All-Star Diyet Yarismasi...

Aman allahım patates kızartması 1 tabak ve antep fıstığı ovvv

Yaaa ciddi misin nasıl böyle mesela bugün yedin yarın ve geriye kalan günlerde neler yapıyorsun

Ben ne zaman yemeyi kessem kilo veremiyorum , iki ogun iyi oluyor benim icin. Yazdim iste canim ya bir bucuk litre pet sise suyum var yanimda. Onu iciyorum.

Eger cok yersem aksam 6 da 7 de kesiyorum yemeyi.

Patates ve antep fistigi bana yariyor onu kesfettim. Antep fistigini abartmayin tabi ki.

Kahve bana yaramiyor, onu yarin icmiycem. Musli de uzum icerdigi icin yaramadi onu da bi sure kesicem.

Aksam doymazsam kesinlikle yatamam o yuzden doyana kadar yiyorum.

Bana kilo aldiranlar , ekmek turevleri, yas pasta tatli sadece yemekten kilo almiyorum.

Bitki caylari olarak da nane , papatya , cin maydanozu , karaciger cayi gibi iciyorum.

Kızlar merhaba nasılsınızbugün yoğunluktan bir türlü gelemedim...aklınyolu1 iyiki aramızdasın canım tekrar söylemek istedim..
Sabah: 1 parca peynir
1yumurta
3 ceviz 2 kayisı
6 zeytin
Öğle:4 kaşık bakla yogurtlu,1 yumurta,1kaşık közlenmiş patlıcan
Akşam:5 kaşık fasülye piyazı
1 küçük tabak bamya
2 kaşık kırmizı biber közlemesi yoğurtlu

2lt su,2 türk kahvesi ,2 parça bitter
Spor:30 dk leslie
45 dk yurüyüş
400 ip
110 mekik
1.20 dk plank

Kendine iyi gelen her şeyi keşfetmişsin ne kadar güzel
Patates kızartması yiyerek zayıflamayı çok isterdim ama ekmeksiz hayatta yiyemem

Afiyet olsun canım o kadar bitterden hiçbir şey olmaz

Kendine iyi gelen her şeyi keşfetmişsin ne kadar güzel
Patates kızartması yiyerek zayıflamayı çok isterdim ama ekmeksiz hayatta yiyemem

Ben de insulin direnci var ya. Yine geliyorlar soldan soldan diyorum.

Ekmegi eskiden de cok sevmezdim , borek gozleme haric . Simdi de cok eksikligini hissetmiyorum.

Bu arada bunu duduklude yapsak olmaz mi? 15-18 saat ocakta bisey birakirsam kedime bisey olur diye korkarim

Bu arada bunu duduklude yapsak olmaz mi? 15-18 saat ocakta bisey birakirsam kedime bisey olur diye korkarim
Malesef yuksek basinc ve sicaklikta kolajen yapisi bozuluomus, kaynamicak da. Kaynamaya yakin en kisikta bi iki kabarcik cikcak sekilde. Evde oldugun bi gun belki sabahtan baslasan geceye kadar olur malesef zahmetli

canımız plank spor harika

B bilinmeyenkullanici
Menü
Sabah
2 haşlanmış yumurta 15 taze yerfıstığı 2yk lor dereotu maydanoz roka beyaz lahana çay
Ara
sade türk kahvesi 1 kare bitter(ne çok zayıf noktam var)
Akşam yazmıyorum yasaklı şeyler yedim bahane gibi gelebilir ama mecburiyetten
roxen2303 3 mil leslie yaptım senin video beni dizimden zorladı yapamadım hala topal ördek misali geziyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…