All-Star Diyet Yarismasi...

Benim İngiliz arkadaşım baharatda koymuştu ama
Onun demlenisi falan bambaskaydi o ne çayı ki
Baharat koyanlar Hindistan'lilar. Ilk geldigimde yadirgamistim ama sekersiz icmeye bahane.

Superr bi ben kilo veremiyorum bu ara.

Iki bilezik yaptim dun . Komsuma ve torununa hediye edecegim.

Simdi de taki kursu olmayan bi kursa gidecegim. Allah'im o kadar dolasmaya kilo veremiyorum .

Benimde bugün yemekli misafirim var 2 saat sonra terziye gideceğim kıyafet tadilat ve saç kesimi için. Normalde sacimi kendim keser boyarim ana bu kez okadar uzun ki yetişemedim baya kisalticam belime kadar
Sonra eve gelip sofrayı hazırlarım arkadaşım iş çıkışı bize direk yemeğe gelicek ctesi yarım gün çalışıyor . Arkadaşımla bugün eşimin doğum gününü kutlicaz sonra dışarı biyerlere gideriz

Yarında teyzelerim ve kuzenlerim bende kahvaltıda olacak kahvaltıdan sonra onları bağ evine goturucem :) kahveye

Uc gündür istahsizim cok hoş:) Karnim azaldı:) Pek yemedim yani.Dun gece bisküvi süt yedim adamakili olarak.

Selam kizlar ,

O kadar dolasmanin sonucunda diyet yalan oldu. Uzun zamandir , ilk defa abur cubura saldirdim . B planina geciyorum.

Ne oldugunu carsamba gununden sonra aciklayacagim.

Hediyelerimi verdim , komsum cok sevindi. Onlar icinde ayri bir bolum yapip sizlerle paylasacagim.

Gol olmaz mi diyorsun artik.

Iyi yapmissin fatma arada bakim da iyidir.

Ben abur cubur bakimindan dunden beri sapittim. B planindayim simdi.

selam kızlar
eve sımdı gırdım
bu sabah 2 yumurtadan omlet
1 dılım peynır
4 zeytın
5 badem
1 salatalık
1 domates
1 bardak ayran
3 bardak sekersız cay
1 kupa bardak sekersız turk kahvesı

bu kadar

aksam yemegı yemedım karnım okadar doydu kı sabah hala tokum

Gol olmaz mi diyorsun artik.

Iyi yapmissin fatma arada bakim da iyidir.

Ben abur cubur bakimindan dunden beri sapittim. B planindayim simdi.
Gol olduda bize oldu valla perişan olduk ama yine de güzeldi herşey... oğlumla güzel vakit geçirdik...
Ellerim yüzüm ve ayaklarım şişti ve devam ediyor üstüne adet oldum daha da şiştim sabah kalktığımda suratımın şişliğinden gözlerim yumuk yumuktu :))) 2 gün içinde atarım inşallah üstümden

Maşallah canım süper gidiyorsun... ufaklık nasıl oldu inşallah iyidir

Maşallah canım süper gidiyorsun... ufaklık nasıl oldu inşallah iyidir
bu hafta 2 kılo vermek ıstıyorum umarım basarabılırım

malesef kızım hala ıyılesmedı hala hıc bırsey yemıyor
hıc bunca zaman yemek sorunumuz olmadı ayırt etmeden ıstahla herseyı önune ne koysan yıyen cocuktu hıc hayır demezdı
yemıyor ne yapsam yemedı cocuk ac tam olarak 10 gundur ac
daha kotu olacak korkuyorum valla

Atarsin atarsin gobekte atarsin sen yakinda. Dugun olacak demistin ya. Ben ne yazik ki 64 lere ciktim fatma ama kafama dank etti ve bugun latte icmedim.

Menun cok iyi gercekten. La casa de papel e basladim ne ovuyorlardi. Eh iste .

Günaydın kızlar ben bugün tartıldım 66yı tartıda gördüm. Şuan şok geçiriyorum

Parmaklarım zeytinyağlı yaprak sarması gibi ödem gitmiyor şiştikçe şişiyorum...

66 ne ya offff

Ben de acikmamak istiyorum ama radikal kararlar aldim artik.
Sen o latteleri içtiğin sürece asla kilo veremezsin canım vücuda yağ yüklüyorsun çünkü :) ne zaman latteyi ve turevini tamamen bıraktım dersin ozaman derim ki bu kız inceeeecik olur :)

Şimdi radikal kararın nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…