Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

gülmeeeeeee kaydirigubbakcemile3 kız akşam senden cevap gelecek 5 dk daha ,5 dk daha diye yalvardım durdum, oda fişi çekiyorum yat yat diye sıkıştırdı durdu...ay dırımım inş. o haftaları görürüm offfffffffff....:Saruboceq:

canım arkadaşım benim için kendide,bebişlerini de sıkma...Bana dua edin sadece ne olur...Ben hepinize duacıyım.Kayram geceye göre rahatım bugün hiç kalkmadan yatacağım yemeğimi de yatarak yiyeceğim..sancım ağrım yok..doktorumu aramam gerek ama korkuyorum...:kedi:

Bende ağrı yok ama dolgunluk var kalkıyorum ya ayağa ,hele ayakta durmam yarım saati bulsun rahimime içi su dolu poşet koymuşlar aşağı sarkıyor ve patlayacak gibi..sonra yattığımda da idrar yanması gibi gidiyor bir müddet.Teşekkür ederim canım inş. bir sıkıntı yoktur..Allah sana da sıkıntı vermesin..opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
kaswacım sıkıntın normal bebekler baskı yapıyo .........nıdılat kullanıyomusun ...........ınş safglıkla alalım ya beklenmek cok zor..............ama az kalmış senınkı.............hımmm valla ac sırf bu topık yetr sıze ..............evet duyuru yapalım buluşunca mılllet kacar ya.............cıvıl cıvıl harıka olcak ınş..............

mualimcim inş. ondandır.Nidilatımı alıyorum günde 4 kez.inş. o güzel günleri göreceğiz..Sende ilerledin muallimim kolaylık versin Rabbim...

mamamızı yedik:)) ay annem yeni geldi diye gelei gideni bitmiyor valla manukyanın evi gibi kapı hiç durmuyor yaaakannehir

Selam kızlar nasılsınız ...
Bebişlerde iyidir inşaALLAH.....

mamamızı yedik:)) ay annem yeni geldi diye gelei gideni bitmiyor valla manukyanın evi gibi kapı hiç durmuyor yaaakannehir

kaydirigubbakcemile3
Ne güzel ama annen seviliyo zor oluyodur eminim... aman sen otur bas köseye :hulya:

medinecim ben zaten biblo gibiyim annemlerde. kaldırırlarsa kalkıyom oturturlarsa oturuyom.kaydirigubbakcemile3 biraz önce hoşgeldine gelenler gidiyordu bende kalktım yolcu etmek için. enemm bi fırça yedim bneymiş çok hızlı kalkmışımakannehir

:) ah ne güzel ya canım....
ALLAH ayırmasın hiç gercekten suan anneme okadar ihtiyacım var ki ama cok uzak

ay medine özür dilerim canım yaa. nispet yapar gibi oldu:kedi:
allah annelerimize babalarımıza sağlık sıhhat uzun ömür nasip etsin inşallah..

kaswacım ıyısındır ınsallah,,bak ben hala yatıyorum yemeyımıde yatarak yıyorum canım,,,
yat kalkma,bu bebekler hızla kılo alıyor asagıya baskı yapıyorlar,,,
su pruluton ıgneyı sor doktoruna yaptır,,,bu ıgneyı bızım durumumuzda olanlar kullanıyor,haftada 1,,,
arastır bak,,,

çekirge canım uzun süredir yoktun. nasılsın canım. nladığım kadarıyla yatıyorsun hala.. allahım hepimizin 36 ları görmesini nasip etsin inşallah..

ay kıslarr. hymarry aradı şimdi. kızlar ordalarmış. bir girgir şamata gidiyor valla. ay aş erdüm yaaa:kedi: allah gülmeden eksik etmesin muhabbetlerini bol etsin inşallah. ahh ahha herkes avrupa yakasına yerleşmiş yaw. bu yakada bir muallim bi ben varız sanırım..

heeeeeee ya .............bu yaka oksuz mu..............bız garıpmıyız anadoluluyuz kızım..............delikafadulden................neyse doguralım ınş onları catlatırız kız merak etme

ay medine özür dilerim canım yaa. nispet yapar gibi oldu:kedi:
allah annelerimize babalarımıza sağlık sıhhat uzun ömür nasip etsin inşallah..

Ayy canım estafurullah olur mu hiç tabii ki böyle mutluluklarından bahsediceksin valla ben mutlu oluyorum sadece dua et bana :gitme: Midem cok kötü bulanıyo devamlı söylemesi ayıp cıkartacak gibi offffkafamçokkarıştı

Ohh ne güzel ALLAH muhhabetlerini bozmasın awn dogurdugunda da sana gelirler canım inş

Son düzenleme:
Evet abla benim sanırım :)
Hepiniz dogum yapıcaksınız en son benim inşaALLAH....

ınş ya..............merak etme sana arkadas cok gelır ..............onlarla beklersın sende o zaman da sen onde olursun.................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…