All-Star Diyet Yarismasi...

Kimse bana ip atlattiramaz. Asagida yasli bir komsu var. Leslie de bile dikkat ediyorum.

Evde yapiyorsan ilk sayfaya bak. Cok guzel haftalik bir program var. Yeter ki istek olsun. 20 dk sadece.

O zaman bily 10 haftada rahat 51 olursun .

A AklinYolu1 geçen zar zor attığım tartı fotosu yanlış yani eskini atmışım, 65.7 değil de 65.3 olmalı. İstersen degistirebilirsin benim için farketmez de hani yarisma ya sonra hak geçmesin. Fazla ekside olmuş olurum. Tekrar tekrar sizleri uğraştırmak istemedim. O gece değil de sonra farkettim zaten ve sen de yoktun. Gelmişken söyleyeyim de içim rahat etsin :)

4 emailin sonradan geldi biliyor musun. Tamam degistirdim.

48 ne kadar güzel bir kilo öyle keşke bende olabilsem
48 iken cok zayiftim. Oyle olmak istemem 55 iyidir ama bir de ara verme payi birakiyorum.
Teşekkürler, yaaa toptan geldi demek
Ya ben de 51-53 olayım Allah'ım yaaa

Niye ya oluruz. Herkes kendisine uygun diyeti bulursa verilmeyecek kilo yok.

Kizlar begendiginiz yabanci dizi var mi. Bilim kurgu favorim.

48 iken cok zayiftim. Oyle olmak istemem 55 iyidir ama bir de ara verme payi birakiyorum.

Niye ya oluruz. Herkes kendisine uygun diyeti bulursa verilmeyecek kilo yok.

Kizlar begendiginiz yabanci dizi var mi. Bilim kurgu favorim.
Person Of interest
Gune bir birki cayi , sutlu Turk Kahvesi ve musli ile basladim. Sut olarak badem sutu. Sekersiz ... B bilinmeyenkullanici

Sabit bir menu yazamiyorum, yazsam da uymam biliyorum.
Müsli çok şekerli değil mi ya

Kızlar ben epeyce şiştim..
Şişmiş olmalıyım.. Öyle ki yediklerimin haddi kesabı yok..
Öyle ki durup durup ne yiyebilirim daha.. daha.. daha..

Neyseee dün regli oldum, acaba bunu mu etkisiydi yoksa haftalardır tamamen isteyerek sürecimi benimseyerek yaptığım yememeye mi bağlı bilmiyorum. Yememek derken az öz beslenme ve bol su içme diyelim.

Korktum da tartılmadım sabah. Çarşamba gününe Allah büyüktür.
Vefaat eden arkadaşa Allahtan rahmet diliyorum. Yaşı da gençmiş galiba, ne desek boş. Hakikaten yalan dünya yalan.. var biraz da sen oyalan!

Kizlar Carsamba gunu tarti resimlerinizi yuklemeyi unutmayin. Tablolar ilk sayfada. Iki tablomuz var. Biri kilomuzu, oteki yuzdeyi gosteriyor.

Her hafta ilk besteki siralamaya bakilacak. Resim eklemeyen tablodan silinir.Yukleyemeyenler bana email atabilir.

Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Isveç diyeti sanırım inşallah faydasını görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…