All-Star Diyet Yarismasi...

Kızlar kafamda plan yok sadece aldığım kaloriyi yazınca herkese az görünüyor ama genelde gördüğüm herkes 500 600lü kalorilerde seyrediyor elimden gelen bu daha fazla bir şey yeme kapasitem yok midem bu kadar. Temmuzdan beri 700 800 kcal arasında alarak çok kilo kaybettim yağ kaybettim şükür görüntüm bacaklarım kollarım Karnım kaslı bu da bana yeter :)

Iyi ki dondum ama motivasyonumu kaybettim. Spor hic yapmiyorum.

Breaking bad i bir ben mi sevmedim . Iki kere izlemeye calistim zorladim kendimi uymadi bana. Lost da uymadi.

Dexter da da klasik cinayet ben biraz dram biraz gizem seviyorum. Tek bolumluk dizileri sevmiyorum. Merak etmeliyim gelecek bolum ne olacak diye.

Hosss bulduukk :))
Heroes da da zorladim kendimi belki tekrar zorlarim. Fringe i cok begenmistim. Arrow u sevmistim 6 sezon tirt. Bakalim deneye deneye gidicem.
Cold case güzeldi ya 40 sene önceki filan cinayetleri araştırıyorlar ilginç bir diziydi

Bu arada dunku menum B bilinmeyenkullanici
Sabah: ev yapimi musli (sekersiz), 1 bardak sut, 6 cilek
Oglen: 150 gr izgara tavuk, haslanmis sebze
Aksam: bi kase ispanak borani (corba yarismasinda gordum hosuma gitti), kiymali kabak yemegi, 4 kasik yogurt
Toplam: 1800 kalori

Spor: 1 saat power yoga roxen2303 roxen2303
Bakayım nasıl bir yemekmiş ıspanak borani Güzelse ben de yapayım :)

Ben resmen et tavuk balık Özürlüyüm hiçbirini adamaıllı yemem :KK70:

Karatay yapmaya çalışıyorum 2 gündür kahvaltı geç yaptığım için öğlen tekrar yememe vakit kalmıyor malesef.

Kızlar özellikle ikinizi de alıntıladım ki burada gördüğüm menüler kaçamakları olanları saymıyorum hepsi anca 600 700 kcallık menüler :) ben aldığım jaloriyi özellikle yazınca size az görünüyor ama tek tek yediklerinizi tartsanız Sizinkiler 600ü anca bulur :)
aslında bir listem var spora gitmediğim günler 1800 , ağırlık antrenmanı yaptığım güler +200 kalori alıyorum :super:

Aklimi okumus olman nedir ya battlestar diyerek??
A AklinYolu1 Hosgeldiiiiin:) eskilerden bilimkurgu heroes ve 4400 vardi aaah ah... ama aralarinda en sevdigim battlestar'di veranonun dedigi gibi. Anime izleyebilirsin bilimkurgu seviyosan?
Hadi ya :) bilimkurgu daha populer deildi ozamanlar tabi hepsinin babasi doctor who ya da sevgimi sunarim

Aksam: bi kase ispanak borani (corba yarismasinda gordum hosuma gitti), kiymali kabak yemegi, 4 kasik yogurt

yoga aşkına:KK200::KK49: bende yatmadan yapacağım , seminere gidince aksadı bugün 30 günlük programın 3. günündeyim genelde 25-30 dk lık videolar

Arkadaslar menumu yazayim da kalori gorsun gozunuz:)))

Sabah icin yazmistim
Sutlu Turk Kahvesi
Musli

Oglen mercimek corbasi acili hazir
Iki bardak sodali ayran
Yarim tabak patates kizartmasi

Aksam : Karidesli noodles bir tabak

Doymadigim icin yarim su bardagi antep fistigi yedim Saat 18:00 de gunu kapattim.

Bundan sonra ancak bitki cayi olur.

Cold case güzeldi ya 40 sene önceki filan cinayetleri araştırıyorlar ilginç bir diziydi

Cold case e bakayim.
Breaking Bad'in baslari cok sikiciydi bence de. Ben sonradan sevdim ama gene de bayildim diyemicem.

Ilk bolumde adam boxer giymis, bacaklar sutun :)) ne oldugu belli degil cekmedi beni hikayesi. Ben o zaman ikinci sezondan baslayayim.

Bayildigim Fringe vardi Prison Break vardi , Arrow ilk bes sezon. Perception da guzel Tavsiye ederim.

Arkadaslar menumu yazayim da kalori gorsun gozunuz:)))

Sabah icin yazmistim
Sutlu Turk Kahvesi
Musli

Oglen mercimek corbasi acili hazir
Iki bardak sodali ayran

Aksam : Karidesli noodles bir tabak

Doymadigim icin yarim su bardagi antep fistigi yedim Saat 18:00 de gunu kapattim.

Bundan sonra ancak bitki cayi olur.

Cold case e bakayim.

Ilk bolumde adam boxer giymis, bacaklar sutun :)) ne oldugu belli degil cekmedi beni hikayesi. Ben o zaman ikinci sezondan baslayayim.

Bayildigim Fringe vardi Prison Break vardi , Arrow ilk bes sezon. Perception da guzel Tavsiye ederim.
bu aralar bende 'This is us' izliyorum , çok beğendim beni baya içine alıyor izlerken

Breaking bad i ilk sezonla degerlendirmemek lazim. Karakteri en guzel isleyen dizidir bence, bi senaryoda ancak boyle karakter gelistirilebilir. Ustune saatlerce konusabilirim. Hele ki bi ozymandias bolumu vardir ki.. Bana bakmayin gerci ben herkesin sikici dedigi filmleri de seviorum

Ben de oyumu o corbaya verdim :KK5:

Breaking bad i ilk sezonla degerlendirmemek lazim. Karakteri en guzel isleyen dizidir bence, bi senaryoda ancak boyle karakter gelistirilebilir. Ustune saatlerce konusabilirim. Hele ki bi ozymandias bolumu vardir ki.. Bana bakmayin gerci ben herkesin sikici dedigi filmleri de seviorum

Ben de oyumu o corbaya verdim :KK5:

Sezonu birak ben bir diziyi ilk 10 dk si ile degerlendiriyorum. Beni cekti cekti yoksa iiii ihhh. Bu huyumu ben de sevmiyorum.

vallahi al benden de o kadar yüzünde bir gülümseme ile ağlatıyor insanı , ben 3 gün önce başladım 11. bölümdeyim ..yani boş zamanımın hepsini diziyi bitirmeye ayırdım, muhtemelen bitincede oturup niye bitti diye ağlarım:KK70:

Big bang theory de var komedi seviyorsan.

Onu da cok duydum ama burda torrentten indirmioruz yeni dizileri yakalaniriz die , eskilerle takilioruz
Biz de indirmiyip turk dizi sitelerinden stream ediyoruz, oyle illegal degilmis diye duyumlar aldik ama ne kadar dogru bilmiyorum. Bi gun mesaj yazamazsam bilin ki fbi yaka paca goturdu beni:KK70:oyle bi durumda bahanem hazir zaten "we no english":KK70:

X