Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırımcım senın için zor olmuştur canım yaa bebişlere yalnız bakmak .ben kayınvalıden gelecek olmasına ragmen nasıl bnakacagım diye karakara düşünüyorum valla cenabı allah bıze bolbol sabır ve bebıslerımıze bakabılme gücünü versın canım

evet canım gerçekten çok iyilerdir artvinliler.ben gitmeyeli epey oldu.eşim çok istiyor gitmeyi ama kısmet.saolasın canım inşallah hayırlı olur.

hirkesss kaçmışşş alişimi gaz sancısı tuttu bağra bağra kalktı yaaaa ömeride uyandırdıı

kızlar naber nassınız bu acılma niye oldu bende yaa bide dün dr alttan maune edince zorladı dünden beri acık kahve lekelenmem oluyo normal mi acaba zorladı diyemi

maşallah bebişlerine penses
ya en bu kiloları duyunca çok üzülüyorum benimkiler dün dr muayenem vardı 1200 grlar ya. kiloları çok az geliyor böyle 2 kiloları okuyuncamafoldumbenmafoldumben

angel canım açılma genelde doğuma yakın olur ama tabi bilenler daha iyi anlatır. o yiüzden ççok dikkatli ol canım benimç hep yat dinlen ilaç verdiyse ilaç kullan canım.

kızlar naber nassınız bu acılma niye oldu bende yaa bide dün dr alttan maune edince zorladı dünden beri acık kahve lekelenmem oluyo normal mi acaba zorladı diyemi

cnm olabilir bendede olmuştu 3 cm açılma ile ben yattım 5 hafta .....
lekede alttan muaynede olmuştur korkma kii sen inş.olmaz ama doğursan bile inan bişey olmaz maşallah çok iyi haftan cnm

maşallah bebişlerine penses
ya en bu kiloları duyunca çok üzülüyorum benimkiler dün dr muayenem vardı 1200 grlar ya. kiloları çok az geliyor böyle 2 kiloları okuyuncamafoldumbenmafoldumben

detttt:mymeka:ne ağlıyonn kilosu iyi işteeee yaaaaa

canım yatıyorum zaten dr bakalım cuma günü ac gel dedi belki alırız dedi yani şimdi dogum tarihlerim ya bu cuma ya enson carsamba günü olucak zaten benim agrılar belimden basladım bildim acılma oldugunu hakkımda hayırlısı cok şükür bugünleri gördüm dogsa bile 35.ci haftasında dogucak

betairoi cnm sen okuyorsun ama katılımcı olmuyorsun neden tanışmıyorsun bizle

aman nebilem dırımcım ya işte panik oldum dün dr baya zorladı bakarken dün yemek yiyemedim nan düsündükce midem bulandı cuma belkide alır böyle giderse

işte o ağrılar sancı cnm demek senin sancıların var ondan acılman oluyor yat aman cumaya hazır kıta git aksam bişey yemede 9 dan sonra hehe:roflol:tohtor gibi konuştum

ya dirimim ama baksana 2 kilodan bahsediyolar 29.5 haftada. 3 güin içinde 1 kilo alcak değil ya bu bebişler. yok bven onları besleyemiyom sanırsam. oysa muzda yiyom ama olmuyor dimekki:sinifsinif: ay neyse boşver dellendim öyle b,irden..

aman nebilem dırımcım ya işte panik oldum dün dr baya zorladı bakarken dün yemek yiyemedim nan düsündükce midem bulandı cuma belkide alır böyle giderse

düşünme bacımm ye sen bol boll sonra benmim gibi yemeye fırsatın olmaz bide üstüne kiloda veremezsin hehehehee fırsat varken götür herşeyiiiiiiiiiiisositosositocokacimcoook

nasılsınız kızlar .umarım ıyısınızdır....wavy beblerın kilosu ıyı canım benım.........kılo degıl saglıgı cok önemli..........arkadaslar bu arda pamuktan haberı olan varmı......bugun 3 gun tel kapalı..................angelcım dırımın dedıgı gıbı dogumun gelmıs senın canım yat kalkma en azından cunaya kadar sabret allah bı sancıda kurtarsın............

wavy valla kiloları ıyı arkadaşım.kafana takma.......ıyı olmasa dr söyler zaten ...............her bebgın gelısmı farklı .........sıkma meleklerı:ecrin_bebek:

ayyyy bak tatlım ben hep kustum anlattım yanii artık sanada böğ geldi hamişliğimden

ama benim bebekler 28 haftada 1900 ile 2000 di doktor ileri dedi 2 hafta dedi yani 30 haftalık bebek gibi dedi 30 haftada durdu gelişim 3hafta 2günde biri 410 gr aldı biri de 440 gr almış düşünnn ...ama ultrasonda 1900 bebek 2000 bin 2000 gr lık bebek 2100 çıkıyordu ben kahrolmuştum doğumdan 2 gün önceki kilosuydu bu yaniiii ama ultrason bende yanılmış yada bir mucize oldu 2 günde o kiloları aldılar

cnm evet ulaşılamıyor yaaa senin evin yakın değilmi cnm kocasına ulaşsan ayıpmı olur

ben tvd eyım gelecem kendınıze cıcı bakın

nereye leynnn dizimi izliyonnnkötükedihüso

ahanda demek ki bana yol gözüktü cuma dogurcam hahahhaahyyy
wayyy cıldırma herkesin hamileligi farklı unutma döferim haaaaan acılmanın acısını senden cıkaırırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…