All-Star Diyet Yarismasi...

Ya ben bilmiyorum, duymadım hiç. Google a baktım, bulamadım

51 çok az değil mi benimde boy 155 de onun için dediydim 55 kilo ideal didiydi diyetisyen beni mi kandırdı acep
şöyle söyleyim şu anda göze batan bi kilom yok yanlarda fazlalıklarım var. Onun için spora da başladım. İnşallah o şekilde faydasını görürüm. Eşim de sporcu ve kilosuna falan çok dikkat eder. Ben de biraz yağlanma bel çevresinde genelde hemen söylenir. Ondan ideal kiloma inmek istiyorum ben de

Oruç tutsam daha iyi ya. Su içemem ama o zaman. Yok ben o kadarcıkla yaşayamam ki

sen baya etle beslendin yine iyi vermişsin. Demekki bünye müsait. Şaraplar falan kalorili şeyler sonuçta
Ben hep et ve sebze agirlikli besleniyorum kilo vermek istedigim zaman. Dusuk karbonhidratli diyet yani, ise yariyo bende. Bu arada baya kalori saydim, cuma gunu disinda fazla kalori aldigim gun olmadi. Bi de soyle ki benim gunluk kalori ihtiyacim aslinda biraz fazla, cunku hem spor yapiyorum hem de boyum uzun - o yuzden daha fazla kaloriyle de kalori acigi yaratabiliyorum.

Yoga evde yapabılsem belki bende yapardım.neyse önce bir callen e başlayayım ben
Yapmak istersen roxen2303 youtube'da "yoga with Adriane"in videolarini yapiyodu, onlari deneyebilirsin sen de:) ekipman yok, fazla yer de gerekmiyo, oh mis:) ilk sayfalarda benim de paylastigim bi yoga videosu vardi ama o baya terletici:))

Benim gittiğim yerler ucuzdu bu sefer. Normalde pahalı yerlere gidince mc Donald yerim sürekli yine kilo alarak dönerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…