Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kociş emir verdi öyle birlere kadar bil başında oturmak yokmuş onunla beraber yatacakmışım bensiz uyuyamıyomuş sabahta kalkamıyomuş mecburiyetten kaçar hepinizide öperrr

hayırlı olsun inşallah ARTVİNLİM... rabbim emeklerini boşa çıkarmasın.hep dualarımdasın..... hata inşallah tedaviye başlamadan sende sürpriz yaparsın inşallah bize......momi kardeşim gibi...

9 milyar para verdikten sonra acıbademde yapsanıza.....odayı sslüyorlarmış.doğuma kameraman giriyormuş..... özel hediyeler.davetiyeler. çok kişiyede onlar haber veriyormuş...daha neler neler 10 milyar demişti...

9 milyar para verdikten sonra acıbademde yapsanıza.....odayı sslüyorlarmış.doğuma kameraman giriyormuş..... özel hediyeler.davetiyeler. çok kişiyede onlar haber veriyormuş...daha neler neler 10 milyar demişti...

ne dion kıssss. benim doğum sigortam var acep sigortalılar içinde bunu yaparlar mı kizemuszemus:kedi:

bir sor.... 5 yıldızlı otel gibi valla...okadar para verdikten sonra başka yerde yapmam valla...... ama benim bildiğim kadarıyla yapıyorlar..çünkü seybayda orda yaptı.....

bir sor.... 5 yıldızlı otel gibi valla...okadar para verdikten sonra başka yerde yapmam valla...... ama benim bildiğim kadarıyla yapıyorlar..çünkü seybayda orda yaptı.....

hadiya bi araştırayım yarın. eğer bebişler haftasını beklerlerse küveze gerek kalmaz sanırım. eğer dediklerini yapıyolarsa atlarım oraya vallaazemuszemuszemuszemus hem kıslarım orda oluştular zateopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sende mi gidiyon kıss.. hadi iyigecelr o zaman. bende tv isliyim barii. tyeni bi dizi var atvde ona bakıyom ara ara ..

yat yat bebişler radyaasyon alıyooooooooo.......ablalık yaptırmayın bana...... bende bu suratlar çıkmıyooooo yoksa alırdım oklavayıııı

ses yok dırımdan ben kaçtım........ gözlüklerim 2 derece oldu....2-50 olcak yakındaaaa bilgisayar yüzünden .... hepinizi öptüüüüüüüüüüüüm.....

bıcır yerim onu ben...uyumamak için her şaklabanlığı yaparlar artık..

35 dk.direk oldum

wavy cim çok güzel ama...istanbul işte her zamanda gelinmiyorki...burdada ucuz yok

netten al cnm ya garantisi varr

ay ne şeker yatakmış allah güzle güzle uykular nasip eylesin hayatım tamam ben medicalpark işini kaswaya sorayım genel olarak hastane güzelmi

kaswa latife gidiyo tüp bebekci benimde doktorumdu memnun kalmadım aliye geçtim
kaswa çok memnun

hastane olarak şık otel hizmeti var........ama ben ssk lıya kazık masaraf oluyor kanam için 3 gün yattım 1 milyardan fazla para ödedim
orada şimdi cerrahpaşa profu fahri öçer var adam tam prof ve çok fena bide süha bey iyi diyolar bende kontrole gidiyom ona

canancım 6 sene önce 3 milyar vermiştim doğuma.bu defa vermem 3 daha katar kendime araba alırım diyorum....

aynı düşüncedeyim devlette doğurdum işteeee çokda iyi oldu benim gibi marazlıyı anca devlet pakalr

kıslar bakın bunu yapabilirim sanırsam.. nede olsa poları al üzerine şekilleri kes koy:kedi:
çok şıkkkk

dirimmm çocukların peşindemisin kızzzz konuşun diyosun sonra kaçıyounnnn

eee doğsun seninkiler seni görem çeyreğim kadar giremeyecnnnn senn

hayırlı olsun cnm benim bende ömüşü kAdındoğumcu yapacam alişi dişçii

aynı asansör sorunu bizdede var yani b..evlerde ben çocukları götürüyorum
bide oranın muayne ücretleri çok değişiyo bi çocuklara 37 verdim 1 ay sonra 50 verdim tedaviye girerkende bi 10 tl verdim bi 17 tl sonra 25 oldular sonra 50 çokkk emdiler beni çokkk

kociş emir verdi öyle birlere kadar bil başında oturmak yokmuş onunla beraber yatacakmışım bensiz uyuyamıyomuş sabahta kalkamıyomuş mecburiyetten kaçar hepinizide öperrr

kaçırdım seniiiiiiiiiiiii

sanırım ömer dırımı uyuttu.............

yok beeee bende o göz varmıı

yat yat bebişler radyaasyon alıyooooooooo.......ablalık yaptırmayın bana...... bende bu suratlar çıkmıyooooo yoksa alırdım oklavayıııı

radyosyon çocuğu o zmaan benimkiler 8,5 ay boyunca pc ile uyudum ben

yatamıcam bir türlü dırııııııım uyuttunmu kız ömeri

uyuttum ama bana sor eşşşekkkk yaaa tam daldı yatırıyom yatırırken sırıtıyo 9 takla atıyo açıyo gözü arada alişde uyandı onu pış pışlDIM

WAVY kalmış tek beeeeeeeeeeeeeeeeeeee

oda tv.başında sanırımm buradamıın huu

ay kıslar atvde epidurel anestezi ile ilgili bir haber var deşifrede. korktum yaaaa:sinifsinif::sinifsinif:

ay kıslar atvde epidurel anestezi ile ilgili bir haber var deşifrede. korktum yaaaa(

gece gece ne korku filimi izliyon o haber işinin ehli olmayan birilerine aittir gerçi konu ne bilmiyom ama .....korkma ama ebe olan yiğenim epidurel doğumu önermiyor neyse tercihler sizin

öptüm sizi çocular uyur bende uyurum gece kalkamam dürtecek kocada yokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…