Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

olmaz inşallah bişey...doktorların her dediklerine moralini bozma.onlar en kötü ihtimali bile söylemek zorundalar... Rabbime emanet et.

wavy cim gösterdiğin beikler çok küçük değilmi sence..... park yatak alsan en azından tatile falan gitsen götürürsün. 3-4 yaşına kadar rahat kullanılır....

Kayra abla ALLAH razi olsun ... (Abla diorum izninizle )
Gercekten cok üzülmedim ama işte insan genede sasırıyor bakalım ne olucak....

sen gönlünü ferat tut. mevlam neylerse güzel eyler... bişey olsaydı diğer doktorda derdi muhakkak......

büyük ihtimalle ablayım zaten....33 yaşım....

wavy cim gösterdiğin beikler çok küçük değilmi sence..... park yatak alsan en azından tatile falan gitsen götürürsün. 3-4 yaşına kadar rahat kullanılır....

canım ben park yatak aldım enli geniş. iki tanede kendi odalarına ahşap büyüyen yatak yaptırıyoruz. ben onları penses için gösterdim. o beşik sordu portatif o yüzden alternatif olarak sundum..

içim acıyor unutamıyorum

canım Allah sabır versin, kimdi cnm bursa da doktorun?

maşallah, Allah a emanetler hepsi melek onların..

bugün annemdeydim kızlar annemin beli tutulmuş, bahçede fazla terlemiş ve soğuk çarpmış, ben kızıp duruyordum zaten yetergitmeyin diye.. neyse iğnelerini oluncaaçıldı valla ödm koptu, naparım o na bişey olursa ben hamile ablam hamile bi hafta arayla doğurcaz... bugün annem kalkamıyo tabi biraz ben girdim mutfağabiraz ablam biraz yattık annemin yanına aman pek komikti halimiz yahu.. körler sağırlar birbirini ağırlar:roflol: hertarafta ayy aya sesleri heheh
bu akşam da dr. a gittik kuzularım 800 gr. olmuş.. bu sefer resmen kukularını gördüm kızlarımın :kedi: sanırım bana benzeyen tek yerleri ikisi de aynı babaya benziyor kaydirigubbakcemileakannehir

Kevser canım ALLAH yardımcınız olsun ama cok güzeldim körler sagırlara hehe
ALLAH kucagınada almayı nasip etsin ayhhh sizde nasıl aynı ana denk geldiniz :)

canım çok geçmiş olsun...çok zor seni çok iyi anlıyorum.bende ikizlerimi kaybettim.çok acıdır çok ben hala mezarlarına bile gidemedim.dayanamıyorum,gitmeye niyetleniyorum pisikolejim bozuluyor.ama zaman herşeyin ilacı insan unutmuyor unutamazda,ama ilk günkü gibide olmuyor.rabbim sabrını veriyor.En yakın zamanda yeniden sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim.::1hug:

canım hiç merak etme bebeklerin rabbimin izniyle gayet sağlıklıdırlar.kayranın dediği gibi dr.her dediğine inanma.benimde ikizlerimin birisinde karnında asit oluşuyor dediler.sonra gebelik ilerledikçe asit artıyor dediler.ama kızım doğduğunda hiç bir problemi çıkmadı.bütün tahlilleri temiz çıktı.bir daha hamile kalırsam dr.her dediğine kafayı takmayacağım.ya birde aklıma takıldı.senin gebeliğin daha çok yeni nasıl anladı problem olduğunu :bbo:

evet medine yaa,hadi ben tedavi görüp duruyorum bilio 3-4 ay sonra yap di mi 2. çocuğu... ablada sprial vardı çıkartınca6-7 ay sonra kalırsın demişler, bu çıkarıdığı ay hamile kaldı.. :1shok: kızamadım bile.. kendi sevincimden..

annene geçmiş olsun canım.ya çok şaşırdım valla o kadar net nasıl gördün kızlarını.helede babaya benzediklerini nasıl anladın.ah ah benim kızlarımda ikiside babalarının kopyalarıydı.:çok üzgünüm:

selam kıslaarr.

ayyy kıslar kendime öyle kızıyomki anlatamam. şiş tutmayı tığ tutmayı bilmem. kızlarım için bişeyler yapmak istiyom ama nerdeee. bilnmimkii:sinifsinif:

selam kızlar neydiyosunuz bahçelievlerdeki medical parka giden varmı bana oradan doktor tavsiye edebilirmisiniz

cnm benim hadş hayırlısı olsun herşey çok güsel olacak emin ol

sen gönlünü ferat tut. mevlam neylerse güzel eyler... bişey olsaydı diğer doktorda derdi muhakkak......

büyük ihtimalle ablayım zaten....33 yaşım....
bende apla derdim ama kayra olarak alıştım yaww

maşallah kızlarına cnm dimek kukuları gördün garantiledin heeee valla ultrasonda kime benzediğini keşvediyorsan ona benziyor benim ömerin ben burnunu aynı bana benzettim
aynenede öle oldu valla

kadermiş cnm yaww

selam kıslaarr.

ayyy kıslar kendime öyle kızıyomki anlatamam. şiş tutmayı tığ tutmayı bilmem. kızlarım için bişeyler yapmak istiyom ama nerdeee. bilnmimkii:sinifsinif:

tatlım illa bişi örmen gerekmiyor bende bilmiyorum gerçi biliyordum ama hamiişken yapamadım pek...ama mevlütte dağtılacak şekerlerin kutusununu ben kendim yaptım...
eski sepetim vardı onu süsledim.....

sende o taraz el becersii işi yapabilirsin cnm

canım ben park yatak aldım enli geniş. iki tanede kendi odalarına ahşap büyüyen yatak yaptırıyoruz. ben onları penses için gösterdim. o beşik sordu portatif o yüzden alternatif olarak sundum..

park yatakları kaça aldın nerden aldın.....yani netten mi piyasadan mı..........

canan2508+, claire, Kayra, kevser14+, sermest, wavy+ konuşun bakimmmm ayyy bende aliş uyudu ömer valla kök söktürüyo bu ömer amma yaramaz oldu yaa
bi tabak muhallebi yedi sonra su içti mıçtı ,altı değişti,üstü kople değişti eeee uyku saati yaaa o elini habire laptopun altına sokuyoo ama uyku neredee

konuşalım yavrummm karılar toplanmış zati wavy sen medical parka gidiyosun dimi bana dr tavsiye etsene bide umut bişey yazmış yeni doğan testleri 2 milyar felan tutuyo gibi bunu hiç duymamıştım duyan varmıııı

kızlar dr bana balık hapı verdi ama ben haftada 1 gün balık yiyorum ilaçta 22 liraymış almadan sizdende bi fikir alayım dedim kullandınızmııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…