All-Star Diyet Yarismasi...

Haftada bir gun yoga yapiyorum. O gun baska bi sey yapmam yarin jillian yapabilirim.

Sisiriyor beni ama beslenme seklim de degisiyor belki bu kez degisik olur be fatma. Latte meclisten disari .:KK70:
Latte şekersiz mi içme bırak şu mereti:KK70:
Selülit yapıyor kahveler biliyon demi:KK35:

Latte şekersiz mi içme bırak şu mereti:KK70:
Selülit yapıyor kahveler biliyon demi:KK35:
Peki her kahve icmeyende selulit yok diyebilir miyiz. :KK45:

Selulitimde yer yer dalgalanmalar var, onlari hallederim ben. En kolay is o. Bi sekilde kilo vermisim haberim yok. Bugun yogada kemiklerim batiyordu.

Yoga ve plates karisik yaptik bugun. :cool:

Peki her kahve icmeyende selulit yok diyebilir miyiz. :KK45:

Selulitimde yer yer dalgalanmalar var, onlari hallederim ben. En kolay is o. Bi sekilde kilo vermisim haberim yok. Bugun yogada kemiklerim batiyordu.

Yoga ve plates karisik yaptik bugun. :cool:
Herkeste var ama kahveler daha yoğun yapıyor ven kahveyi azaltalı daha iyi durum. Selülit neyse de napcaz biz bu basenleri ya

Son düzenleme:
Bu da baslangic kilomuz ve kilo verme seysimizdir arkadaslar. Aferin bize. :KK76:

upload_2018-4-11_14-44-49.png

Çok sinirim bozuk !
Misafirim yanında misafir getirmiş tanımıyorum hiç onun da çocuğu kirilmadik yer bırakmadı kızımı 2 kere yumruklayip saçını çekti :KK43:
Evimden dozer geçmiş gibi

bugün spor salonunda 1,5 -2 saate yakın çalışacağım bilginize
Krizantem yuzunu goren cennetlik. :halay:

Kilo alabilirsin de goremiyoruz seni ilk haftalarda daha cok paylasim yapiyordun kilo vermistin. Fatmanin sana onerileri var dikkate al.

Bana da kalirsa her gun bir bes dk ugramaya calis buraya.

Spor yarismasina katilabilirsin. Bilgiler ilk sayfada. :KK50:

yoğun bir işte çalışıyorum işler fazlalaştı.akşamda ev çocuk fırsat olmuyor.elime tel alınca eşim kızıyor.çoğu şeyi okuyamıyorum bile.fatma sağolsun
Fatma zaten bi tane. :KK76:

Okuma zaten gel bildirim yap git. Sunu sunu yedim , su sporu yaptim ayrintilar senin icin onemli.
Boyle cok havada kaliyor , kilo alman , kilo vermen. Hicbir bilgimiz yok ne yediginle ilgili.

Gruptaki arkadaslar da tavsiye verir.

X