Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dirim bizim araba siyah canım:)) pazar günü gördüm desen ahanda oydu derdim. pazar günü karşıdaydık çünkü..
şu an kendi ev sınırlarımdayım. b,i yandan kocişle tv izliyoz bi taraftanda yandan yandan sizi okuyup yazıyomkaydirigubbakcemile3

ay anlamıyolar yaaaa.. zatrarlıymış bu normal internette değilmiş. zaten iş için ceple konuşuyormuşum bütün gün. bilgisayarımında cepten farkı yokmuş. çocuklara zararmışş. ayyy imdaaatakannehir

dirim kıss aklıma ne geldi bizim diğer araba griydi acep adam sattı diye yalanmı söylüyo len yoksa yoksa o gördüğün:roflol:

len wavyy şincikk baktımmm resminize gördüğüm şahs senin kinden daha genç duruyodu

adamın günahına girmeee

yaa allah aşkına şu pc bebeğe zararlı diyenlere illet oluyorum yaaa

benimkilerde sorunlu o zaman ben yatağa yatıyordum göbüşün yanınada laptopu koyuyordum öle hem yatıyor hem yazıyordum...bişeycik olmadı bak kocana ali ile ömeri göster radyasyona maruz kalmış bebeler dee......

nan serpilllll gözün kaldı dimi yaptığım şeyde azık üsten yanmışş ömeri sallarken diyecem kıslara hepsi serpil yüsünden diyee

len wavyy şincikk baktımmm resminize gördüğüm şahs senin kinden daha genç duruyodu

adamın günahına girmeee

yaa allah aşkına şu pc bebeğe zararlı diyenlere illet oluyorum yaaa

benimkilerde sorunlu o zaman ben yatağa yatıyordum göbüşün yanınada laptopu koyuyordum öle hem yatıyor hem yazıyordum...bişeycik olmadı bak kocana ali ile ömeri göster radyasyona maruz kalmış bebeler dee......
:roflol::roflol:ay doğrudur benimki azcuk karta kaçtı:kedi:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

he gösyeriyom bak diyom bunlar pc ile büyümüşlernaniknaniknaniknanik

nan serpilllll gözün kaldı dimi yaptığım şeyde azık üsten yanmışş ömeri sallarken diyecem kıslara hepsi serpil yüsünden diyee

hani ne yaptığını söylesen gözüm kalırdı kesin..:jeyyar: sen kk ya dal yak yaptıklarını sonra beni suçla:eek:lmaz:naniknanik

wavyy kızz ömerin kıçı meydanda laptopla olanı gösterrrrrrrrrrrrrrrrr şimdi onlarda laptop başındaa

aman yaa nelerden ne kapmıyolar ben hiç sakınmıyorum

mesela çocuk yerde boğuşuyor dönmek için dimi ben heç ellemem kendi dönmeye çalşsın kendş öğrensin
ama kocam hemen eller....

takip ediyom benim çocuklarımın akranlarının kimi dönemiyo bile ama bizimkiler tırtıl gibi gidiyoo

hani ne yaptığını söylesen gözüm kalırdı kesin..:jeyyar: sen kk ya dal yak yaptıklarını sonra beni suçla:eek:lmaz:naniknanik

bu suçlamayı kabul etmiyorumm maaneee:mymeka: al sana

senin yüsünden
hem kk ya dalmam imkansız kokus yayılmışş eve unutmadım ömeri salladımmm

bu suçlamayı kabul etmiyorumm maaneee:mymeka: al sana

senin yüsünden
hem kk ya dalmam imkansız kokus yayılmışş eve unutmadım ömeri salladımmm

hahay hadi benim yüzümden olsun bu seferlik. bende senin üzerine atarım bişeycikleri ödeşirizkaydirigubbakcemile3 ay bari ne olduğunu bileydinmde anneme yarın yaptıraydım yaww. yarın ararım valla söyleyene kadar sixzi rahat bırakmam yedirmem ulennnn:roflol:

üfffffffffff kızlar yaaa tvde bişey yok çok sıkıldım gecmısı okuyodum .yarın doktora gidecegız bizim ufaklıkların kılolarını öğrenmeye bakalım

wavyy yarın ara anacığım tmm ben sana diyecem annende yapsın ama tatlım ok......

penses cnm benimde canım sıkılii ben buradayım konuşalımm

ben kapalıçarşıya bakıyom. reklam arasında çok güzel hareketlere bakıyom.
penses canım nabersinn?

dirim timam kıs arıcam:)))ay belkide canım çekmez ama taktım bi kerekaydirigubbakcemile3

nerdesiniz kızlaar. ben geldim siz gitmişiniz...... bi sürüüü ütü vardı... yoruldum valla..........

ayyy yaa aksam yemeği yedikten sonra sölemesi ayıp tuvaletten çıkamıyorum yaa ne olacak bööle yaa

X