All-Star Diyet Yarismasi...

Roxeeeen 26-27 kilo nasi verdin hic paylasmiyosun bizimle diyet sirlariniiii:))

Ben de patlamis misiri cok seviyorum. Mesela simdi tatli degil de patlamis misir ariyorum.

Kafama gore dizi olunca iyi de olmayinca sap gibim kaliyorum.

Ben yeşil çayımı içtim şimdi.cnm sen neredeyse aç gezıyorsun.bence azda olsa katı bişeyler ye gün içinde.

Yedim ama karides kraker i , uc avuc fistik + corba .

Yarin yumurta alacaktim adam cuma cumartesi geliyor ama hava cok kotu gelmez bu hafta. Haftaya kaldi.

yani et yemiyorsun ama sebze yemegı gıbı seyler dedım aslında.tabı karışmak gıbı olmasın yınede genelde çorba fıstık felan oluyor ya ondan şeyettim

yani et yemiyorsun ama sebze yemegı gıbı seyler dedım aslında.tabı karışmak gıbı olmasın yınede genelde çorba fıstık felan oluyor ya ondan şeyettim

Haklisin o konuda ama su sira insulin direnci problemim var . Hissediyorum dalgalandigini. Sebze yemegi beni doyurmaz pek. O yuzden tercih etmiyorum. Fistik aclik hissimi bastiriyor .

Yaptım zencefilli yeşil çayımı yemeyeceğim içmeyeceğim kalori

|En iyisi. Afiyet olsun.

Ikısınınde sporu cok iyi yanlız.yedıklerı kadar yaptıkları sporda kılo vermede cok fayda sağlamıştır.şöyle üstüme üstüme hapşırsalar spor aşkı bulaşmazmı acaba banada
spor sadece yüzde 20 ve spor diyetten ziyade görünüşü iyileştiriyor. olduğundan daha zayıf görünüyorsun, zayıflama işi boğazı tutmaya bakıyor malesef :)

Bu saatte en ıyısını yapmışsın cnm.

Haklisin o konuda ama su sira insulin direnci problemim var . Hissediyorum dalgalandigini. Sebze yemegi beni doyurmaz pek. O yuzden tercih etmiyorum. Fistik aclik hissimi bastiriyor .

|En iyisi. Afiyet olsun.
Sağolun kızlar miğdem guruldadı ona baktım birde ne göreyim göbeğim öylece bana bakıyo kalk dedim kendime yeşilçay en iyisi...

Patlamış mısır şalgam bitter çikolata salam haşlama mısır kavrulmuş badem badem şekeri ve bulgur pilavı nasılda severim nasıl da amaaaaa hepsi cıs çok çok nadir yiyorum salam ve bitter hariç onu da eşim alıyot sürekli seviyorum diye

Sağolun kızlar miğdem guruldadı ona baktım birde ne göreyim göbeğim öylece bana bakıyo kalk dedim kendime yeşilçay en iyisi...

Ben ayran da icebilirim. O kotam hala var.

Ay su sandvicin icini cikardim ya, haftaya kesin kilo verme birincisi benim
Kupa almadan gitmeyelim.
Ya ne diyorsunuz normalde herkes buraya mi eklesin , bana mesaj mi gondersin. Askida kaldi o konu.

Anladım cnm.saglıgın için en ıyısını sen bılırsın tabı

Tencereyi bitirecek bogaz var bende. Kucukken de gece 2 de yemek yerdim . Iyi yani o zaman kilo almazdim.

Ben yollarım mailine bana uyar hatta peşin peşin söylim yeni eklenecek her kurala varım
Sen zaten email atiyorsun bana. Tulipa da. cgdmk de.

Iyi bir fikir mi bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…