All-Star Diyet Yarismasi...

Detoks iceceginde neler var.
Kurslarin cok gusel haaa.
Neler yaptin arada foto at

Detoks iceceginde neler var.
Kurslarin cok gusel haaa.
Neler yaptin arada foto at
Fırına attilar ya. Bu hafta alicam. Zumba için kalca resmimi atayım diyorum:) bi de kardio sınıfı var ona gidicem bugun, bi de yarın bitki kursu var tam emin değilim. Gidebilirim. Detox içeceğimde spiriluna, yogurt bi de su var. Klasik ayran yapip içiyorum yüzüme suruyorum. Anca temizlenirim:) cok kotu kokuyor yalniz alışmak yürek istiyor. :)

At bakiiim fotona spiriluna nedir yavvv

zinnia seni spor bakanlığına ekliyorum. Bugunku sporlari toparlar misin lutfen. Hasılat ne durumda bakalim :) @fatma7454 ile beraber yurutursunuz.

Ve evet ikinci yarışmanın gelişi birinci yarışmadan belli olur. Ikinci yarismada, mazereti olmayan herkes bildirim yapmak ve sohbete katılmak zorunda.

Arkadaşlar herkese yazıyorum bunu. Su iki haftada toparlanalim. Mecbur değilsiniz diye sohbete gelmiyorsunuz. Grubun motivasyonu düşmüş durumda. Ortalamayı Allah bilir. Hasta olanlar ve mazereti olanlari ayri tutuyorum. İkinci yarismaya katilanlar tamamen benim kontrolumde olacak. Kilo almak vermek onemsiz gözümde. Ne kadar tesvik ediyor ve ediliyorsunuz bunlara bakacağım.

Ah o latteler ah :)

Bu hafta müthiş yoğun ve yorgun bir hafta geçirdim
Resmen dikiş yerlerim ağrıyor öyle diyeyim anlayın
Teyzemde Ankara'dan sürpriz yapmış geldi demin
Düşünün İstanbul'dan 5 Ankara'dan 1 teyzem geldi diye gelen kuzenlerim 2
8 kişiyiz ve çocuklarda var

Ev ortamı çok çılgın

Şimdi bı turk kahvesi yaptım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…