All-Star Diyet Yarismasi...

Kizlar kusura bakmayın başımda bir is vardi.Aklimdan cikmis.Bugun neskafe bir parça çikolata ve yarim bardak meyveli yoğurt yedim.

Bu meşhur latte şekerli mi?

Benim canımda hep çekiyor
Aslinda sekersizdi. Sonra baktim klasik latte yetmiyor ben de oteki lattelere sardim. chai latte(salepi andiriyor), zerdecal latte (biraz acimsi guzel ama her yerde yok), hindistan cevizli latte (sekersiz sadece sutu farkli), matcha latte(sekersiz eh iste), roibos latte (sekersiz tadi bi seye benzemiyor) . Bi de almondccino var badem sutuyle yapilan capuccino.

Londra'ya gelirseniz butun kahve dukkanlarina beni sorun tanirlar.

Oraya gelirsek direk seni nerde bulacağımızi da biliyoruz artık kesin denk geliriz

Seni kahve dükkanlarından sorup bulucam.

Yalnız oteki latteyi, oteldeki latteler diye okudum. Hem Londra hem otelde mi yaşıyoruz, ama Allahım bu nasıl zenginlik böyle dedim. Ben 3-5 kilo yağı dert mi ederdim dedim...dedim de dedim, sizin oralarda nasıl derler, in a split second, kafadan geçen 1500

Ah nerde o gunler olmaz olmaz deme.

Oteli birak 1 oda bir salonum var, o kadar genis ki esyalar evde cirit atiyor.

Ah nerde o gunler olmaz olmaz deme.

Oteli birak 1 oda bir salonum var, o kadar genis ki esyalar evde cirit atiyor.
Olsun, Londra bu. Hala zenginsin bence

Şaka bir yana, bu latteler süt tozundan yapılıyorsa, çok zararlı o meret. Süt tozu elde etmek için bildiğin sütü yakıp buharlaştıyorlar, sonra da kalan artık beyazlasın diye bir sürü kimsayal katıyorlarmış. Hani şu 3 ü 1 aradalar 1 paket sigaradan daha zararlı diyorlar.

3 u bir aradayi sevmiyorum zaten.
Sutlu kahveyi de sevmem, cappuccino yu da. Bir latte iste o da hafif diye mi agiz aliskanligi mi bilemiyorum . Tabi ki icmesem daha iyi ama su zayiflama doneminde birakamayacagim kesin.

Aynen
Üstelik içinde gizli şeker ve yağ da varmış
Duy aklinyolu1 duy :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…