Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kıslar nerdesiniz yaw(
ya ben sanırım çatlıcam ya. dün geceden beri karnım kaşınıyor belime doğru yayılıyor kaşıntı. heralde 1-2 güne çatlaklarda baş gösterir(

wavy ciiğimm pamuğun tlf isteyecektim senden bişiii kaçırmadın kuzummm

kızlarrr allah izin verirse salı günü hymarry ziyarete gidiyosss ben bebiş istiyoz ve canan

ay iyi dirimim iyi olun canım benim:1hug: bugün karşıya geçtik mobilya siparişi verdik. marangoza yaptıracaktık. baktık fiyatlara uyku setini ıvırını zıvırını koyunca yaklaşıyor. en azından beğendiğimiz olsun dedik. gittik verdik siparilşi. hayırlısıyla inşallah ekim sonu gelecek..

ohh ne güzel salı gidiyonuz demek valla kıskandımmm:asigim:

canımm hoşgeldin. ben 4.5 ay bişey yiyememiştim. bazen mola veriyolardı bulantım olmuyordu bişeyler yiyordum. o zmaanda senin gibi korkuyordum acep bişey mi oldu diye. bebek hareketlerini hissedene kadar malaesef tedirginlik çok oluyor. ama onlar anneleri dinlensin bişeyler yiyip güçlensin diye yapıyolar annesi. merak etme sen. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

dirim tecrübeli anne sana bir soru:))
kıss ben çok fena horlamaya başlamışımakannehir oysa uyuduğum bile anlaşılmazdı benim yaa:sinifsinif: bu durum doğumdan sonrada devam edermi ya. horlamaya tahammülü olmayan ben bebeişlerime horlama ninnisi eşliğinde bakmak istemiyom yaaa:kedi:

siz hayırlısıyla şu bebişleri getirin geleceğizz....wavyciğim nerede oturuyorsunn

cicim merak etme devam etemeyecek bende öle bi nefes alıyormusumki eşim diyoduki

ha durdu duravak boğulacam sanıyormuş ...bide ben çok inliyormusum annem eşim hastanede koğuş arkadaşlarım derdiii..şimdi kzuu gibiiyimm

umutakdeniz hoşgeldin cnm hayırlı olsun bazen belirtin çok olur bazen olmaz

ben bazı sabah bi kalkardım o kadar hafifim ve enerjiğim ki hamiş olduğumu unuturdum hemen göbüşümü ellerdim ....sen kötü tecrübe edinmişsin ama keyfini sür bende hep kaybetme duygusundan
agresif olmuştum ağlar olmuştum keyfini süredim yanii

kusmaya gelinceeeeeeeeee ben hep kustum mola vermedenn

umutakdeniz hoşgeldin cnm hayırlı olsun bazen belirtin çok olur bazen olmaz

ben bazı sabah bi kalkardım o kadar hafifim ve enerjiğim ki hamiş olduğumu unuturdum hemen göbüşümü ellerdim ....sen kötü tecrübe edinmişsin ama keyfini sür bende hep kaybetme duygusundan
agresif olmuştum ağlar olmuştum keyfini süredim yanii

kusmaya gelinceeeeeeeeee ben hep kustum mola vermedenn

siz hayırlısıyla şu bebişleri getirin geleceğizz....wavyciğim nerede oturuyorsunn

bebişim ben anadolu yakasındayım canım( kartalda oturuyoz..

ohh allah razı olsun valal öyle korkuyomki kalcak diye bu gece kendi horultuma uyandım:kedi: kendi kendime güldüm valla ayı inine girdi derdim ben çok horlayanlara:kedi::kedi:

uyuslarrrrr...neden haber vermediniz dedim?Yarısına haber verebilmişler zaten onlarda çok pişman olmuşlar geldiklerine izdiham yaşanmış..Şimdi bir şey kalmadı dedi...mayyakkkkkk...

ayt kaswa sorma delü oldum bende. montlar takımlar neler gelmiş bitmiş. hayır ben geçen cuma aradım şu sıralar gelmeyecek dedi uyuzlar yaa...gıcık oldummm.

şekerler kociş çağırıyor. yatma vakti geldi sanırsam .ay gece kociş güğndüz annem nazi kampında gibiiyim bi yazışamıyom sizle yaww...

öpüyom hgepinizi..

Bugün kızları 5 yaşında bir ikiz annesiyle tanıştım yemin etti ki 122 kiloyla doğuma gitmiş..akannehir 6 ayda vermiş kilosunu...52 kilo almıştım dedi.....

Canım yemin ederim benim annemde öyle nefret ediyor şu pc den bin tane laf duyuyorum..kaydirigubbakcemile3yarın görüşürüz balım.......

canım biraz uyumam gerek ama senin için biraz daha kalayımm..
kızlar face yeni fotolar koydumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…