All-Star Diyet Yarismasi...

Meslektaşız canım

krizine girdim imdaaat...çok tatlısın

Elime gectiniz artik ter dokturucegim size.

Sadece ben yukleyecegim resmimi ama sizi bekletecegim.

Yalniz bana mesaj atmaniz icin birbirimizi izlememiz gerek. Herkes mesaj atamiyor bana bilinsin. (tulipa + cgdmk + fatma + sinsirella haric)

Son düzenleme:
Cuma günün boş olduğuna göre branş öğretmenisin, hangi branş? meslektaşız, belki zümre de oluruz

harika , muhtemelen bi 20 dk sürer diye düşünüyorum eğer tahmin ettiğim uygulamaysa
Muhtemelen biliyorsundur bence, bu kadar sporla iç içe olan biri olduğuna göre.
Senin gibi hızlıca 20dk da yapamasam da 45dk kadar sürüyor

Meslektaşız canım
Başlarda kendimizi tanıtırken söyledik ama ben açıkçası unuttum mesleklerinizi
Seninle de meslektaşız o zaman, senin branşın nedir

MATEMATİK canım.Fen lisesinde çalışıyorum o yüzden matematik kusuyorumsenin branşın ne canım

fen bilimleri benim branşım zümre miyiz
bir kaç uygulama bende indirmiştim telefona daha çok karın antrenmanıydı

Okudum okudum.... bu kızlar neyin kafasını yaşıyor dedim sporda uçmuşlar maşallah hepinize ya ben kas kütlesi artacak diye korkuyorum siz deli gibi spor yapıyorsunuz. Bacaklarım roberto carlos gibi kastan dolayı incelmez korkuyom daha da kalın olcak diye

onun olması seneler sürüyor işte korkmadan yapmak lazım sporu , o insanlar yediğine içtiğini gramı gramına dikkat ediyor kişisel hocalarla çalışıyor , performans arttırıcı kullanıyor ki kaldı ki yağ oranları % 9-10 yani bizim öyle olmamız bu şartlarda imkansız

Ah Be kuzum o dediğin kas oranını arttırmak o kadar zor ki. Kasımdan beri protein tozu da kullandım onun dışında fazla protein alarak spor salonlarında süründüm ama malesef o Roberto Carlos bacaklara sahip olmak kolay değil öyle 2 ip atlayıp Squat yapınca olmaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…