All-Star Diyet Yarismasi...

Elma sirkesini elma suyu ile karıştırsan içer mi acaba? Baktat organik elma sirkesi çok güzel, city farm'ın yine organik elma suyu ile karıştırsan bence tad yine güzel olacaktır.

uff, çok sinir bozucuuuu !! Nasıl anladınız suyunuzun kirlendiğini? Geçmiş olsun.
Suda koku farkettim baya leş kokusu
Hemen görevliye haber verdim tüm siteye haber verdik kullanmayın diye
Suyu analiz etsinler diye belediyeyi aradık
Ogunun akşamı suya kanalizasyonun karıştığını söylediler

Tespit ettiler gelip nereden ne olduğunu hatta inşaat firmasini mutlaka şikayet de edin dediler

Kaç gündür karıştığını bile söylediler 1 haftadır dediler

Bende diyorum kızımın dizanterisi nuksetti komşunun çocuğunun dis dönemi olduğundan ishal falan öyle sanıyorum

Tahlilde yoğun candida çıktı başkada birşey çıkmadı oyuzden önce anlayamadık şuan kendimden igreniyorum mecbur elimi yıkıyorum ama daha pislenmis hissediyorum

Elma sirkesini elma suyu ile karıştırsan içer mi acaba? Baktat organik elma sirkesi çok güzel, city farm'ın yine organik elma suyu ile karıştırsan bence tad yine güzel olacaktır.
Kızım hayatında hiç meyve suyu içmedi zararlı diye vermedim ama sırf içsin diye bunu deneyip vericem belki sever farklı gelir
İlacını icebilmeli o sirkeyi o yoğurdu içmeli ne şekilde olursa olsun artık gerekirse çikolata yine veririm

Hani hastanelerde dezenfekte için kullanılan şeyler var alkol gibi elde kullanıyorlar doktor hemşire çok kullanır o ne biliyormusunuz ? Alıp banyo WC mutfağa sabitlicem

Son düzenleme:
Off Allahtan sen çok bilinçlisin. Sen uyarmasan kimbilir ne kadar devam edecekti... Bence de şikayet edin! Ne beyinsizler ya, acaba gerçekten farketmediler mi kanalizasyona zarar verdikleri? hiç sanmam! Muhtemelen üstünü örttüler olayın.

Eşim akşam inşaatın bekcisiyle görüşmeye gitti muhendisine ulaştı telde konuştu
Ağzını yokladi dedi şikayet edicez
Farkındalarmis ört bas etmeye çalışmışlar
kapamaya çalışmış beyinsizler
Hatamızı farkettik duzelttik demiş ama öyle olsa bize suyu kullanmayın derlerdi belediyeye haber verirlerdi

Belediyeden ekipler aksini söylüyor şikayet edicez ya çocuklara birşey olsaydı 1 haftadır hasta herkes

Okadar misafirim vardı o suyla yemekler yapildi onunda çocuğu var hemen aradım haber verdim misafirim hemşire ne yapılması gerektiğini biliyor . Onunda çocuğu ishal oldu kendimi çok kötü hissediyorum şuan

İyiki arıtıcı kullanıyoruz iyiki sirke ayran çok tüketiyoruz tüm site perişan en iyi haldeki biziz onlar hastaneden rapor da aldılar şikayet için

Gercekten rezil bir durum. Camur karistiginda bile bildirmeleri gerek birak kanalizasyonu.

Aklinyolu1 yaptıklarını bı göstersene :)
Heveslendim :)

Gecen haftakileri hoca aldi. Uzerine oturdu resmen ben de bana ver diyemedim:)) Bugunkuleri yine firina attik. Hic elime gecmiyor ki resmini cekeyim.

Gerci bugunkulerden bilezik , pendant yapacagim.

Cam mucevher boyle oluyor. Yapiyorsun isitiyorsun yapiyorsun isitiyorsun. Ilginc. Cok hosuma gitti diyemem.

Yeni bi sey oldugunda albume yukleyecegim.

Komsumu gordum bugun , kadin profesor ama Amerikadan diplomasi. Ona da hediye edecegim bi tane.

Antibakteriyel el yikama jeli diye aratirsan cikar google da Nisa.

Ya aslinda kararsizlik benimkisi cesit cesit taki kursu var, cam olani cok sevmedim mesela.

Haftada uc kere taki kursu gitmis oluyorum yani :))

Sacin nasil oldu bu arada.

Son düzenleme:
N nscckts

8:42 chai cayi

10:00 chai latte

13:00 bir tabak mercimekli yesil fasulye + patates kizartmasi

13:30 latte

13:45 bir avuc cerez

14:20 chai cayi

Yemek faslim bitti sadece icecek , ayran , yogurt chai . Gunde bi kere sogan suyu.

Artik klasik latteyi mumkun oldugunca icmiycem . Onun yerine oteki latteleri one aliyorum. Onlari birakmak benim icin daha kolay.

Chai çayı nasıl birşey tadı :)

Eh iste idare eder , biraz da badem sutu ya da coconut sutu katiyorum icine. Icinde bildigimiz siyah cay, tarcin, zencefil, kakule var. Normal cay yerine onu iciyorum artik. Evde de latte yok almayacagim.
e bunun ıcıne onca sey katıp yıne lattelestırecegıne dırek cay ıcsene

Canım malesef aynı şeyi bende yapmıştım iğneyle hazır meyveli yogurtlarla kefiri karıştırıp vermeye çalıştım... yedikleri karın ağrısı yapıyordur bağırsaklar hareketlenince... elden geldiğince yedirmeye çalış 1 lokma bir yudum yapacak birşey yok

kızlaaarrrr
an ıtıbarıyle 44 beden gıyıyorum artık :)
buraya ılk geldıgımde 52-54 bedendım
demın dızı ızlerken reklam arasında ıcımden bır ses kalk dene dedı kıyafetlerı esımın dogum gunu ya pazar gunu hanı gerekırse tadılat yaptırayım yarın dıye

44 bedene cillop gıbı oldum ve heyecandan esımı uyandırdım ıse gıdıceksın goremezsın kalk bak dıye sabrım gelmedı aksama

cok mutluyum :)

2 ayda cok rahat bır sekılde 15 kılo verecegımden emınım artık :)
ınanılmaz sekılde yagdan gıtmıs tum kılolarım . 85 kılo iri bı ınsan dar kalıp 44 e nasıl gırsın :)
yalnız kollarım hala kalın ! ust kollarımdan cok sıkayetcıyım cok

Günaydın kızlar
Sabah 2 haşlanmış yumurta zeytin peynir
Akşam salata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…