Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canan2508+, claire, Kayra, kevser14+, sermest, wavy+ konuşun bakimmmm ayyy bende aliş uyudu ömer valla kök söktürüyo bu ömer amma yaramaz oldu yaa
bi tabak muhallebi yedi sonra su içti mıçtı ,altı değişti,üstü kople değişti eeee uyku saati yaaa o elini habire laptopun altına sokuyoo ama uyku neredee

ayyy burda olsa ben o eli ısırırım valla..şımarık şey..... sallıyomusun

kayracığım sardım sarmaladım uyutmaya çalışıyorum hıcrık tuttu yaaa offff valla yaa yorgun dünden vıdı vıdı konuşuyorr bidee

park yatakları kaça aldın nerden aldın.....yani netten mi piyasadan mı..........

canım 1 tane park yatak aldım istanbul bisikletçiler çarşısından aldım. yatak + park yatak 150 tl.
s6002720.jpg

kızlar dr bana balık hapı verdi ama ben haftada 1 gün balık yiyorum ilaçta 22 liraymış almadan sizdende bi fikir alayım dedim kullandınızmııı

canım ben kullanıyorum marincap diye bir ilaç..

bu arada ben medical park göztepeye gidiyom sana ters orası. ama kaswa gelince sor o bahçelievlere gidiyor..

canım 1 tane park yatak aldım istanbul bisikletçiler çarşısından aldım. yatak + park yatak 150 tl.
s6002720.jpg

canım ben kullanıyorum marincap diye bir ilaç..

bu arada ben medical park göztepeye gidiyom sana ters orası. ama kaswa gelince sor o bahçelievlere gidiyor..

ay ne şeker yatakmış allah güzle güzle uykular nasip eylesin hayatım tamam ben medicalpark işini kaswaya sorayım genel olarak hastane güzelmi

canancım 6 sene önce 3 milyar vermiştim doğuma.bu defa vermem 3 daha katar kendime araba alırım diyorum....

kıslar bakın bunu yapabilirim sanırsam.. nede olsa poları al üzerine şekilleri kes koy:kedi:
img_5124.jpg

öyle sorma ya milyarlar havada vallaha doktor olmak varmış eşim diyoki oğlanı kadın doğumcu yapacam keisn diyo

kızlar hakikaten bu ne ya.bebek sahibi olmak için milyarlar öde.sonra hamile kalınca acaba hangi dr.daha güvenli.iyi dr.olunca dünya para.hiç masrafsız bir iş yokmu bize ya.bakın ben şimdi tedaviye başlamayı düşünüyorum.tedavi 3 milyar ilaçlarda 3 milyar.bana çocuk sahibi olmak 6 milyara patlıyor.ekstra ilaçlarda cabası.canan eşin çok haklı valla oğlan kadın doğumcu olsun.benim eşim öğretmen,ona diyorumki tekrar sınavlara gir dr.olsana ne güzel rahat rahat doğururum valla.ne vardı öğretmen olacak dimi:roflol:

canancım 6 sene önce 3 milyar vermiştim doğuma.bu defa vermem 3 daha katar kendime araba alırım diyorum....

tecrübe ne güzel bişeyyyyy biz şimdi kıyıyoruz paraya ama sanırım doğumdan sonra bizde senin gibi diycez boşuna okadar para verdik diyeceğiz şimdi ilk olduğu içinmi böyle pimpirikliyiz neyiz

ay ne şeker yatakmış allah güzle güzle uykular nasip eylesin hayatım tamam ben medicalpark işini kaswaya sorayım genel olarak hastane güzelmi

sağol canım benim. bakalım tepişcekler mi kardeş kardeş uyuyacaklar mı bıcırıklarlaelaelaelaelae

medical park göztepe olarak anlatabilirim. güzel bi hastane yeni bi hastane. tek sıkıntı asansörleri bahçelievlerde nasıldır bilmiyom. çok bekliyon asansörü. aslında sansö sayısı fazla ama kat kat bölmülşer asansörleri. hymarry göztepede doğum yaptı. çokta memnun kalmış. allah izin verirse bende orda olacağım.
ama bahçelievleri hiç bilmiyom canım...

kızlar hakikaten bu ne ya.bebek sahibi olmak için milyarlar öde.sonra hamile kalınca acaba hangi dr.daha güvenli.iyi dr.olunca dünya para.hiç masrafsız bir iş yokmu bize ya.bakın ben şimdi tedaviye başlamayı düşünüyorum.tedavi 3 milyar ilaçlarda 3 milyar.bana çocuk sahibi olmak 6 milyara patlıyor.ekstra ilaçlarda cabası.canan eşin çok haklı valla oğlan kadın doğumcu olsun.benim eşim öğretmen,ona diyorumki tekrar sınavlara gir dr.olsana ne güzel rahat rahat doğururum valla.ne vardı öğretmen olacak dimi:roflol:

ya öyle haklıısn öyle haklısınki bak komik olay anlatayım sana benim eşimde öğretmen matematik bölümü mezunu cumhuriyet üni. onun matematiğe giridği puanla tıpa girme puanı aynı benim üşengeç kocam 6 yıl okuyamam diye matematik okumuş oda 5 yıl düşünsene 1 yıl için okumamış ya benim sinirim bozuluyo şimdi bi öğretmen maaşı ile doğum yapmaya çalışıyoz işte :)))))

sen nerde başlıyosun yeni tedavine

civcivlerde polar canım. hoşuma gitti benimde. hem ucuza mal olur. hemde kendi el emeğim. tabi becerebilirsem:kedi:akannehir

ne varki krem poların kenarlarını makaslıcan...cicivleride aynını kopyala... yada elinde değilse bir yerden kopya çek......... onlarıda kes tuttur krem polara.....

:nazar:
artvinli nasılsın canım yeni tedavine başladınmı

iyiyim canım.sen nasılsın takipteyim maşallah herşey yolunda:nazar:daha başlamadım canım hayırlısı artık.bu perşembe randevum var.bakalım herşey yolundamı,birde ilaçlar ne lazım ne kadar lazım bilelim diye,ön görüşmeye gidiyoruz.:canım ben memorialde hale hanımın hastasıyım.kendisiyle artık kanka olacağız neredeyse bu 4.tedavimde:

Son düzenleme:
X