All-Star Diyet Yarismasi...

1: N nscckts ---------------> Yuzdesi : 1.22 :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
2: @Hannaz ---------------> Yuzdesi : 1.20 :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
3: A AklinYolu1 -----------------> Yuzdesi : 0.49 :sampiyon::sampiyon::sampiyon:
4: @TopraKahveBob ---------------> Yuzdesi : 0.42 :sampiyon::sampiyon:
5: Muttapa7555 Muttapa7555 ---------------> Yuzdesi : 0.31 :sampiyon:

@_SinsireLLa_---------------> Yuzdesi : 2.30 :sampiyon: canim sen sadece tek kupa aliyorsun ama haftaya siralama girebilirsin.

@krizantem3 ---------------> Yuzdesi : Hesaplanamadi cunku gecen hafta tarti resmi bildirimi yapmadi.

@tulipa ---------------> Yuzdesi : 0

@_Makaron_ ---------------> Yuzdesi : -1.32 Makaroncum sen de haftaya siralamaya giremiyorsun , ancak 75.9 a inersen oteki hafta siralamaya girebilirsin.

@TopraKahveBob seni baslangic kilon 72 .0 den, 1 kilo eksik yazdim.

Kilo verenleri , kupa alanlari tebrik ediyorum. 1. Yarismanin sonlanmasina 4 hafta kaldi. Spor yarismamiz da bugun basliyor. :cool:

Grup ortalamasi bu hafta 0.58 ama gelecek hafta daha iyi olacagina inaniyorum.
Ellerine sağlık canım hiç yoktan iyidir 1 kupa 1 kupa dimi

Kizlar yoga mi yaptim. Starımi istirem Muttapa7555 Muttapa7555 :) Yoga hocasına da latte ısmarladım ahhaa herkes bir gun latteci olacak:)

zinnia zinnia eve gidince bakarim. Bakalim senden ne burclar çıkacak.

Muttapa7555 Muttapa7555 kolay gelsin is görüşmende.

N nscckts menu super gorunuyor. Eline sağlık.
Tamamdır canım yazdım deftere plates yoğa çoooook sıkıcı sporlar benim için 1 saat şahanesin... benim haldır haldır koştur zıpla hopla olmalı

Kizlar yoga mi yaptim. Starımi istirem Muttapa7555 Muttapa7555 :) Yoga hocasına da latte ısmarladım ahhaa herkes bir gun latteci olacak:)

zinnia zinnia eve gidince bakarim. Bakalim senden ne burclar çıkacak.

Muttapa7555 Muttapa7555 kolay gelsin is görüşmende.

N nscckts menu super gorunuyor. Eline sağlık.
Ayrıca teşekkür ederim 1 yer var haber beklediğim orası olursa şahane olacak olmazsa kısmet diyeceğim

Kerevizi de unutmayalım :) seker orucuma başladım bugun. Meyve de yok bana bi süre.
Kereviz aldıracağım bende yarın eşime sen brokoli ye aynı şey:KK70:
Benim büyük oğlanın yorumu "neymiş efendim küçük ağaççık gibi çocuklara kendini sevdiriyormuş hadi canım sende kimi kandırıyorsunuz biz ağaç mı yiyoruz"
:KK70::KK70:

Kereviz aldıracağım bende yarın eşime sen brokoli ye aynı şey:KK70:
Benim büyük oğlanın yorumu "neymiş efendim küçük ağaççık gibi çocuklara kendini sevdiriyormuş hadi canım sende kimi kandırıyorsunuz biz ağaç mı yiyoruz"
:KK70::KK70:
Senin cocuk benim kafadan. :KK45:

Mecbur yiyorum o brokoliyi, arkadan latteyi stockluyorum ama haha. 3 kutu aldim nasil bir acliksa benim ki. Evde mahsur kalirim filan. :KK70:

3 gün sonra şişirdi beni deme bak :KK49:
Dönüşümlü yapsana 1 gün arayla o zaman kaslara dinlenme fırsatı verirsin yoga 1 gün jullian 1 gün hibi
Haftada bir gun yoga yapiyorum. O gun baska bi sey yapmam yarin jillian yapabilirim.

Sisiriyor beni ama beslenme seklim de degisiyor belki bu kez degisik olur be fatma. Latte meclisten disari .:KK70:

X