Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kürtajdan sonra çok kanamam oluyor..tamam mesela ben gitdim 2 günü..benden test istese..testin cevabı çıkana kadar ben yetişememki..o nasıl olucak
Adetin 2.gunu verilen hormon testi aynı gün çıkıyor canım devlet veya özel farketmiyo. Sabahtan gidersen öğleden sonraya çıkar sonuçların doktora gösterirsin

Canım yerleşme düşüşü yumurtlamadan 4-5-6 gün sonra oluyor genelde. 10. Gün düşüş olmuş ama inşallah yükselir geri🤲🏻🤲🏻 üzmek istemem ama adet düşüşü gibi geldi adet düşüşü son 3-4 gün kalası da oluyor ya da pat diye adet günü de oluyor yarın yükselişe geçerse umut olur inşallah
İyi ki sormuşum o zaman ya ben de saf gibi umutlanacaktım yoksa yerleşme düşüşüdür diye :) ama şimdi ilk sayfadan pozitifbiri'nin tablosuna baktım onda da 10.günde düşüş var ben mi yanlış gördüm :)

Kizlar ben 1 saat falan spor yaptim az önce sonra wc gidince peceteye silerken pembemsi akintim var spor reglimi.mi getirdi acaba. Hain testler yine umutlandırmisti 😂 geliyor mu gelmekte olan aslinda daha 2 günümde vardi 🤪 Niqu Niqu fnd_50 fnd_50 Safransari Safransari Ginnys Ginnys
Canim sadece spor yaptığın için olmamıştır.
Bekle bakalım inşallah regl değildir.

Kizlar ben 1 saat falan spor yaptim az önce sonra wc gidince peceteye silerken pembemsi akintim var spor reglimi.mi getirdi acaba. Hain testler yine umutlandırmisti 😂 geliyor mu gelmekte olan aslinda daha 2 günümde vardi 🤪 Niqu Niqu fnd_50 fnd_50 Safransari Safransari Ginnys Ginnys
Bekleyip göreceğiz senin ki çok şaşırtıyor bakalım ne çıkacak altından

Kız sende dur yani..şimdi neden spor yapıyorsun😂
Ne bilim hava güneşli güzel gaza geldim 😂
20221203_115359.jpg

X