Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Çok geçmiş olsun sana da canım. Ben daha önce demir hapı kullandım bir 15 gün kadar ama allerji yaptı heryerimde özelliklede sırt bölgemde sivilceler çıktı ve deli gibi kaşındım ve hapı bıraktım. O zaman böyle çarpıntı gibi bir sorunum olmadı şimdi hapım değişti ama hiçbir işe yaramıyor sanırım. Bu arada dr.um yani ikinci dr.um kan tahlili falan yapmadı. Ama asıl dr.uma gittiğimde kesinlikle detaylı bir kan tahlili isteyeceğim. Şimdiden böyle olursa sonrasını düşünemiyorum.

canım ben nerdeyse her ay hemogram testi veriyorum hatta bazen 15 günde 1. bence sende yaptır. bak hatta yakınında sağlıkocağı varsa sabah gidip orda bile tam kan sayımı dersen doktora yazar ve ysparlar canım. hastaneyi bejlemene bile gerek kalmaz..

selam kızlar dün dr gittim 2 gündür belim cok agrıyodu acılmam 3santim olmus dr yat dinlen dedi bu cuma gidicem tekrar bakıcak eger uygunsa alırız o gün dedi alttan muane etti cok acıdı yaa zaten dünden beri her nedense böyle mutsuzluk oldu bende

Evet canım en yakın zamanda yaptırmam lazım. Benim burada ki dr.um istememe rağmen demir hapı vermedi ve hiç hemogramda istemedi ki ben ne zaman test yaptırsam hep biraz kansız çıkarım. İşte böyle yaparak güvenimi kaybediyor.

csanım benim dikkat et kendine. uzan sürekli olarak. hatta tuvalet dışında kalkma bile bence. 3 cm az bir açılma değil. canım benim herşeyin hayırlısı olsun. dimekki senin bıcırıklar kilomuzu aldık sıra annemizi görmekte diyip sabırsızlanıyoropuyorumnanaktan

canım pamukla ilgili bizde özgeden haber bekliyoruz. evleri yakındı öğrenecekti. twelini açmıyor kapalı bende aradım ve çok endişe ediyorum

hayırlı olsun inşallah ARTVİNLİM... rabbim emeklerini boşa çıkarmasın.hep dualarımdasın..... hata inşallah tedaviye başlamadan sende sürpriz yaparsın inşallah bize......momi kardeşim gibi...
canıııım çok saol.hayırlısı olsun inşallah.rabbim cümlemizin emeklerini boşa çıkarmasın.ah gülüm ya....nerde.....bizim meleğimizin kendiliğinden gelmesi çok zor çok.ben artık kendimi alıştırdım.öyle bir ihtimal bile var olduğunu düşünmüyorum.olsun böylede olsa sağlıkla evladımı kucağıma alayımda.:1hug:

canım bazı gebeliklerde kalp çarpıntısı olabiliyormuş.benim bir yakınım kalp ilacı bile kullanmış,gebelikten sonra hiç bir şey kalmıyormuş.birde o vitamin ilacının çarpıntı yaptığını dr.değiştirdiğini şimdi daha iyi olduğunu söylemişti.seninde kullandığın ilaçlardan olabiliğrmi?

canım kullandığım ilaçlar nerdeyse 17. haftadan beri kullandığım ilaçlar. ama 1 haftadır çarpıntılarım arttı:sinifsinif:

canım kullandığım ilaçlar nerdeyse 17. haftadan beri kullandığım ilaçlar. ama 1 haftadır çarpıntılarım arttı:sinifsinif:

öylemi canım.o zaman seninki arkadaşın dediği giibi ya kansızlıktan,yada bebekler artık iyice büyüdü karın şişti.kalp sıkışıyor,baskı oluyor ondan çarpıntı oluyor.çok rahatsız etmeden seni düzene girer inşallah canım

sağol canım inşallahh..

merhaba kızlar ben geldimmm ayy annem dışarı çıkmıştı o geldi ben çıktım hemen annemin taksiti vardı onu yatırdım...sonra eczaneye gittim çocuklara ilaç aldım oradan halama gittim çay içtim kızının düğünü var ...çeyizler saçılmışşdı bayırlırım çeyize orada oturdum hoş beş sonra kalktım....

markete gittim bebişlerime mama meyve vs. aldım oradan eve doğru yürüdüm gittim açıldım bee

çıkarkende anneme tembihledim sakın arama ben nasıl bakıyorsun sende bak gezeceğim dedim...tmm tmm git dedi....kadın ballı yaa bi tanıdığımız gelmiş .....altkattaki komsu gelmiş herkes çocuk bakmış beee.......bi geldim ananem ayy kızım gezseydin neden geldin dedi....hahaha dedim yarın gezerimmm

wavy cnm çarpıntın kansızlıktan olabilir tatlım bendede oldu hemen kan takıldı normal hapla değer yükselmedi diğer ilaçlara alerjim vardı mecbur kan takıldı 4 ünite......doktorlar yürütmedi bile beni...öleyken

artvinli cnm tedaviyemi başlıyorsun hayırlı olsun cnm rabbim emeklerini boşa çıkarmasın

ve hemen göbüşün dolsunnn cnm

sen gönlünü ferat tut. mevlam neylerse güzel eyler... bişey olsaydı diğer doktorda derdi muhakkak......

büyük ihtimalle ablayım zaten....33 yaşım....

Tamam abla bende 23 yaşındayım ayıp olmasın sana zemuszemus
Amin inşaALLAH...

İnşaALLAH bişi olmaz ama ayrıntılı ultrasonda güzel şeyler yazıyo bide FKAsi pozitik neyse artık bilmiyorum o işte insan genede tedirgin oluyor...VAlla bende anlamadım hatta 5 haftalıkmıs ayrıntılıya baktı hayırlısı artık

cnm benim hadş hayırlısı olsun herşey çok güsel olacak emin ol
Amin inşaALLAH canım duanızı eksik etmeyin...

artvinli cnm tedaviyemi başlıyorsun hayırlı olsun cnm rabbim emeklerini boşa çıkarmasın

ve hemen göbüşün dolsunnn cnm

saolasın canım ya.evet bakalım işte perşembe randevum var hale hanımda,herşey yolundaysa ialaçlarımı alacağım ve adetimi bekleyeceğim.daha var gerçi ama ben şimdiden heyecan yapmaya başladım.::1rolleyes:Sende çok iyi yapmışsın gezmiş dolaşmış gelmişsin,oh için açılmıştır biraz.bende tedaviye başlamadan eminönüne gideyim eksiklerimi alayım,dolaşayım içim açılsın dedim.ya ben kendimi kaybediyorum resmen alışveriş canavarı oluyorum.birde mahmutpaşa yokuşunda polaris mağazasında mevsim bitiyor diye ayakkabılar çok indirime girmişti.60milyonluk ayakkabıyı 20 aldım.:sm_cool:

ayyy bu arada kendime klozet takımı aldım lila mor karışımı bişii bide gidecem mor ayak havlusu bide el havlusu alacam takım olsunlarrr .....

bide nevresim baktım pumuklu saten ama sonra vazcaydım tac 120 tl
altınbaşak 60 tl..sonra dedim kıza alaacam aç gözlüyüm ya evdekilerden sıkıldım şöleee yeni şeyler görem heheheheh

ayyy gerçektenmiii nasıl ayakkabı yazlıkmı yoksa mevsimlik babet tarzıımı eğer öleyse bende alam yaa

ayyy gerçektenmiii nasıl ayakkabı yazlıkmı yoksa mevsimlik babet tarzıımı eğer öleyse bende alam yaa

canım mevsimlik babet ayakkabı.gerçekten çok uygun,ama ellerinde numara kalmamış.kalan numaraları uygundan satıyorlarmış.benim aldığım bordo renk epeydir istiyordum bordo çantam var takım olsun değilmisositososito

aaa ben gene bayılacam demek 80 90 tl

bende bi b.köye çıkacam maaşı alsın kocişş

neden canım ya bir baksan belki bulursun.senin ayak numaran kaçki ben bugün 39 buldum.evet malesef bende bakıyordum 70 den aşağıya hiç yoktu.senin avantajın var eşin orada çalışıyormuş ya ona baktır bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…