Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydııın kızlar.....hem kaswa kasveti hemde ütünün yorgunluğu ile perişan bir gece geçirdim...parmak uçlarıma kadar heryerim ağrıdı uyuyamadım... çok kötüyüm bu sabah... kaswa nasılsın güzelim......... inşallah iyisindir......

annaaaaaaa kızlar bir forum sayfasında okudum şimdi..... hatun ikizlere hamileyken... birin suyu gelmiş... serklajı açıp almışlar........ 24+5 te ağustos ta doğmuş ..... ikincisi içerde durmuş..... onuda eylül ayında almışlar... inanamadım....... hayatımda ilk defa duydum böle bişi.......

canım benim günlerdir sizlere anlatmak istediğim şikayetim buydu.... senin ağrıyomu canım... benim ağrımıyo ama acıyo gibi aşağısı komple.... aynı dolgunluk hissi bendede var. dr a sordum... rahim tek bebeğe göre yaratılmış sen iki tane taşıyorsun... ne bekliyorsunki dedi... hem iyice ağırlaştın hemde iki bebeğin ağırlığını taşıyorsun dedi.... orada bulununan kasların zorlanmasındadnda kaynaklanabilrmiş... içini biraz rahatlatayım dedim kaswacım... ama tabiki sende dr unla konuş....acil şifalar diliyorum sana...[/B

canbebek hadı ınlş zor kısmı atlattın otuzlara gırdın masallah................sızın az kaldı sayılır...................

kötükedihüsowavy kaswa................ay otuzu devırdınız.............ınş ben otuzu devırınce sızın bebışler kucanızda olcek dımı..................ya sızler nerde doğum yapcanız hangı hast................dırım bu sabah yok oleyyyyyyyyyyyyyy bebışler uyutmadı..................

muallim şükür gördüm 3 lü rkamları canım benim. inşallah bundan sonrasıda güzel ve sıkıntısız geçer. allah izin verirse ben medical park göztepede kaswa da medical park bahçelievlerde ypacak canım..kıs maşallah sende 22 oldun. ay acep zaman çabuk mu geçti ya. sen daha tekli rakamlardaydın ben cinsiyetlerini kıpırdamalarını bekliyordum. ah allahım sağlıkla kucağımıza almayı büyümeyi nasip etsin inşallah..

bugün kıslar hymarrye gitcek kimsecikler olmaz gibim geliyor muallim kıss. bende birazdan annemin hışmına uğrarım.. şimdi markete gittide rahat rahat aldım kucağıma laptopu yazıyomkaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar ...biz de dün kardeşimin 6 haftalık ikiz gebeliğini öğrendik...çook mutluyuz darısı tüm isteyenlerin başına...angelbaby rumuzlu arkadaş doğuma gitti sanırım onun ve tüm doğum anını yaşayanların allahımm yardımcısı olsun...bizde antalyada yaşıyoruz doktor tavsiyesi için angella konuşmak isterim. hepinizsağlıcakla kalın

ay ya ne guzel gıdın bebuışlerı koklayın..............................................................annenı kızdırma yınede ..................ınş doğuralım ınş buluşuruz..................tabı o kadar bebışı goren kacmazsa

istanbulda olsaydım ...giderdim bendee......kısçeleri görmeye....... bizim yerimizde koklayın emi....

canım b3bişleriniz hayırlı olsun. sağlıkla alın kucağınıza inşallah.. angel çarşamba gidecekti doktora. ama ses yok iki gündür inşallah iyidir..

kızdırmamaya çalışıyom. ama sizlerle de yazışmak istiyom. ay muallim kıs bugün hymary nin vini düşündüm. tam 6 bebiş. oyşşş varya düşünsene toplanıp bi yere gitsek kıs doldururuz mekanı çocuklarla çocuk parkı gibi olur:)))
istanbulda olsaydım ...giderdim bendee......kısçeleri görmeye....... bizim yerimizde koklayın emi....

kayra ben ilk doğduklarında görmüştüm oyyy maşallah onlara pamuk gibi kuş gibilerdi...

özgee kıss napıyon uzaktan uzaktan okuyon gşdşyon. dün pamuğun yanına gittin mi canım. sanırım dr her an alabiliriz bebişleri demş.

dıyoom ya wavy kacarlar valla...................olsun buluruz bı yer aslında kocaman boş bı pıknık alanı bulsak bızı anca paklar

hahay valla muallim kıs bizi boş arsalar piknik alanları paklar kıss. düşünsene ana okulu gibi dolaşırız valal hep beraber:))

ya hymarye söleyın boş durmasın bı yuva acsın nese erberk gıbın bızımkılerle valla koşe olur ...........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…