Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

olabilir tabi neden olmasın herkesin bir olmazki rahimi... ...sor bakalım yaaa. hiç olmazsa içinde korkusu kalmaz....

haftaya salı kontrolum var o vakte dek gitsemmi ki senin kızın kaçıncı haftada doğmuştu kayra..

bencede kaswa cım yat şimdi dinlen... ağrın sancın varmı.... sabahta mutlaka ara doktorunu.... ihmal etme...

kaswa çok normal cnm ben 6,5 aylıkken ufacık çişim gelse yuvalete giderdimm baskı hissederdim

bebeklerden biri idrar torbasının üzerindeydi diğerininde ayakları vurup duruyodu yayamazlar

hemşireye neler verilecek hastanede söyleyin bana..hastane çıkışlarının penye battaniyelerinin içine yerleştirdim.1 zıbın,önlük,eldiven,ayaklı pijaması,üstü yeleğini koymadım içine biz giydiririz diye.O hastane çıkışlarının birde kalın üstü ve kalın pijaması var ayrı onuda koymadım.Ama çantama aldım onları her birinede ayrıca 3 tulum aldım.birde hastaneden çıkartırken battaniye koydum.Göğüs poöpamı,emzikleri,biberonları aldım.Başka ne gerek kızlar...

hadi kızlar ben de yatıyorum..kaswa cım hadi canım oturma yat...... sabah ilk işim nasıl olduğuna bakmak olcak...allah rahatlık versin hepinizeee.....

wavy güle güle cnm

kasva korkma bendede oluyoduki 30 haftada ayağa kalksam önce çişşeee giderdim

kayrra cnm ben hiç pramatüre almadım cnm basta büyük geldi ama oldular çok şükür

canım yatarak yazıyorum zaten ağrım sancım yok..dırım sende de oldumu benımkı gıbı hangi haftanda oldu bunlar doğuma yakınmı..ıdrar degıl ama sadece benımkı oram cok dolgun yururken cok zorlanıyorum ben..kız dogumummu yaklastıkı...

giysileri ve bezleri battaniyeleri versen yeter...kendinede bez almayı unutma...... ama doğum olcak diye bişey yok şimdi.hemen panik yapma.... dırımın dediği gibi idrar torbasıylada alakalı olabilir....

cnm hastane çıkışlarında benimkilerde atletleri alttan çıt çıtlı uzun kollu badileri ayağa patikli pijaması yandan çıtçıtı üstleri vardı eldivenler...ben çorapta koydum penye pattaniyesinide verdim aynen bu şekil giydirilmişti bebeklerim

yani sana gelince tam giyinik olsun cnm sen giydiremezsin boşverr....

sana gelince geceliğini sabahlığını çamaşırını koy...aman kırmızı tacı unutma

sonra biberonlarını sağma makinanı...göğüs pedini...ıslak mendilini...bebeklerin ağız mendilini ..bilmiyorum bez veriyolarmı hastaneden ama bebek bezi pramatüre al cnm ilk paketini....bide çocuklara kilotlu çorap al cnm üşürler.....yani benimkiler üşüdü nisanda..

benim çantama dediklerini koydum kız unuturmuyum tacımı ne hevesım vardı onda benim..kaydirigubbakcemile3 kulotlu corapta alayım o zaman..pişik kremi vs ye gerek var mı ?

neyse kaswada gidiyooo bende gidem uyuyam

yarın sabah belkim olmaya bilirim kahvaltı yap çocukları besle giydir.....
çanta hazırla ancak öptüm sizi

kaswa panik yapma

benim çantama dediklerini koydum kız unuturmuyum tacımı ne hevesım vardı onda benim..kaydirigubbakcemile3 kulotlu corapta alayım o zaman..pişik kremi vs ye gerek var mı ?

ya istersen koy bebeğin bakım ürünlerini ama gerek olmuyor ne kadar işeyecekde pişik olacak

öncelikle allaha emanet ollll.....yaa o kadar şey yazdımmm okumdan mı gideceksin

ve bişeyyy yokkk sendeeeeeeeeeeee
okudum canım okudum senden ıyı bır haber bekledim rahatlamam için...inş. yoktur bi şey dırımım mecburum yatmaya esim kapatyor neti.....öptum seni

hehehe kaswa çok güldüm kızzz çocukmuşsun gibi eşim kapatıyo diyon yat anam

bendede oldu cnm bol bol yatacan

ayy benim doktor bile bana bak bigün bu çocuklar aşağadan çıkp anne diyecek sana dedi.düşünn

takılmaa rahat 35 görürsün sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…