Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yok bu defa ben yapmayacağım.çünkü büyük temizlik olacak....halıları yıkamaya verdim... yardımcı bir bayan gelcek... annemde gelir bende ortalarda gezerim işte...

merhaba arkadaşlar........maşallah hepiniz iyisiniz herşey yolunda okuduğum kadarıyla.bende mary fotolarına bakmaya çalışıyordum.ama beceremedim açılmadı.eşimden destek aldım bakalım açılırsa bakacağım.KAYRACIM toplu temizlik varmış kolay gelsin.yorma kendini emi.

bende facedeydim:))) eve geldik yine.. ay böylede göçebe gibi oluyor... ben tv izliyom kıslar arada bakıyom..

yok canım yormayacağım..günlük işlerimi yapıyorum ama.. cam silme ve perde takma zor layacak..o nedenle yardıma gelecekler... temizliğimi yapıyım.iki günlük tatile gitmek istiyorum... sonrada alışverişimi yapıp bebişlerimi bekleme moduna geçicem...

evet ya ben daha çok foto bekliyodum facede 5 tane var:kedi: dirimmm kıss sen çekmedin mi eklesene face 'e:))kaydirigubbakcemile

yok bu defa ben yapmayacağım.çünkü büyük temizlik olacak....halıları yıkamaya verdim... yardımcı bir bayan gelcek... annemde gelir bende ortalarda gezerim işte...

Kolay gelsin abla ....
bebişlerin cinsiyetini ögrendin mi

bakkıyomm yaww misafir var kıslar annem kötü kötü bakıyorr

demek sende sadece kızçeler var bizi çekseydin ya acukta neyse allahtan tülin 5 tane çekmiş :)) kaswa nasıl olmuş kızlar doğum felan yok dimi

canancım kaswa bugün girdi iyi olduğunu söyledi d,nlenyormuş.. inşallah iyice iyi olmuştur..

canancım kaswa bugün girdi iyi olduğunu söyledi d,nlenyormuş.. inşallah iyice iyi olmuştur..

aman iyi olsun doğurmasın daha sende doğurma sizden en az 1 ay sonra bekliyoruz ona göreee

koydummm ...kızlar lak laktannnn foto çekemedikk

çok güzeldi bugün . ama sanki kızçelerin dişlerine bizden başka çok şaşıran olmadıı bizmi çok abarttık acaba

canım ben daha önce bildiğim için şaşırmadım. bide annemlerin bi komşusununda dişli doğmuştu. ama onun düşmemişti dişi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…