Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

eşim şuan yok cnm ben 38 numara .... bakacaz biraz hava daha soğsun çizmeler çıksın o zaman alırım bende ....nasıl olsa çıkıyor sonbahar yavas yavass

bende bu dönem spor ayakkabılık kıyafetler tercih ediyorum bebelerden ötürü

Artvinli ALLAH c.c. gönlüne göre versin şimdiöbür sayfaları okudumda ALLAH gönlüne göre verir inş...
Benim ki gibi supriz olsun biz bebek beklemiyoduk supriz oldu gittim doktora bide ikiz demez mi:)

Kızlar bişi sorucam sizi bu gittginiz hastaneler sigortalılara bakmıyo mu neden bu kadar pahalı
Bide bütün özeller böyle mii ayh vanda hiç bir yerde bilmiyorum kii

Artvinli ALLAH c.c. gönlüne göre versin şimdiöbür sayfaları okudumda ALLAH gönlüne göre verir inş...
Benim ki gibi supriz olsun biz bebek beklemiyoduk supriz oldu gittim doktora bide ikiz demez mi:)

AMİİİİİN Canım inşallah rabbim sağlıklı sıhhatli evlatlar versin cümlemize.benim bu kısmet olursa 4.hamileliğim olacak rabbim bu sefer yüzümü güldürür inşalla.seninde sağlıklı sıhhatli doğsun bebeklerin canım.yaşında çok genç maşallah,gönlüne göre versin.

:1no2:
Kızlar bişi sorucam sizi bu gittginiz hastaneler sigortalılara bakmıyo mu neden bu kadar pahalı
Bide bütün özeller böyle mii ayh vanda hiç bir yerde bilmiyorum kii

canım eğer ilgilenen güzel bir hastane arıyorsan malesef çok pahalı.sözde anlaşmaları var ama muayene ücreti uygunsa tahiller çok tutuyor.bende eşimin görevi gereğince 3 yıl doğuda kaldım orada böyle değildi.en iyi hastanede ve dr muayenemizi oluyorduk tahliller,testler beş kuruş ödemiyorduk.ah ah oranın kıymetini bilememişim:1no2:

selam kızlar nasılsınız yarın sabah doktora gidiyorum doktorum artık haftada bır cagırıyo benı sıklastırdı yanı.düreklı suyumu kontrol edıyor bakalım yarın ne diyecek 2 haftada bırde kılolarını söylüyo inşallh biraz daha büyüyrler teyzeleri

Bende korktum ya istanbulda zaten böyle bişi olmasının imkanı yok o yüzden burayı istiyorum ama burda bu kadar paradan bahsedilince ben gidicem sorucam eger özel uygunsa bende burda muayene olucam cok tşk ederim...
Ohh masaALLAH 4 tane olucaklar :) Kalabalık aile süper olur
Evet biraz yaşım küçük zaten daha cok yeni evleneli hemen vana geldik cocuk supriz oldu bide ailemizde hiç ikiz yok ne benim ne eşimin ama ALLAH isteyince her sey oluyo gercekten...
Siz kac yasındasınız :)

SElam canım hos geldin iyiyz hamd olsun sen nasılsın...
ALLAH c.c. hayırlı bir şekilde kucagına almayı nasip eder inş.. Kac kilolar inş kilocukları güzeldir..zemuszemus

medinecim sağolasın canım allah razı olsun .kiloları maasallah iyi 29bucuk haftada bırı 2130 diğeri 1970gr dı inşlaah hem kıloları hemde haftaları ilerde olurda küveze gerek kalmaz canım aklım hep orda şimdi anlayacagın

Canım artvinliye sormustum yasını ama seninde ögrenmiş oldumzemuszemus
Eşimin işi sebebiyle burdayız yaa sanırım seneye yaz biticek inş..
Kilolar cok güzel yaaa cok sevindim canım opuyorumnanaktan Aman aklına getirme kuvezleri ALLAH hemen kucagına almayı nasip etsin...

GEcende kanal 1 de bir program izledim gülben ergen konuktu 48 gün kuvezde cocukları beklemiş cok üzüldüm aynı zamanda insan bebeklerinin kokusunu almak istiyo ALLAH kimseye yaşatmaz inşyasakkelime

canım ben 27 yaşındayım.sen beni yanlış anladın galiba,henüz bebeğim yok:1no2:şimdiye kadar 3 kez hamile kaldım.3 hamileliğimde ikizdi,fakat hepsi kötü sonlandı.şimdi 4.için tedaviye başlayacağım.kısmet olurda tekrar hamile kalırsam diye 4.hamileliğim dedim.a.s
canım inşallah güzel haberlerle dönersin.bebeklerin sağlıkla kilolarını almış olurlar.sen eğer 36.haftada doğum yaparsan 4 haftamı kaldı doğuma.maşallah hep böyle güzel devam etsin

Ayhhh cok özür dilerimmmm :sinifsinif::sinifsinif:
Ben öyle sandım canımm..Düzgün okumadım sanırım özür dilerimmm.mafoldumben
Cok dua ediçemmm söz veriyorum opuyorumnanaktan ALLAHım sana cok saglıklı bebekler nasip etsn inşaALLAH....

artvinlim doktorum 36.hafta falan bısey demedı yanı simdiye kadar hiç doğum su gün olur bugün olur demedı ama bılmıyorum arkadasım hayırlısı diyelım .ama 10 kasıma kadar doğurma demişti bırkeresınde bana bağlı sankı amaaan....saçmalıyo bazen su doktorlar yaaa .allahın izniyle hedefım su ekım ayını cıkarmak kasım ayına gelmek canım

sağolasın canım hoşgelmişsin nasılsın bakalım gezmişsin tozmuşsun iyi gelmıstır inşallah bebeklere bakmak zor oluyo olmalı yaa.benımde kayınvalıdem gelecek i kaç ay yardım edecek bakalım nasıl olacak .ilk 25 gün annemle olacagım inşallah lohusa lohusa kadını üzmem yaaa .canım annem benım

ay evet gezdim cnm çok iyi geldi ömüşü şimdi uyuttum dilerim bu gece uyur....bi aliş kaldı onuda ağlatıyolar şuan

cnm üzmezsin lohusayken kendini yetersiz görüyorsun yorgun görüyorsunn

ama sen belki daha iyi olursun cnm herkes bir olmuyor sonrada kaynan olacamış güsel iştee

ben 38 günlükken yanlız kaldımm

artvınlım sen artvinlimisin bende artvınlıyım eşden dolayı
evde yanlızımda çayımı demledim,yanıma aldım geldim.canım bende eş durumundan artvinliyimopuyorumnanaktan,ay sendemi eş durumundan ne güzel,kız birde akraba çıkarmışız:roflol:hayırlısı olsun canım hakkında,zamanı ne zamansa o zaman gelsin bebekler inşallah.banade ilk kontrolümde dr.sen 10 martta doğum yaparsın demişti daha 4 haftalıktı,gerçekten 8 martta doğum yaptım.içinemi doğmuştu dr.ne:uhm:

ah canım niye üzülüyorsun,sakın bak ben çok üzülürüm seni üzdüm diye.sen nereden bileceksin.ben anlaşılır yazmadım galiba.bende senin için dua edeceğim canım.hamilelerin duası kabul olurmuş sende dua et bol bol:1hug:

evet canım ozaman eşler hemserı oluyo desene çok sevındım canım.artvınlı insanı bi baska oluyo artvınde bı baska güzel arkadasım ben gecen sene gitmiştim .belkıde canım bı bakıyomuşsun bizim esler akraba cıkıyomuş ne güzel yaa.evet canım doğum için allah hakkımızda neyı nasıp etmısse o olsun .bu arada senınde tedavın hayırlı ugurlu olsun canım .inşallah sende bı an önce kavusursun meleklerıne allah mı söylettı nee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…