All-Star Diyet Yarismasi...

Bana sokmez istediginiz kadar soyleyin beni lattemden ayiramazsiniz. :KK70:

Fatmayi oteki yaristan biliyorum. Kilo vermekte zorlaniyor. O yuzden soyledim.

Iki ogun corbali menu spor yapmayan biri icin yeterli bence. Her gun degil tabi ki.
Anladim canim aynen arada ben de yapiorum maksat vucut sasirsin, kotu emellerimize latteni alet etmeyiz mesaj alinmistir

sana da afiyet olsun:KK8: seni bdv de gördüm:KK70:
tut kolundan çek götür onu:KK70:

Yakalandim. :KK70:

Evet ama konulari secip cok uslu yorum yapiyorum. :confused:
yapma etme.kış günü mahpuslarda hasta neyim olursun.otur sıcacık evınde:confused:

Kızlar az önce fark ettim aynada hiç bakmamıştım benim bacaklarımda acayip selülit vardı şu an hiç ama hiç yok... 1 aydır acayip diyetimi bozdum çok emek verdim bu duruma yazık etmek istemiyorum. Hedefim Mayıs başı kuzenimin düğününde dek 50 kg olmak.. bir daha cozutmak adla yok.. Bugün son.. yarın eski bilinmeyen dönüyor.
sporun faydasıdır cnm.tabı yeme içmede etkılı ama sen spora ağırlık verıyorsun.boyun kaçtı unuttum:olamaz:

Canım yanlış anlama şimdiden özür diliyorum söyleyeceklerim için ama kocanın kafasına tavayla vurasım geldi tam da sana bu halin hoşuma gitmiyor derken ağzına ağzına.... dediğim gibi okuyunca aklıma ilk gelen bu oldu kusura bakma olur mu... yarışmaya katılamasan da takıl bize yarışma dışı takip eden arkadaşlarımız var
:KK70::KK70:
Hislerıme tercüman olmuşsun fatmacıgım

Kahvaltiya cok alismisim siz nasil duruosunuz :) spor yapim de zaman gecsin. Bi defa karar verdim 12 yi gorcem
Ben şahsen kahvaltıyı oldum olası sevemedıgımden hıc zorlanmadım.tabı sevenler için zor olur.❤️
başlıyorum :halay:

sabah : 3 yumurta omlet , 1 dl peynir , 1 havuç , 1 avuç çiğ kabak çekirdeği , 1,5 dl ekmek , 2 çk fıstık ezmesi , çay

ara : 1 elma , 1 avuç çiğ kabak çekirdeği , 1 kuru incir , 1 kuru kayısı , 250 ml protein oranı yüksek süt

akşam : 250 gr tavuk ızgara , 1 kase yoğurt , 1 havuç , 1 sote kabak , 3 yk haşlanmış bulgur

muhtemelen 1 bardak daha süt içerim:KK50:
afıyet olsun cnm.❤️

tut kolundan çek götür onu:KK70:

yapma etme.kış günü mahpuslarda hasta neyim olursun.otur sıcacık evınde:confused:

sporun faydasıdır cnm.tabı yeme içmede etkılı ama sen spora ağırlık verıyorsun.boyun kaçtı unuttum:olamaz:

:KK70::KK70:
Hislerıme tercüman olmuşsun fatmacıgım

Ben şahsen kahvaltıyı oldum olası sevemedıgımden hıc zorlanmadım.tabı sevenler için zor olur.❤️
afıyet olsun cnm.❤️
boyum 164.. yeme içme ile de ilgili bence. 6 ay vücuduma ne un girdi ne şeker ne de tuz

Napiyim burada seri sohbet yok. Diziler de sarmiyor. Isim de yok , BDV ye bakiyorum ben de. :deli:

Yogurt ye bi sey yeme artik. :KK53:
Ay yogırt oluyor mu ben bi ayran mı içsem dediydim yemek yemem zaten de. Senin diyette kalorisiz sıvı için sadece diyordu da ondan dedim...

Iyı akşamlar herkese.
Yedıklerım
Saat 11-16 arası
Öğle
Dünden kalan köfte mantar ve biber ,yoğurtlu pilav 3 kaşık,portakal
Akşam
Kıymalı alinazık,turşu,soğan salata rokalı
Su 2,5 lt
Spor
Callanetıcs,20 dk koşu,30 dk yürüyüş
Oooo sende iyi gidiyorsun.

Ben geldim seri sohbete. Sabahtan beri toplantidaydim, oglen yemegi diye de sandvic verdiler, icini cikarip yedim. Bu bi dramdir :KK43:

Bir diyet gunlugune hosgeldiniz. Sandwich in sucu ne. :KK70:

Bekardın demi.ilk gün tanışmıştık da ben kım kımdır bilemediğimden hepsini unuttum:KK35:

Evet bekarim bir de. Kendime is cikarmam gerek. :cool:

A AklinYolu1 senin deneyin icin matcha yaptim onu iciom simdi. Bakalim acikicak miyim. Oglen yemegini 12.30 gibi yedim, normalde 5e kadar falan acikmamam lazim. Gerci sandvic ici ne kadar tutar bilemicem

Hadi bakalim sen dene yarin da ben deneyeyim.

Ay yogırt oluyor mu ben bi ayran mı içsem dediydim yemek yemem zaten de. Senin diyette kalorisiz sıvı için sadece diyordu da ondan dedim...
Ayran ic o zaman. :KK70:

Oooo sende iyi gidiyorsun.

Bir diyet gunlugune hosgeldiniz. Sandwich in sucu ne. :KK70:

Evet bekarim bir de. Kendime is cikarmam gerek. :cool:

Hadi bakalim sen dene yarin da ben deneyeyim.

Ayran ic o zaman. :KK70:
Hıc zorlanmadan yapıyorum cnm.yanlız akşam sinema gecesı için patlattığım mısırların kokusu hala burnumda:rolleyes:

İşte bekarlık sultanlık dıye boşa dememişler.boş zamandan sıkılıyorsun.ben o zamanı yaratabılmek için akşam 9 u beklıyorum mesela.tadını çıkar :KK70:

X