Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canim valla akşam biz de kavuştuk sabah doktora sordum 1 ay yasak dedi ama akşam içimizi sogutmustuk neyse ki doktordan geldim bu arada keseyi gördük ama cuma yine görmek istedi progestan verdj
İlk 3 ay önemli ya düşük olayına karşı demiştir belki sonra rahata geçersiniz hayırlıysa maşallah bu arada inşallah kalp atışlarını duymakta nasip olur

Amin kuzum evet aynen. Bu arada Mfk takviyelerini kullanıyorum fodega ve minera. Değerlerimden çok memnun oldu hoca. Kan bile istemedi. Herşey güzel dedi. Net kese için cuma yine gidicem bakalım ama ben gördüm içim rahatladı. Darısı isteyen hepinize kuzular
İlk 3 ay önemli ya düşük olayına karşı demiştir belki sonra rahata geçersiniz hayırlıysa maşallah bu arada inşallah kalp atışlarını duymakta nasip olur

Ben anlamadım birşey ne kadar vardı adete senin

Şafak 1 pek ümidim yok zaten yani görüyorum burada kimi insanlar 3 gün kala yapiyor net ki oğlumda ben 3 gün önce öğrendim kimiside adet geçince bu silik çizgiyi görüyor
İnan beynim yandı ya 2 aydır düşüncemiz yokken tek odak noktam bu oldu

Maşallah maşallah canım bende ocakta Mfk ile bir görüşüp takviye alsam mı diye düşünmüyor değilim Amin bu arada senin duaların kabul olur bizi unutma

İşi o boyuta getirmeden hemen kaçıyorsun ordan canım saplantı haline gelince gerçekten çok büyük etkiliyor ben 3 ay deli gibi taktım ama doğru yolda olmadığımı kabullendim ve bu ay relax takılıyorum birazda böyle deneyelim sende buna zorla kendini hayırlısı olsun hakkımızda

Öyle tabi cnm ama bu ay olmazsam zaten ilişkilere çok takılmadan yumurta akıntısı testi kovalamadan denicem ve kesin adet günü yada adetten 1 gün önce test yapicam böyle 5 6 gün öncesinden testler ile beynimi yakmak istemiyorum

Evet bak ne kadar erken ama ne kadar belli bende zaten neden yoka inandırdım kendimi böyle sonuçlar duyup gördükçe gerçekten ben burdayım demeden inandırıp üzülmek istemiyorum

Aynen cnm kendi kendimize yapıyoruz bende yarın adet olmazsam 3 gün gecikince tekrar test yaparım başka yapıp kendimi kurmak istemiyorum. Hayırlısı hepimiz için

Kızlar ya hormon sonucum çokmu kötü ultrasonda bi sıkıntı yoktu doktor hatta 1 ay daha korun demişti. Hormon sonucunu gördükten sonra sakın korunma ben yaşından dolayı sıkıntı olmaz diyordum ama hormonu böyle beklemiyordum rezerv azalması var dedi öbür gebeliğimde 1 senede olmuştu zaten
Adetimin 4. Günü yapılan hormon

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-03-10-49-06-253_com.android.chrome.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 55
Canım benim de ilk çocuğumda ilk 15 ay olmadı burada hikayemi çok anlattım :) sebepsiz olmadı her şey normaldi her ay adet olunca bu ay da olmayacak modundaydım uygulamadığın kür kalmadı kullanmadığım ovulasyon testi kalmadı her yolu denedim ayağımı saatlerce havada diktim vs vs son ay doktor dedi ki bu ay da olmazsa öbür ay tedaviye başlarız dedi ben bu ay olmazsa nasılsa tedaviye başlayacağız diye saldım rahat davrandım ilişki olunca kalkıp hemen duşa girdim hatta o ay çok az ilişki oldu ama adet dönemi gelince test yaptığımda pozitifi görünce şok oldum mutluluktan ağladım. Yani bu süreçleri çok iyi biliyorum çok yoldan ben de geçtim şimdi oğluma kardeş istiyoruz bu 4.5 yıllık süreçte değişimlerimden bahsetmek istemiştim ben. Beslenme şeklim değişti sporu düzenli hale getirdim bunun da etkisini hemen gördüm iki ay hemen pozitif gördüm kimyasal oldu ama bunu bile görmüyordum ben umut oldu demek istedim. İnanıyorum ki çok yakında olacak zamanı belli Allah ne zaman ol derse o zaman olur.

Son düzenleme:
Benim ateşte bugün bir düşüş var ya inşallah yerleşme düşüşüdür amin Bat 7 yada 8i
Canım yerleşme düşüşü yumurtlamadan 4-5-6 gün sonra oluyor genelde. 10. Gün düşüş olmuş ama inşallah yükselir geri üzmek istemem ama adet düşüşü gibi geldi adet düşüşü son 3-4 gün kalası da oluyor ya da pat diye adet günü de oluyor yarın yükselişe geçerse umut olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…