All-Star Diyet Yarismasi...

Nettede okumuştum ben ıkı gün sıvı yapılabılır dıye.arka arkaya olmamak şartıyla dıyordu.ben sıvıya dayanamam zaten sürekli mutfakta yemekle uğraşıyorum .yanlız olsam yapardım ama sıvıyı.bende normal yapayım dıyorum bu hafta.yarın başlayayım
bakim Çarşamba’ya kadar kaç kilo verecegim.mesela en geç saat 4-5 te yesem olur demi.12-5 arası uygunmudur yani:confused:

Pazartesi persembe yada carsamba cumartesi diyorlar.

12-5 arasi cok iyi (19 saat yapiyor). 14 ya da 16 saat oneriliyor. Ben o kadar dayanamiyorum ama aksam 7-8 e kadar uzanabiliyor.

:KK53::KK53:

25006398_669561903432451_2119050801291722752_n.jpg
Allaaah ne güldüm kız:))))

B bilinmeyenkullanici sen yine orda yemissin keske oyle olsa hic pisman olmam hatta olsa da yesek gidip ah ah, biz cok pahali oldugu icin genelde fastfood yedik ona ragmen 4 kilo verdim ama gelince 2 gun icinde geri aldim :)))) saka gibi. Neyse onumuzdeki maclara bakicaz
roxen2303 roxen2303 eglenceli gozukuyor denk gelirsem izlerim
A AklinYolu1 bu hafta iddialiyim canim hedefim 58.5 insallah 2.7 kilo yani nasil olacak o konuda bi fikrim yok. Aslinda haftada 1 yeter bana ama ara tatili var esimin bi yerlere gitcez zayif gitmek istiorum

A AklinYolu1 bu hafta iddialiyim canim hedefim 58.5 insallah 2.7 kilo yani nasil olacak o konuda bi fikrim yok. Aslinda haftada 1 yeter bana ama ara tatili var esimin bi yerlere gitcez zayif gitmek istiorum

Bu hafta 2.7 mi vermek istiyorsun. 2.7 verirsin ama alirsin geri . 1.5 kiloyu zorlasan daha iyi degil mi.

A AklinYolu1 ellerine sağlık. Ben de bugün çok abarttım yemekli misafir vardı. Cuma falan bi if denemek istiyorum. Nasıl beslenmem gerekiyor zahmet olmazsa anlatır mısın?

Ikinize de yaziyorum bunu.

Karatay dan iki ogun aliyorum . Ekmek kullanmiyorum, seker olmamali ama ben evdeki(portakal suyu) bitene kadar kullaniyorum. Kuruyemis tok kalmami sagliyor. Badem antep fistigi ceviz gibi. Findik cok yagli.

If : Kahvalti atlanir , oglen bir bardak sut icilir. 12 gibi Aksam yedide kati yemek yemek birakilir.

Total de 16 saat ac kalmak gerekiyor. Bazilari 14 saat de yapabilir.

5:2 gun diyeti : Pazartesi Persembe gunu sadece sivi ve salatayla beslenir. Gunluk aldigin kalori 600 u gecmez.

kızlar Callen i duyanlarınız vardır mutlaka.ben bırkac sene önce 20 gün yapmıştım ve cok güzel ıncelmiştım.yıne başlamak istıyorum bana katılmak isteyen varmı tam olarak her gün yapabılecek arkadaşlar.❤️❤️

kızlar Callen i duyanlarınız vardır mutlaka.ben bırkac sene önce 20 gün yapmıştım ve cok güzel ıncelmiştım.yıne başlamak istıyorum bana katılmak isteyen varmı tam olarak her gün yapabılecek arkadaşlar.❤️❤️
Ay ben onu denedim ilk videoyu çok sıkılıyorum öyle yavaş sporlarda. plates de yapamıyorum. Benimki hop zıp atla koş kıvır falan olacak koşu eliptik lesli ve zumba gibi. Katılmak isterdim ama devam edemem sana tam destek ama benden

Gozum bi yerden isiriyor ama cikaramadim. :KK53:

A AklinYolu1 evet cok zaten veremem dedim ya tatil oncesi oldugu icin 2 yi zorlicam. Yuruyus ve sporu arttirarak zaten kaloriyle cok oynamam

Zorlamanda bir sey yok. Insan bazen nasil cok yiyorsa bazen de sinirlarini zorlamali. Baska turlu kilo verilmiyor. Saatlerle oynarsin.

Ay ben onu denedim ilk videoyu çok sıkılıyorum öyle yavaş sporlarda. plates de yapamıyorum. Benimki hop zıp atla koş kıvır falan olacak koşu eliptik lesli ve zumba gibi. Katılmak isterdim ama devam edemem sana tam destek ama benden
haklısın cnm cok yavaş ama cok etkılı:halay:zaten 1 hafta sonra ezberlıyorsun hatireketlerı aç dizini hem bak hem yap:KK70:

Gozum bi yerden isiriyor ama cikaramadim. :KK53:

Zorlamanda bir sey yok. Insan bazen nasil cok yiyorsa bazen de sinirlarini zorlamali. Baska turlu kilo verilmiyor. Saatlerle oynarsin.
:KK70:

Ben bi ara yapmistim callanetics, guzeldi bence de. Simdi yogaya gitmiyo olsam baslardim ama bu aralar buyuk askim yoga:)

X