ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

Sağlıklı günler herkese...😍

İlk öğünüm. Salatalik doğramayi unutmuşum. 🤷

Eklentiler

• IMG20220810100739.jpg
    IMG20220810100739.jpg
    141,1 KB · Görüntüleme: 53
Merhaba 43 yaşındayım kolejen başlamak istiyorum.Siz hangisini kullanıyorsunuz .Ne gibi değişiklik oldu cevaplarsanız sevinirim 🥰
Merhaba...
Ben Supra beef+Supra c vit ile kolojene başladım. Bir yıl kadar bunu kullandım. Sonra bir ara Supra kapsül kullandım. Sonra yine Supra beauty ile devam ettim. Daha etkili olabilmesi için c vitaminini hiç eksik etmedim. Şimdilerde de Supra for you almayı düşünüyorum.

Öncelikle kas, eklem ve kemiklerim çok güçlendi. Ağrı sızı hiç kalmadı. Tabi ki bunda düzenli olarak yaptığım sporların da etkisi yadsınamaz.

Saçlarım çok güzel oldu. Hem parladı, hem gurlesti. Diyetle hemen birlikte başladım, cildimde de çökme, solgunluk vs hiç olmadı. Cildim yumuşacık oldu ve pembelesti. Nemlendirici kullanmayı bıraktım, o kadar diyeyim. Gül mayası kullanıyorum, yeterli oluyor.
Niyetine girdiyseniz, geciktirmeden hemen alıp başlayın.
Üç aylık kürler halinde kullaniyorlar. Ben 9 ay, hiç ara vermeden kullandım. Kas yirtiklarim, diz yan bağlarında zayiflamalar vardı. Artık 3 ay kullanıp 1 ay ara veriyorum...😉

Not: kapsülleri pek tavsiye etmiyorlar, bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Merhaba...
Ben Supra beef+Supra c vit ile kolojene başladım. Bir yıl kadar bunu kullandım. Sonra bir ara Supra kapsül kullandım. Sonra yine Supra beauty ile devam ettim. Daha etkili olabilmesi için c vitaminini hiç eksik etmedim. Şimdilerde de Supra for you almayı düşünüyorum.

Öncelikle kas, eklem ve kemiklerim çok güçlendi. Ağrı sızı hiç kalmadı. Tabi ki bunda düzenli olarak yaptığım sporların da etkisi yadsınamaz.

Saçlarım çok güzel oldu. Hem parladı, hem gurlesti. Diyetle hemen birlikte başladım, cildimde de çökme, solgunluk vs hiç olmadı. Cildim yumuşacık oldu ve pembelesti. Nemlendirici kullanmayı bıraktım, o kadar diyeyim. Gül mayası kullanıyorum, yeterli oluyor.
Üç aylık kürler halinde kullaniyorlar. Ben 9 ay, hiç ara vermeden kullandım. Kas yirtiklarim, diz yan bağlarında zayiflamalar vardı. Artık 3 ay kullanıp 1 ay ara veriyorum...😉

Merhaba...

Üç aylık kürler halinde kullaniyorlar. Ben 9 ay, hiç ara vermeden kullandım. Kas yirtiklarim, diz yan bağlarında zayiflamalar vardı. Artık 3 ay kullanıp 1 ay ara veriyorum...

Günaydınlar...🌹
Günün ilk ve tek öğünü.
Yumurtaların ikisini ben yedim.
Kahvenin yanında da iki kırmızı erik yedim.

Eklentiler

• IMG20220811094140.jpg
    IMG20220811094140.jpg
    144,9 KB · Görüntüleme: 55
X