All-Star Diyet Yarismasi...

Selam kızlar oku oku tüm enerjim gitti :) bir nefeslik halim vardı beğen butonuna kullandım. Çabuk ypruluyorum burnum sebebi ile nefes alma sorunum var ağrılarım diz altına indi çok şükür ordan terk edecek diye düşünüyorum.
Kusura bakmayın geçen hafta grup için yoktan beterdim. Sağolun ayrıca iyi dilekleriniz için tahmin edemedim haftaya inşallah.

Hastaydın arti olman normal. Kilo verene kadar burdayız. Inislerimiz de olur cikislarimiz da... Tekrar gecmis olsun fatma. Iyiles sonra kiloyu düşünürsün.

Selammm kizlarrr
13 nisandan bu yana her gun yuruyorum.
Yediklerimi de goruyorsunuz.
Ve verdigim kiloyu da...
Anlatmak istedigim şu;
Baaaaaa baķinnnn 46 yasinda gitmiyorrttr dötunü yirtiyon kilo vermek icin.
O yuzden lutfen dikkat edin kendinize.
40 yasa incecik girin.

Ben sabah kalktim hemen tartiya ciktim ama biliyordum ancak gr gidecegini.
Buna da şukur.
Bugun bakım gunum
Manikur pedikur vs vs
Bitince cook iyi hissediyorum kendimi☺
A AklinYolu1 eslestirmelerin supper olmuss
Haydii bakalim yeni haftaya guzel baslayalimmm.
Layyn birde latte latte deyip durma
Hic sevmedigim halde canim cekiyor.
Gecen gun visneli limonlu tart vs istedi canim.
69 u goriiimmm yiceaaammmm

Arkadaşlar hepinize selâmlar ..
A AklinYolu1 öncelikle senden ve diğer arkadaşlarımdan özür dileyerek ve üzülerek aranızdan ayrılmak zorunda kaldığımı söylemek istedim ..
Çok yoğunum inanın hiç vaktim yok , bazı sıkıntılı durumlarım da var şu 2 gündür ..
Lucy aranızda olmak çok güzeldi , gelemediğim hâlde beni yarışmadan çıkarmadığın için çok çok teşekkür ediyorum .
Evet zayıfladım , hem de kendimin bile inanmadığım şekilde zayıfladım , belki de koşuşturmacalı günlerden bitap düşüp zayıfladım , bilmiyorum ama zayıfladım işte ..
Son olarak az önce tartıldığım tartı resmimi atarak ve de Lucy senden kupamı isteyerek gidiyorum :)
Kendi profilimden önce buraya geldim arkadaşlar belki 15 gün daha böyle yoğunum belki de daha az ( İnşAllah daha az olur çünkü çok yoruldum )

:) londradaki butun latteleri bitiricem. Bakmadığım latte çeşidi kalmadı :) Ya aslında birakicam diyorum. Bakıyorum her dizide iciyorlar. Bütün suc onlarin. :) Zak grubuyuz biz. Bu hafta detox içeceğimle başlıyorum. Kurslara da kaydoldum. Kafam biraz meşgul olsun. Kafama cok pis dank etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…