All-Star Diyet Yarismasi...

Yanimizda yapılan inşaat firması kazı yaparken kanalizasyon borusunu delmis oda bizim sitenin suyuna karışmış 1 haftadır mikroplu su iciyormusuz

Tüm site hastanelik oldu
Bizim hafif atlatmamizin nedeni ariticimizin olması ve çok sirke ve ayran tüketiyor olmamız

Bütün çocuklarda ve yaşlılarda daha ağır şekilde ishal kusma ateş var
Ahsen hala iyileşmedi

Çok canım sıkıldı
Eşim dün gece sitenin suyunu kapattı bugün boşaltılıp kuyu depo gibi yerler de ilaclanarak arındırılacak

Son düzenleme:
Bunu bilmeden dün de kızımı yıkadım pis mikroplu sularla banyoda ağzına kaçtı su falan çok sinirim bozuk

krizantem3 canım yoldaşım hafif hafif yormuyorum kendimi şu geziyi atlatayım tam gaz devam inşallah
A AklinYolu1 herşeyden bulunsun diyorsun yani çeşitlilik iyidir
M e g g kız seni etiketlemek çok zor ekmek 1 dilim ye 2 çok olmuş yada gün içinde başka yeme özellikle akşam
_Makaron_ iş yerinde acil durum kiti bulundur diyoruz sana dimi
N nscckts canım çok çok geçmiş olsun ayran sirke özellikle ev yapımı ise ğrobiyotik açıdan destekler ve bağırsak florasını iyi yönde etkiler mümkünse kefir de içir prensese... en kısa zamanda toparlar inşallah
Kim kaldı kim kaldı yazmadığım

Hiç birşey yemiyor içmiyor Fatma
En sevdiği yemekleri yapıyorum karnım ağrıyor diyor
Doktoru tekrar aradım ısrar etme kilosu boyu çok iyi verir alır diyor ama yemediği için ishali de duzelmiyor habire ishal den değer kaybı var

Belki kizacaksiniz ama siringanin iğnesini çıkarıp plastigiyle zorla dislerin arasından ayran verdim doktor probiyotik yazmıştı onu böyle verdim
Su bile içmiyor

Ne önerirsin mutlaka benzer tecrüben olmuştur

Aklinyolu1 yaptıklarını bı göstersene :)
Heveslendim :)

uff, çok sinir bozucuuuu !! Nasıl anladınız suyunuzun kirlendiğini? Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…