All-Star Diyet Yarismasi...

Kızlar az önce fark ettim aynada hiç bakmamıştım benim bacaklarımda acayip selülit vardı şu an hiç ama hiç yok... 1 aydır acayip diyetimi bozdum çok emek verdim bu duruma yazık etmek istemiyorum. Hedefim Mayıs başı kuzenimin düğününde dek 50 kg olmak.. bir daha cozutmak adla yok.. Bugün son.. yarın eski bilinmeyen dönüyor.

onun olması seneler sürüyor işte korkmadan yapmak lazım sporu , o insanlar yediğine içtiğini gramı gramına dikkat ediyor kişisel hocalarla çalışıyor , performans arttırıcı kullanıyor ki kaldı ki yağ oranları % 9-10 yani bizim öyle olmamız bu şartlarda imkansız

Ah Be kuzum o dediğin kas oranını arttırmak o kadar zor ki. Kasımdan beri protein tozu da kullandım onun dışında fazla protein alarak spor salonlarında süründüm ama malesef o Roberto Carlos bacaklara sahip olmak kolay değil öyle 2 ip atlayıp Squat yapınca olmaz :)

Benimkiler niye öyle ya genetik mi dicem ama bendeki bacak kası evin erkeklerinde bile yok:KK70::KK70: diyetisyene gittiğimde tartıdan sonra sorduğu ilk şey sporcumuydun oldu.... dedim yok sporcu olsam bu göbekle işim ne:KK70:9

Kizlar gunaydin, dun en son yemegi 5 de yemistim saat 10 da kalktim 2 saat daha dayanip ole kahvalti yapcam. Bugun ben de if i bi denemis oluorum :)
B bilinmeyenkullanici demek selulitin yok extra bisey yaptin mi
Muttapa7555 Muttapa7555 benim de yapim kaslanmaya musait bence genetik biraz, agirliktan oldum olasi odum kopar pilatesle bile kollarmda 2 gunde pazu cikar
A AklinYolu1 ne guzelmis onlar
Buarada ne cok ortmen varmis grubumuzda

kizlaarr ben kk yeni kesfettim lutfen bende katiliyim dun esim bu halin hosuma gitmiyor dedi boyle bi motivasyona ihtiyacim var
Aaa kaç kilosu boyun kaç
Kizlar gunaydin, dun en son yemegi 5 de yemistim saat 10 da kalktim 2 saat daha dayanip ole kahvalti yapcam. Bugun ben de if i bi denemis oluorum :)
B bilinmeyenkullanici demek selulitin yok extra bisey yaptin mi
Muttapa7555 Muttapa7555 benim de yapim kaslanmaya musait bence genetik biraz, agirliktan oldum olasi odum kopar pilatesle bile kollarmda 2 gunde pazu cikar
A AklinYolu1 ne guzelmis onlar
Buarada ne cok ortmen varmis grubumuzda
Spor yaptım canım ve bol bol su. Kafein selülit yapar diyorlar ama valla hepsi yok olmuş bardak bardak kahve içmeye rağmen

kizlaarr ben kk yeni kesfettim lutfen bende katiliyim dun esim bu halin hosuma gitmiyor dedi boyle bi motivasyona ihtiyacim var
Canım yanlış anlama şimdiden özür diliyorum söyleyeceklerim için ama kocanın kafasına tavayla vurasım geldi tam da sana bu halin hoşuma gitmiyor derken ağzına ağzına.... dediğim gibi okuyunca aklıma ilk gelen bu oldu kusura bakma olur mu... yarışmaya katılamasan da takıl bize yarışma dışı takip eden arkadaşlarımız var

Canım yanlış anlama şimdiden özür diliyorum söyleyeceklerim için ama kocanın kafasına tavayla vurasım geldi tam da sana bu halin hoşuma gitmiyor derken ağzına ağzına.... dediğim gibi okuyunca aklıma ilk gelen bu oldu kusura bakma olur mu... yarışmaya katılamasan da takıl bize yarışma dışı takip eden arkadaşlarımız var
14.gruba katildim ona bu sozlerini yedirmem lazim hic yalnis anlamadim canim

Oncelikle esin icin zayiflama kendin icin zayiflamak istiyorsan yap bunu. Kendisi once Brad Pitt olsun baklava yapsin sonra sana laf soylesin.

Biz de buradayiz sana destek oluruz ama asil is sende bitiyor.

Kizlar merhaba bugün reglimin ilk günü...ve kabus gibi geçiyor.ilk 3 gün başağrısı kasık ağrısı ve sinir basıyor.yatıyorum.
Menümü paylaşıp kacıyorum
Sabah:2 ceviz 2kayısı az peynir 5 zeytin 1 yumurta
Öğlen:4 kaşık ıspanak yemeği
80 gr ton balığı
Akşam: bizimkiler yemek istemedi.kahvaltı yaptık.sabahkiyle ayni menüm

Spor yok...ama suyumu içiyorum.hepinizi öpüyorum..çok halsizim cok:KK43:

Kizlar merhaba bugün reglimin ilk günü...ve kabus gibi geçiyor.ilk 3 gün başağrısı kasık ağrısı ve sinir basıyor.yatıyorum.
Menümü paylaşıp kacıyorum
Sabah:2 ceviz 2kayısı az peynir 5 zeytin 1 yumurta
Öğlen:4 kaşık ıspanak yemeği
80 gr ton balığı
Akşam: bizimkiler yemek istemedi.kahvaltı yaptık.sabahkiyle ayni menüm

Spor yok...ama suyumu içiyorum.hepinizi öpüyorum..çok halsizim cok:KK43:
Gecmis olsun canim

X