All-Star Diyet Yarismasi...

3 lt su
100 dakika yürüyüş artı koşu
600 ip atlama
50 mekik
50 squat

Sabah 11.15
1 yumurta 2 yk Lorla zeytinyağlı omlet
Yarım badem salatalık
1 kibrit kutusu peynir
3 zeytin
3 közlenmiş biber
1 bardak kuruyemiş karışımı
1 hurma 2 kuru kayısı
Çay

Öğle
Türk Kahvesi 3 fincan kadar

Akşam 17.45
4 yk sebze sote
4 yk yoğurt
2 yk mercimekli bulgur
1 bardak yoğurt

Alınan 865 kcal
Yakılan 450 kcal

Kahvaltim 10 da

2 fit kek unsuz , sekersiz, yagsiz tanesi 60 kalori
Sebze suyum ( maydonoz, dereotu, ceyrek elma ve greyfurt, zencefil, hindistan cevizi suyu)
2 yumurta
Yarim avokado

Ara bogurtlen,1 fit kek ve kahve

Aksam planim
5 izgara kofte
Kis salata
8 yk mas fasulyeli kabak dunden kaldi
Ananas 1 dilim

Meyve cok biliorum aksamlari ananasi ozellikle yiorum icinde protein sindirilmesine yardimci bromelain enzimi var , dierlerini bu hafta pazardan aldim maksat curumesin :)

Afiyet olsun bence gayet iyi

az değil mi sence de günlük aldığın kalori

Her şeyden yedim menü ortada. Sırf kalori artsın diye daha ne yiyebilirim ki
Kalori sadece bi gosterge olsada bence de 1000 in ustunde kalmaya calis, kadinlarda ozellikle bazal metabolizma altinda kalmak hormonal denge icin kotu oluyor. Aksam yemegindeki kasik sayilarini arttirabilirsin. Guzel spor yapiosun korkmadan arttir bence :)

Her şeyden yedim menü ortada. Sırf kalori artsın diye daha ne yiyebilirim ki
daha önce yazmıştım ,sağlık açısıdan uzun süre bazal metabolizma altında kalori almamak gerekiyor.Yediğin şeyler harika onda sıkıntı yok zaten ama mesela biraz miktarını arttırabilirsin , gün içine 1 meyve 1 bardak süt ekleyebilirsin . Bence tabii...

Evet protein üzerine çoğunlukla. Balık falan seversen balıkla da olur bence
Ben resmen et tavuk balık Özürlüyüm hiçbirini adamaıllı yemem

Karatay yapmaya çalışıyorum 2 gündür kahvaltı geç yaptığım için öğlen tekrar yememe vakit kalmıyor malesef.

Kızlar özellikle ikinizi de alıntıladım ki burada gördüğüm menüler kaçamakları olanları saymıyorum hepsi anca 600 700 kcallık menüler :) ben aldığım jaloriyi özellikle yazınca size az görünüyor ama tek tek yediklerinizi tartsanız Sizinkiler 600ü anca bulur :)

Karnibaharli olan gercekten guzel ya, hic karnibahar tadi yok. Valla indirsem guzel olucak da cuma-cumartesi disari cikiyorum, cikinca da bisey icmem gerekiyo - hayat cok zor Yine saraptan yana kullandim tercihimi ama miktari birazcik fazla oldu, dogru Azalticam bu hafta tamam:)

Nerden hesapliosun ben myfitnesspal kullaniorum gunluk 1200 kal civari okuo genelde yazdiklarim. Saglikli yagi arttirdigin zaman zaten 600 olmasina imkan yok avokado ile salataya bolca koydugum zeytinyagi bile toplamda 200 kal

Nerden hesapliosun ben myfitnesspal kullaniorum gunluk 1200 kal civari okuo genelde yazdiklarim. Saglikli yagi arttirdigin zaman zaten 600 olmasina imkan yok avokado ile salataya bolca koydugum zeytinyagi bile toplamda 200 kal
Ha yağ olayını bilemem ne kadar koyuyorsunuz ama ben gram gram tarttığım için mesela üstteki arkadaş sabah Lorlu salata yemiş maksimum 200 kcal böyle bir salata ve Kahvaltı için çok çok az. Sizin sandığınız aksine az kalori alıyorsunuz ben hatta sizlerin menüleri görünce ayı gibi yediğimi düşünüyorum

Dizi sormussun breaking bad dizilerin masteridir bence izlemis olabilirsin gerci , dexter guzel, battlestar galactica
Aklimi okumus olman nedir ya battlestar diyerek??
A AklinYolu1 Hosgeldiiiiin:) eskilerden bilimkurgu heroes ve 4400 vardi aaah ah... ama aralarinda en sevdigim battlestar'di veranonun dedigi gibi. Anime izleyebilirsin bilimkurgu seviyosan?

Ben de Verano_porteno ve roxen2303 e katilicam, bana da az geliyo kalorilerin, ama senin tercihin elbette. Ben 1700 kalori falan aliyorum gunde, spor yaptigim gun almasam olurum gibi geliyo zaten:) Yediklerimin yagini falan tek tek yaziyorum tabi. Ufak bi dipnot da, az kaloriyle tabiki daha hizli kilo verirsin, ama kas kaybi da yasarsin. Sonra arkadaslarin dedigi gibi bazal metabolizma hizin duser, korumada daha zorlanabilirsin. Ama eminim sen bunlari biliyosundur, kafanda bi plan varsa ben karismiyim hic.

Ben de cogu arkadasin menusunu gorunce okuz gibi yiomusum gibi gelio. Kisa surede sonuc istio herkes ama bi cok yazi okudum dogurganliga bile etkisi olduguna dair, senin menude uyarmis oldum. Sporun iyiydi cunku :)

Iyi ki dondum ama motivasyonumu kaybettim. Spor hic yapmiyorum.

Breaking bad i bir ben mi sevmedim . Iki kere izlemeye calistim zorladim kendimi uymadi bana. Lost da uymadi.

Dexter da da klasik cinayet ben biraz dram biraz gizem seviyorum. Tek bolumluk dizileri sevmiyorum. Merak etmeliyim gelecek bolum ne olacak diye.

Aklimi okumus olman nedir ya battlestar diyerek??
A AklinYolu1 Hosgeldiiiiin:) eskilerden bilimkurgu heroes ve 4400 vardi aaah ah... ama aralarinda en sevdigim battlestar'di veranonun dedigi gibi. Anime izleyebilirsin bilimkurgu seviyosan?

Hosss bulduukk :))
Heroes da da zorladim kendimi belki tekrar zorlarim. Fringe i cok begenmistim. Arrow u sevmistim 6 sezon tirt. Bakalim deneye deneye gidicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…