All-Star Diyet Yarismasi...

Çok geçmiş olsun bende aynı senin gibi geçiriyorum ilk günleri. Allah sabır versin

Bura 600 kal anca vardir hep ayni seyi soylemek istemiorum ama az deil mi ya, sonra hasta fln olursnuz

Bura 600 kal anca vardir hep ayni seyi soylemek istemiorum ama az deil mi ya, sonra hasta fln olursnuz
Doğru söylüyorsun az yogurt hurma diyeti yapacaktım hurmada ki şekerden akşamı çorba salata yogurt chia şeklinde geçiriyorum yarın normal beslencem

A AklinYolu1 herkes la casa del papel die bi dizi var onu cok ovuo bi bak istersen, ben izlemedim sahsen. Burda gormedim o tarz degisik seyler varsa yoksa seker junk

Belgesele gectim simdilik.

Kahvaltiya cok alismisim siz nasil duruosunuz :) spor yapim de zaman gecsin. Bi defa karar verdim 12 yi gorcem

Latte ile duruyorum ben.

Aksam yemegi mercimekli corba icine bir kac noodles attim.

Uc avuc sam fistik.

Bir bardak ayran.

Oncelikle esin icin zayiflama kendin icin zayiflamak istiyorsan yap bunu. Kendisi once Brad Pitt olsun baklava yapsin sonra sana laf soylesin.

Biz de buradayiz sana destek oluruz ama asil is sende bitiyor.
ben istiyorum hatta deli gibi istiyorum bunu yapacagima inaniyorumm

başlıyorum

sabah : 3 yumurta omlet , 1 dl peynir , 1 havuç , 1 avuç çiğ kabak çekirdeği , 1,5 dl ekmek , 2 çk fıstık ezmesi , çay

ara : 1 elma , 1 avuç çiğ kabak çekirdeği , 1 kuru incir , 1 kuru kayısı , 250 ml protein oranı yüksek süt

akşam : 250 gr tavuk ızgara , 1 kase yoğurt , 1 havuç , 1 sote kabak , 3 yk haşlanmış bulgur

muhtemelen 1 bardak daha süt içerim

Seninki de davul menusu olmus.

Ya iste ben bundan spor yapmiyorum. O araligi dengelemek zor.

Yani spor yapmasan fazla ama spor yapiyorsan iyi bir menu. Cesidi bol .

Zaten kas icin extra proteine ihtiyacin var.

roxen2303 25dk zumba devami gelecek ac karnina cok yapamadim

B bilinmeyenkullanici
Ogle ogunu 12 bucukta

Yarim bardak kemik suyu
1 bardak sebze suyu
2 haslanmis yum
10 zeytin
10 badem
4 ceviz

Aksam plani 6 gibi yerim

3 kepce sebze corba
1 tabak kiymali mantarli yemek
4yk esmer pirinc pilavi
Salata

Toplam 1300 kal

Menü çok az nasıl doydun yaa
A AklinYolu1 herkes la casa del papel die bi dizi var onu cok ovuo bi bak istersen, ben izlemedim sahsen. Burda gormedim o tarz degisik seyler varsa yoksa seker junk
Ya o diziyi çok övüyorlar hemen açıp izlicem şimdi
Hem ekmek hem de kuruyemiş aynı menüde olmamış. Süt de spor yapıyorsanız özellikle kontrollü tüketmeniz lazım çünkü şişkinlik yapıp performansı düşürür onun yerine yoğurt daha iyi bir seçenek ya da hadi proteinli süt içildi üstüne akşam yine süt olmaz
Çok beğendim afiyet olsun ama bu menüde 1300 kcal olması şaşırttı beni daha az gibi

A AklinYolu1 Muttapa7555 biz az yiyemioruz bari rakiplerimizi manipule edip yaristan kopmayalim maksat

Bana sokmez istediginiz kadar soyleyin beni lattemden ayiramazsiniz.

Fatmayi oteki yaristan biliyorum. Kilo vermekte zorlaniyor. O yuzden soyledim.

Iki ogun corbali menu spor yapmayan biri icin yeterli bence. Her gun degil tabi ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…