Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Şimdi kendim istiyorum..ama doktorlarda diyordu hatda tüp bebek bile diyorlar
Canım eşinin değerleri nasıl? Bizimkinin iyiydi hiç takviye falan almıyordu ama yıkama sonrası doktorun istediği değer değildi ama 1 tane sperm yeter demişti. Değerleri iyi olsa bile aşılama olana kadar daha vaktin var eşin mutlaka takviye alsın ne kadar çok o kadar iyi

Ateş tablosu yapan arkadaşlarım yumurtlamanizi yumurtlama döneminizdeki bir düşüş artı 3 yukselisten sonra ilerlemeye göre yorumlayabiliriz. Ben kendi tablolarımı bile öyle hergun yorumlamiyordum ki şimdi soruyorsunuz cevap verecek bişey bulamıyorum kendimi de ilgi göstermiyor gibi aksettirmek de istemiyorum ,tuhaf oluyorum ölçün kaydedin verimli günlerde sık ilişki. Yumurtlayin üç bes gun bı kendinize müsade edin strese sokmayın bebiklerim seviyorum hepinizi. Ateşte böyle yumurtladiginizi sonradan farkediyoruz biraz. Ama akıntılar isteklilik vs de desteklerse daha rahat bilirsiniz. Fertility der ki en az 20 düşmeyen ateş lazım. Ama ben yine diyorum ki en az 10 gün geçsin yumurtlamadan ondan sonra duruma bakılır.

Genelde ikisini bir degerlendiriyorlar diye biliyorum ama fsh bi tık daha önemli sanirm değerlendirmede . normal gibi geldi sizn fsh değeriniz
Ya çok moralim bozuldu gerçekten 10 un üstüne çıkması iyi değil dedi seninde sınıra yakın dedi olmadı bidaki ay kontrole gittiğimde amh da bakmasını istiyeyim

Eşimin değerleri iyi hep doktorlar öyle dedi zaten hamile kaldım ben..ama sperm ve ya yumurta kalitesiz olduğu için diyorlar çocuk gelişmedi.Ama takviye yinede veriyorum kullanıyor

Gul220 birde canım sen tedaviye adetin kaçıncı günü başladın?hormon testi istedimi sende?ben en son 6 ay önce yaptırmıştım.Diyorum adetim başlar ya yetişemersem
Canım adetin 2.gunu mutlaka git yoğun kanaman olsun alttan muayene ediyor. Bende 3.gun hap başladi. Hormon vermen gerekebilir son 2-3 ayı dikkate alıyorlar galiba

Canım adetin 2.gunu mutlaka git yoğun kanaman olsun alttan muayene ediyor. Bende 3.gun hap başladi. Hormon vermen gerekebilir son 2-3 ayı dikkate alıyorlar galiba
Kürtajdan sonra çok kanamam oluyor..tamam mesela ben gitdim 2 günü..benden test istese..testin cevabı çıkana kadar ben yetişememki..o nasıl olucak

Bende 2 ay süre veriyorum kendime eğer olmazsa önce klomen ovitrelle denicem o ayda tutmazsa aşılamaya geçicem artık usandım ya
Kararını değiştirmek istemem ben de çatlatma gördüm ama keşke görmeseydim bana zaman kaybı oldu belki aşılama da tutmayacak bilemem onu. Tabi sen yine denemek istersen dene inşallah hiçbirine gerek kalmadan olur

Ya benim 1 sene olmayan gebelik ovülasyon testinde yumurtlama çatlama gördüğüm ay oldu ondan bunları tekrardan denemek istiyorum belki yine tutar hesabı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…