All-Star Diyet Yarismasi...

Benim son 1 ayda aldığım kilolar ondan biraz dikkat edince eksiliyor ama bugün çok çok çok abarttım yarın fazla çıkar

Biz de yilbasi haftasinda geziye gitmistik kremsokola taraflarina :) 60 i gormustum cunku cok yuruduk gunde 20 km civari yuruoduk. Geldigimizde iki gun yol yorgunlugu pizza fln takildim ve geri hop 65. Resmen bana 1 aydan fazla zaman kaybettirdi benimkiler inatci gitmiyor malesef bugun bile 60 i goremedim hala.

evet latteyi severım
Aslında tam benlik bır program. Kahvaltıyı sevmıyorum zaten.birde yemek saatlerı içinde yasak yok galıba.haftada 2 gün sıvı günü yapılıyor galıba.bu hafta yapsammı acaba gaza geldim

tiramisu ve cevizli sucuk tek gecerım

Sabah latte ile gunu gecirebilirim. Oglen de kahvalti tarzi oldu mu al sana aralikli oruc.

Haftada iki gun sivi diyen benim o da 5:2 diyetinden.

Aralikli oruc+ karatay + 5:2 diyeti.

B

ben yine 1 kilo hedef koyayım az olsun benim olsun

Ben de arttiriyorum yine 1.5 kilo diyorum.

bende öyle , yeşil çay içerken ağır ailemi izliyorum şuan
Benim çok uykum var o yüzden sabah izlicem çay keyfi yaparak
Aynen ben de çok yürüdüm ama çok da yedim Allah affetsin bana da 1 aydan fazlaya mal oldu ama olsun yine olsa o Boşnak börekleri makedon kruvasanları yine yerim canları sağolsun :F

Sabah latte ile gunu gecirebilirim. Oglen de kahvalti tarzi oldu mu al sana aralikli oruc.

Haftada iki gun sivi diyen benim o da 5:2 diyetinden.

Aralikli oruc+ karatay + 5:2 diyeti.

Ben de arttiriyorum yine 1.5 kilo diyorum.
Nettede okumuştum ben ıkı gün sıvı yapılabılır dıye.arka arkaya olmamak şartıyla dıyordu.ben sıvıya dayanamam zaten sürekli mutfakta yemekle uğraşıyorum .yanlız olsam yapardım ama sıvıyı.bende normal yapayım dıyorum bu hafta.yarın başlayayım
bakim Çarşamba’ya kadar kaç kilo verecegim.mesela en geç saat 4-5 te yesem olur demi.12-5 arası uygunmudur yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…