Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ayyy yimek yedik kızlarrr oğlanları yıkayacan marry giderken bişi götürecem onu yapacam sofrayı kaldıracam......halam gelecekkk

ayyyy evettt wavy ne yiyecem demişşş herşey yersin canan nerede yaa

ne çabuk doyurdun kuşum sen karnını?bi şey dicem.:kedi:...benim kocam geliyor şimdi annem sofrayı hazırladı ben mama yicem...

heheheee hazır sofra güzel oluyor canım setvisin yapılıyor bende yiyip kalkıyom. toplama derdi yok. ay çok keyiflii:kedi::kedi:
afiyet olsun sıra sende desene :))zemuszemus

Hymarry bizdende selam götürün..
Ne güzel oh... muhabbetin bol olsun inşaALLAH....

uff ben gidiyom kimsecikler yok( bari içeri gideimde tv izliyim. görüşürük.

kız canan normaldede kesılıyısun dıkış yıyosun sadece ıyıleşmek daha kısa sure............ben sezeryandan yanayım ınş saglıkla gelsınler

ya normalde kukuyu azıcık açıyolar amasezeryanda 7 kat derini kesiyolar ne bilim ya korkuyom işte

bende korkuyom normal daha kolay geliyor([/QUOTE]

normal doğum yanlıları beri gelsin :))
Bugün kızları 5 yaşında bir ikiz annesiyle tanıştım yemin etti ki 122 kiloyla doğuma gitmiş..akannehir 6 ayda vermiş kilosunu...52 kilo almıştım dedi.....

52 kilomu maşallah ya nasıl o kadar kilo almış ama hepsini vermi ş bu daha güzelll

hehehe o paket banada daha cumartesi geldi bende hamileliğimin başında üye olmuştum bi tane bez göndermişler hani ikinci bebeğime dedimmm

keşke bez numunesini kullandırtmasaydın eğer primaya gönderirsen yani şikayet durmunda sana bi kaç paket hediye bez gönderme durumları olurdu

yaaa nerede bu millet kevser canan wavyy kaswa nan konuşmiinn sonrada küsinn gidiiinnn heee bende aha küstümm

burdayım kız kuaföre gittim kukuyu temizlettim vakti gelmişti gitmişkende kaş bıyık temizliği orman gibi olmuştu her yanımmm

iyiyiimmm..bomba gibiyimm..yarın marrynin kızlarını göreceğizzz...foto mak. getireceğim..çekelimm..

makine getiriyosan ben getirmeyeyim canım benimde aklıma geldide getirmez fotoları koyarız
ay ne güzel anlatmışsın sana seni görünce annelik bi insana bu kadar yakışır diyorum snei görünce heyecanlanıyorum işallah bende senin gibi olurmmm

burdayım kuş geçmişten geleceğe geldim cevapları yazıyom size

kıs varya şu yapacağın şeyi öğrenmek için burdan kalkıp yarın bahçelievlere getirtcen beni he:roflol:

ay söylesemmi acaba ne yapacağını canın çekmesin sonra dirim sende ne uyuşuksun kız ben yaptım attım dolaba bi pişirmesi kaldı diyorumki sıcak olsun oda yarın çay olana kadar ordamı pişirsem

ben de inanamadım nasıl başarmış o işi sonrada nasıl vermiş o kiloyu maşallah valla.
bana iki bez geldi sen belirtmedinmi ikiz diye.....herşeyden 2 tane koymuşlar..bende bezleri çantamıza attım..
demeyin lütfennnn yaaaaa canım çekiyor yapamıyorum ama.......aynı yol üzerindeyiz kuşum az ilerleyin bana da gelin yarın yahu...o mamalardan da getirin ama...kaydirigubbakcemile2

yavrum sende gel o zaman hep beraber oluruz hem tanışmış oluruz yakınsa atla taksiye gel bak bebeiş taa gürpınardan kalkıp geliyo banane sende gel sende gell

evimize geldik:))))

hoşş geldin evineeee

geldümmmm... 100lk şeker yükleme sonucum süper çıktı, yani normalmiş oohhhhhhhhh.... derin bir nefes aldım.. zaten mide ve safra spazmı geçirip duruyorum, haftada en az 1 kez kas gevşeticilerle geçiyor spazmım bazen o da kesmiyor doğğru acile.. serumlarla geçiyor.. mideme herşey dokunuyor, şöyle doya doya hiçbişey yiyemiyorum.. hayatta kalacak kadar yitebiliyorum.. tansiyon yüzünden zaten sürekli yatıyorum, kayınpederim götürdü getirdi tahlile sonra da kayınvalidemde akşam yemeğine kaldık, eve şimdi geldim.. özlemişim yaw sizi,siizden ne var ne yok herşey yolunda inş.

hoşbulduk canancımmm..

kevser canım çoook sevindim ya bi zevkle yediğimiz datlu var dimi ama elimizden alamalarına izin vermeyizkaydirigubbakcemile3

canancığım bozuk bezlerimden evde var eve gidince yollarım ben heççç merak etme ben primadan bir paket bez alırım ....

demek güzelleşmeye gittin benimde ka. bıyık var ama cuma günü gidecem aldıracağım yaaa kına varya yada perşembe olur.....

banyo bile yapamadık oğluşlarla yaaaa...halamlar biz sofradayken geldii

tutturdu düğünde giyeceklerini göster diye giy çıkarr zaman geçti banyoo yapamadım leşşşşşş gibiyim sabah kalkıp yapacam valla .....çocuklarıda yıkayamam....sileceğim kuzularımı.

canan kızım uyuşuk diyon ama önce eve yaptım sonra bize yaptım cicim...

bide bende iki bebe var onlarla boğuştuk benimkinin sıcak olması gerekmiyoo zatiii
şimdi pişiyor hemm.....

inş. bizde yaşarız o günleri....
canım yaşarsınn...hiç merak etmeeee az kaldııı

kıs bebiş ne giyicem demedi yarın yicem dedi. ben mi yanlış anladım. ayy ama cuk oturmuş yanikaydirigubbakcemile3
canım evet ben ALİYİ ÖMERİ YİYECEĞİM DEDİMMM...dırımyine yanlış anladıı..canım arkadaşımmmmmmm dırımımmm o nedenle bir sonraki mesaja süpersin yazdımm

iyi canım ne olsunn..yavru kartallarla uğraşıyorumm..

kızzzzzzz ben senide yerimmm

evimize geldik:))))
hoşgeldinnnnn

kevserim adına çok sevindimmmm..geçmiş olsunn

ülennn bu ömer yine uyandıı beeeee wavyyy konuşş anamm annenden evemi geçtin

c.tesi günü bizim orada minübüsle eve geçerken gri bi arabada bi adam gördüm aynı senin kocaya benziyoduu ay didim o mu acep ama yokk dedim ne işi var taa buralardaa

muallim apla seni online görüyom hemde burada konu okuyonnn

ama yoksun ne yaptın faceyiiiiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…