All-Star Diyet Yarismasi...

A AklinYolu1 sakın sindy e uyma sakın içme yarçınlı türk kahvesini denedin mi şekerkonusunda yumuşatabilir yada sütlü ve sade oda tadını kırıyor biraz
Inan bana tarcini bulamiyorum. Maydanoz tozu aldim , deniz tuzu aldim. Onu bulamadim. Cok ilginc yahu. Var ama olan yerlerde de benim aklima gelmiyor. Direkt sutlu yapayim .

Kafamızı duvarlara mı vursak napsak lahanaya niyetlenmiştim ben 1 hafta şu ödemi atmak için sen aklımı çeldin
Senin gizli planin lahana miydi. Ahaha ise yaramaz o. :KK53:

Inan bana tarcini bulamiyorum. Maydanoz tozu aldim , deniz tuzu aldim. Onu bulamadim. Cok ilginc yahu. Var ama olan yerlerde de benim aklima gelmiyor. Direkt sutlu yapayim .

Senin gizli planin lahana miydi. Ahaha ise yaramaz o. :KK53:
Yok lahana değildi canım kefirdi ama makina bulamadım artık sonraya kaldı.
Lahanayı bugün akşam düşünmüşyüm kefir olayı yatınca

M e g g M e g g Turk kahvesi icin mutfaga gittim aman gec olmus ya deyip su sisesini alip geldim. Ayyy ne olur boyle devam edeyim .

Yok lahana değildi canım kefirdi ama makina bulamadım artık sonraya kaldı.
Lahanayı bugün akşam düşünmüşyüm kefir olayı yatınca
Hazir kefirler satiliyor. Makine degil de mayasini bulursan kendin yapabiliyorsun.

Ben de yogurt yapmayi dusunuyorum tabi sut alirsam. Sana bi soru badem sutunu ya da hindistan cevizini mayalarsak yogurt elde edebilir miyiz. :KK45:

M e g g M e g g Turk kahvesi icin mutfaga gittim aman gec olmus ya deyip su sisesini alip geldim. Ayyy ne olur boyle devam edeyim .

Hazir kefirler satiliyor. Makine degil de mayasini bulursan kendin yapabiliyorsun.

Ben de yogurt yapmayi dusunuyorum tabi sut alirsam. Sana bi soru badem sutunu ya da hindistan cevizini mayalarsak yogurt elde edebilir miyiz. :KK45:
Yok kefiri zayen mayam var yapıyorum smoothie için bi makina alacaktım 5 mayıs sonrasına kaldı.
Ben böyle karışımları pütürlü olunca içemiyorum miğdem bulanıyor vestelin bi makina var mixandgo diye pnu alcam

Yok kefiri zayen mayam var yapıyorum smoothie için bi makina alacaktım 5 mayıs sonrasına kaldı.
Ben böyle karışımları pütürlü olunca içemiyorum miğdem bulanıyor vestelin bi makina var mixandgo diye pnu alcam

Mayasini nasil yapiyorsun hazir mayalar iyi degil diyorlar. Ogrenmek istiyorum bende.

Blender da smoothie yapiyor. Benimkinin markasi kenwood.

Aklimda sut var tarcin var. :KK53:

Mayasini nasil yapiyorsun hazir mayalar iyi degil diyorlar. Ogrenmek istiyorum bende.

Blender da smoothie yapiyor. Benimkinin markasi kenwood.

Aklimda sut var tarcin var. :KK53:
Mayası hazır değil benim bu karnabahara benzeyen doğal kefir tanesinden. Burda yaşayan bi bayandan almıştım. Ayrıca fakülte de satılıyor mayası bi araştır bakalım canlandırılan mayalar var satılan bi yer var mı aktarlarda oluyor senin orada var mıdır bilemem

Mayası hazır değil benim bu karnabahara benzeyen doğal kefir tanesinden. Burda yaşayan bi bayandan almıştım. Ayrıca fakülte de satılıyor mayası bi araştır bakalım canlandırılan mayalar var satılan bi yer var mı aktarlarda oluyor senin orada var mıdır bilemem
Yoktur bulamam burada cok utopik olur ama probiyotik yapmasini ogrenecegim o bitki / botanik kursunda. :KK51:
Helal olsun maşallah:)
Darisi senin basina. Cikolatayla olan iliskin tez biter insallah. :dondurma:

Helal olsun maşallah:)
Kız bak sana bi yarifim var muzu dilimle yuvarlak yuvarlak...
Sonra her tarafını kakaoya bula sade kakao ama şekersiz keklere koyulanfan çikolata yerine bunu ye bakalım nasıl olacak...
Ben o şekilde bıraktım çikolatayı günde 1 paket bitter bitirirdim eskiden şimdi yüzde 80lik bile tatlı geliyor

Kız bak sana bi yarifim var muzu dilimle yuvarlak yuvarlak...
Sonra her tarafını kakaoya bula sade kakao ama şekersiz keklere koyulanfan çikolata yerine bunu ye bakalım nasıl olacak...
Ben o şekilde bıraktım çikolatayı günde 1 paket bitter bitirirdim eskiden şimdi yüzde 80lik bile tatlı geliyor
Ben bunu asırlar önce denedim canım bana işlemiyor bu :)
Ya ben burda yazıyorum da sürekli çikolata yeniyorum sanıyorsunuz öyle değil valla:)

X