All-Star Diyet Yarismasi...

Hadi hayırlısı bu sefer :)
2 mayısa kadar hedefim 54.100-200-300 işte her neyse 54küsüratlı bir rakam :)
Mayısa kadar verdik verdik, sonra yaz geliyor zaten :)
Herkese başarılar :)

Ikinci mesaj olarak kabak gibi ortadasin kacisin yok :)

Benim hedefim 53 bakalim. Ucuncu mesaj ikinci kabak. :KK70:

Herkes hedefine ulasmakta birinci olsun. Yaza girerken iyi olacak.:KK8:

Yarisma basindaki mesajlar bunlar . Ne yazik ki ben cumartesi gunu 64 leri gordum. :KK12:

Benim ilk hedefim 1 ayda 7 kilo vermek
Son hedefim 65 gormek
Yolu yariladim :) en zor kısmını başarıyla geçtim ilk günden beri ki benim diyeti bozmama çok sebep var antepde yasayisim 2 haftadır yemekli misafirlerim falan :)
Kararlı şekilde devam ediyorum

Benim ilk hedefim 1 ayda 7 kilo vermek
Son hedefim 65 gormek
Yolu yariladim :) en zor kısmını başarıyla geçtim ilk günden beri ki benim diyeti bozmama çok sebep var antepde yasayisim 2 haftadır yemekli misafirlerim falan :)
Kararlı şekilde devam ediyorum

Aralikli oruc yapiyorsun onun cok yardimi oluyor sana.

Bense saatte bir yiyerek/ icerek insulin direncimi yine tavana cikardim.

Iki haftaya ancak duzelir. :KK12:

Bugun de latte icmedigim 3. gunum.

Brokoli , domates, marul, tatli patates , biber ve limon aldim. Artik hep sebze turu beslenicem.

64.6 cumartesiydi kursum vardi. Kantinde ne varsa goturmustum. Millete acim ben diye dolaniyordum. :KK53:
Bende zorla yiyorum sırf bağırsak mide çalışsın diye midem almıyor resmen
En sevdiğim şeyler midemi bulandırıyor bu ayran haşlanmış yumurta ve badem bende acayip etki etti

Bende zorla yiyorum sırf bağırsak mide çalışsın diye midem almıyor resmen
En sevdiğim şeyler midemi bulandırıyor bu ayran haşlanmış yumurta ve badem bende acayip etki etti

Ne guzel iste. Ben de yemesem boyle. Gozum ac benim. :KK70: Bende ters etki ediyorsa demek. :confused: Iki hafta sonra bu halimden eser kalmayacak.

Birinci yarisma karnesi.

N nscckts menu bildirimi yapiyordu, her gun yaziyordu. Kilo vermeye devam ediyor.

A AklinYolu1 kurslara basladigi icin paylasimlari azaldi. Kilo artisi var.
M e g g M e g g paylasimlari azaldi .
Hannaz Hannaz paylasimi azdan az . Kilo vermeye devam ediyor.
Muttapa7555 Muttapa7555 hastalik nedeniyle paylasimlari azaldi. Kilo artisi var.
zinnia zinnia ise girdigi icin ve telefonu bozuk oldugu icin paylasimlari azaldi.
_Makaron_ _Makaron_ bir gorunup bir yok olanlardan.
tulipa tulipa bir gorunup bir yok olanlardan.
krizantem3 krizantem3 sadece carsamba gunu paylasim yapiyor.

Simdi 2. Yarismaya devam etmek icin ne oneriyorsunuz arkadaslar. Eger ki devam edilirse, yeni topik acilacak bu kesin ama kimler devam edecek kimler etmeyecek , bunu bi ogrenelim. Karneye gore degerlendirmenizi yapabilirsiniz. Ayni kaliriz diyorsaniz o zaman yeni yarismanin anlami yok bana gore.

Bu bir grup isi arkadaslar. Kilo vermek icin birbirimizi desteklemek icin buradayiz. Bir zinciri dusunun. Tek halkasi gittiginde o zincir artik islevini goremez. O yuzden ya hep beraber buradayiz ya da hicbirimiz burada degiliz.:KK51:
Kızlar ben devam etme taraftarıyım ve söz veriyorum her anlamda daha aktif olacağım

Kızlar ben devam etme taraftarıyım ve söz veriyorum her anlamda daha aktif olacağım
Ben sebze aldim marul domates bile yiyorum fatma.:KK45: Bi diyet buldum sana da bana da uygun. Emailime cevap versen yollayacaktim.

Benim plan yattı kızlar makina alacaktım alamadım artık yarına kaldı.
Kefir diyeti deneyeceğim evde kefir bol araştırdım var öyle bi diyet sağlıklı dengeli
Evde kefir yapamiyorum ben ya. Kefir mayasi gerekiyor filan . Zor is ama 2 ay sonra probiyotik yapmayi ogrenecegim.

Kızlar tahminlerimi yazıcam 1 saate kadar. Dışardayım. 2.yarışmaya katılamıycam motivem düşünce sallıyorum çünkü:)
Seni de aramizda gormek isterdik . Ne oldu senin dugun. Hani haziran sonu 57 oluyordun. :KK53:

X