Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymaryy masllah nazarda saklasın allahım senıde kızlarıda...........................wavy dırım kasva ve dıger arkadaslar nasılsınız?

cok guzel bısey ılk an aglatın benı valla .......allahım sen koru...dogum zor oldumu spınal olayı......

ayyy biz canlusunu gördükk ben halemi besledim bileeeeeeeee

çok güsellet sare cadı ağladııı

Wavycım iyiym yok gecmedi canım ölüyorum bulantıdan yiyemiyorum hiç bişi
GEcecek ama ne zaman

Hymary canım cok güzeller ya cok tatlılar...
RAbbim bağişlasın

Dırımcım masaALLAH yavrucuklarına Yorucu tabi ya git gel ....

Kızlar merhaba,

Topiğin geçmişini okudum;ama pek birşey anlamadım:)))

Bu arada doğum yapmışlara Allah bebişlerinizle sağlıklı ve uzun ömür versin diliyorum.

Hamile arkadaşlar içinde Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Pamukşeker adlı arkadaşımızın başka bir topicten arkadaşıyım ve uzun zamandır girmiyor.Merak ettik,telefonu da kapalı..Haber var mı acaba?Doğum yaptı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ouyyyyyyyyyyyyyy cok tatlılar yerım onları...................masallah darısı bana ınş............ya maryyy kızlar cadı oluyomuş ya nasıllar ben napcammmmm

canım pamuğumla yarım saat önce konuştum. hastanede ve durumu iyi. o doğurma kdoktorlar ise 38 i bitirmeyi istiyolar. şimdilik sıkıntısı yok. herşey yolund ma gözetim altında canım..

canım pamuğumla yarım saat önce konuştum. hastanede ve durumu iyi. o doğurma kdoktorlar ise 38 i bitirmeyi istiyolar. şimdilik sıkıntısı yok. herşey yolund ma gözetim altında canım..

Çok sağol canım a.s.

Bizde en son hastanede olduğunu biliyorduk.İnşallah sağ salim bebişlerini kucağına alır:Saruboceq:

çok tatlılısınız rabbim nazarlardan korusun. gözlerim doldu ya. Allahım bizede böyle vaktinde sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. sizi ve eşinizi çok tebrik ediyorum. Rabbim sağlıklı, mutlulukla dolu uzun bir ömür versin. anaya, babaya hayırlı evlat olsun...çok güzel bir yaşamları olsun. yüzleri hep gülsün. çok mutlu bir çocukluk ve başarılı bir yaşantıları olsun......rabbim yavrularınızı sizden hiç ayırmasın...

wavyymm canııımm ne kadar mutlu oldummm opuyorumnanaktan
çok teşekkür ederim yaaaaa,vallaha bayıldım canım ellerine emeğine sağlık teyzesiiii kaydirigubbakcemile5

özgem spinal anestezi ve bu gördüğün duygusal an harika gerçekten,
hiç kendinizi doğum konusunda kasmayın,kendinize sıkıntı yapmayın,herşey çok güzel geçiyor,o ilk an gerçekten yaşanmaya değer..

muallimim kızlarım iyiler yaa,yani şimdilik bir cadsılıkları yok maşallah inan,hiç korkma,kızmış erkekmiş yaramazlıkla alakası yok bence,iyi sakin bir hamilelik çok önemli onu anladımm..

herkesi öpüyorum
halem uyandı,sarem uyanıkk..

femalex canııımm hayır duaların için çook teşekkür ederim,

hayır duadaki her arkadaşım çookk kıymetlilrimm...

insan inanamıyor gerçekten hazancımm,darısı başınıza,her arkadaşıma çok dua ettim,ediyorum inann opuyorumnanaktan

wavym pamuğun kendisiyle mi konuştun,iyi mi,38 i düşünüyorlarsa maşallah iyi demektir..

hymaryyyopuyorumnanaktan
ay pc ye bişey oldu onla uğraşıyom yazamadım bir türlü(

evet canım kendisiyle konuştum. o doktorlara alın artık diyormuş doktorlar karnın aşağılandı ama 38 e kadar götürmeyi istiyoruz demiş..

selam kzılar ne yapıyosnuz bakalım hymarry resimler çok güzel gerçi yanındada söyleidm ama bi kezde burdan sesleniyorum allah ailenizi mutluluğunuzu hiç bozmasın

pamukla konuşan arkadaşlar bizlerden çok selam söyleryin

bu arada ben bişi soracağım ayıp olmazsa doğum yapan arkadaşlara özellikle eşinizden hediye aldınızmı doğum yapacak arkadaşlarda doğum yapınca eşlerinden hediye beklentileri varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…