Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

iyi gecelr canım.. ay spinal düşünüyoz ama oda sonuçta belden uyuştrma. ay ne bilem ya. kapatıyom bende tv yi saçma sapan düşünceler sarıyor..
iyigecelr canımcım tatlı rüyalar..

ben geldim kimse kalmamış..... wavy cim bende izledim şimdi o programı.... ben değil ama eşin korktu... heran beni vazgeçirtebilir epiduralden.... hayırlısı artık.... hepinizi öptüm kızlar....

günaydın kızlarrr bu sabah uyku tutmadı erken kalktım bende kocişi uğurladım hemen pc başındayım gördüğünüz gibi :))) bari biraz çalışayım demiii buzdolabını ve kileri temizleyeceğim bugün öğlenden sonra buralardayım öpüldünüzzz

Günaydın. Fiyatını söylediğim hastane Acıbadem Maslak, 10,500 TL ilk telafuz edilen rakamdı, 9 a iniyorlar, kendi Dr umuzla gidersek 5000 TL ya kadar düşüyor ama 3000 TL de dışarıdan gelecek dr en az.
Asıl önemli olan gecelik 1 bebek yoğun bakımda kalırsa 1400 Lira iki bebek için X 2 . Gerci erken doğum yapmaya hiç niyetim yok :) ama yine de korkutucu.. Başka hastaneleri de aradım, yakın fiyatlar, memorial da 7000 lira dr dahil.
Galiba Acıbadem olacak bizimki. Hele acil gitmemiz gerekirse tek alternatifimiz.

günaydıııııııııııııın hatunlar................... ben kahvaltıdayım.... arada bir bakarım size.... birde internetten şu deşifreyi izleyecem..........

günaydııııııın kızlar.bende bugün erkenciyim eminönüne gideceğimde.kızalar bende seyrettim deşifreyi,taki eşim kapatana kadar ben çok çabuk etkileniyorum.gerçi bende spinal ile oldum doğumu ben çok memnun kaldım.ama epidural daha farklı bir yöntem.spinalde iğne olup iş bitiyor.ama epiduralde iğne bel bölgesinde 2 gün kalıyor ve sizin ağrınız oldukça oradan uyuşturuluyormuş.benim arkadaşım ,olmuştu ondan dinledim.Bır başka arkadaşımda spinal olmuş,ikinci doğum için dr.kabul etmemiş spinali ,ne gibi bir sorun oluyor bilmiyorum ama ben ikinciyide istiyordum.

ya ben seyredemedim deşifreyi. madem o kadar kötüymş. neden yapıyorlarmış....çok merak ettim ya.internettede bulamadım.seyredeyim...

günaydınlar berbat bir gecenin sabahındayım yaaa ömeri aksam zorla onikiye yirmi kala uyuttum
saat 1 kalktı sabah 7 kadar bölüm pörçük uykularla aykatyım gece krize girdim annem uyudu offf kocam varken daha iyi yaa adam işe gitmesine rağmen uyutmadan yatmaz annem valla uyudu gitti gece dayanamadım kaldırdım alide ağlayınca bakın başım ağrıyo diyor çocuklara cinlerim tepemde yaa ben evimde işimi zor yapıyorum .......benden iş bekliyor .....bütün gece uyuyamadım üstelik pazar geceside uykusuzum ve yorgundum....................delirtecekler beni yaaa valla böyle olunca evimde kalkamak istiyorum yaa

canım ya bozma moralını....................annende haklı dayamıyo belkı..........ama su bı gercekj eslerın yerı baska .............tek olunca evde aslında duzenı daha ıyı koyuyo ınsan ınşl bıkac ay sonra daha rahat etcen

kızlar bu hususta bence dr unuzaguvenın...............dr ıyıse hast ıyıse sorun olacanı sanmam ........kısıden kısıyede degısıyo bu olay normal dogum bıle öle kımı gunlerde agrıdan kıvranırken kesılırken kımı cok az agrıyla ve dıkışşsız dogum yapıyo herkesın baglamıyo.............sezeryanda öle kısının derı yapısı dayanıklılıgı psıkolojısı hast dıokt hepsı onemlı tek yonde duşunmeyın................ınşşşşşşşşş saglıkla dogururuz ınşşşşşşşşşşş

Canlarım öptummmmmmmmm..Iyımısinız ?Bugun cığer gelıstırıcı vurulduk gene .Şifa olur inş..Biz anneannemizdeyiz.Yeğenlerimle beraber güzel geçiyor vakit ama eşimi evimi özlüyorum...Okumadım geçmişi umarım herkes iyidir.Wavy'im gittin mi doktora?

aplacığım haklısın ama tek sorun annem benden iş bekliyor ben iki çocuğa bakarken bide üstüne iş yapmam ben evimi zor topluyorum...yemeğimi bile yapmıyorum neyse yapmıyorum dedim çıktım işin içinden

kaswa bende nerede bu dedimm.....ohh annendesin hee kocişi özlemişsin ....bende valla seyhatte bizimki

Ne haber dırımım ?Sıkma canını bir şeye...eşin nereye gitti...allah kavuştursun.Annemdeki ıntenet kablosuz değıl yatagıma goturemiyorum ara sıra kalkıp yazıp yatıyorum gene..

Ne haber dırımım ?Sıkma canını bir şeye...eşin nereye gitti...allah kavuştursun.Annemdeki ıntenet kablosuz değıl yatagıma goturemiyorum ara sıra kalkıp yazıp yatıyorum gene..

çok gergin ve uykusuz olunca sinirli oluyorum sonucda daha aynı dili konuşmuyoruz çocuklaqrla ama ben sinirli olunca anlıyolar ağlıyoalr daha çok çok üzülüyorum ama bende insanım işteee ......

sen keyfine bak cnm benimm....benim eşim iş için seyhate giidyor cnm bi ayın bazen 15 günü yok bazen bir hafta aralarla gidiyorrr

Anlıyorum canım seni ya..Allah düzenimizi bozmasın dırım.Eşlerimizle uzun ömürler sürelim.Herkesin kendi evi.Anneninde sana daha hassas davranması gerek bence...Dırımcım inş.Eşimle bebeklerle tatile çıkacağın günler yakın olsun.Sen maşallah o kadar enerjik birisin ki,benim diyen senin yaptığını yapamaz.Ruhen ve fiziksel olarak yoruluyor insan..Sen elindeki dünya güzellerine bak sıkıldıkça ömre bedel onlar...Canım benim..opuyorumnanaktan

annenide anlayışla karşılamak lazım.... onunda evinde kocaman bir bebek var.onun psikolojisi nasıl bakalım düşünsene.... evlata bakmak kolaydır ama anaya bakmak nefse ağır gelir nedense.... oda yorulmuştur.oda senden medet umuyordur.... düşünsene annenin değilde kaynanın yanında olsaydın.bu kadar rahat olmazdın.... kaynananın evi anneninki gibi olmuyor..mecburen bir işin ucundan tutuyorsun. annende yapmasanda sıkıntı olmuyor.kaynananda yapmıyom de bakalım... sonucu taaa nerelere varır.

amin cnm amin güzel dileklerin için....

cnm ananem çok uzunsüredir annemde değil ve bayramdan beridir yoktu ...
neyse sorun değil gerginken ağır geliyor laflar .....

kayracığım cnm valla ben kaynanamada derim ....kimse kusuruma bakamaz....onlar çocuk büyütmüşler ama belli aralıklarla olmuş...ve hep kalabalık aile olduklarından onun kucağında bunun kuvcağında büyümüş çocuklar....

bense olduğum yerde tekim ekmeğim olmasa o gün ekmek almıyorum yemiyorum çocuklarımı en iyi şekilde bakmaya çalışıyorum onlar için herşeyi araştırıyorum körü körüne yetiştirmiyorum....hareketlerinden çok afedersin ama moklarına kadar bakıyor inceliyorum ben .......kendim ne kadar bakım yapıyorsam bebeklerimede yapıyorum ne kadınlar var kendilerine elli kat süs çocuklar paspal.....yani elimden gelnin en iyisini eş olarak anne olarak...ev hanımı olarak yapmaya çalışıyorum....eeee bu kadar eşyden sonra kaynanamda annemde bişey diyemezler 80 küsür yaşındaki kadın bile 5 çocuk büyütmüş bakılmaz bunlar tek bakılsada bişey yapılmaz diyo ...bana gerisini siz düşünün

selam canlar. bugün biraz yoğunum. işler birikmişş.. fazla katılamayabilirim..
dirim canım benim sen iyice bunaldı bu sıralar ya(

Kaswa gülüm gittik doktora. herşey yolundaymış. tarih vermedi bana ne zaman olur dedim . oo daha çok var seni götürebildiğim kadar götürcem. ancak bi sonraki randevunda belki söylerim dedi.. ciğer geliştirici istedim gerek yokki vuralım dedi.. aslınfda ben her ihtimale karşı istiyordum. minnoşlarımda 1200 gr olmuş teyzeleri..kan demir çok düşük diye kan iğnesi verdi bugün vurulmaya başlıcam bakalım hayırlısı..
öptüm hepinizi kendinize iyi bakınn

Selam kızlar,

Keyifler yerindedir umarım. Yaa benim bu aralar kalbim çok hızlı atıyor bazen gece uykudan uyandırıyor.

Kansızlık mı acaba diye düşünüyorum ama vitaminin yanında demir hapıda kullanıyorum.

Neden olabilir ki size de oluyor mu
?

canım benimde bu sıralar çok çarpıntım var dün doktora sormayı unuttum. ama eğer kansızlıkla bağlıyorsan doğru olabilir çünk
ü benimde değerlerim düşük. hatta demir ilacının yanında iğneye başlıyorum bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…