All-Star Diyet Yarismasi...

bende tam rayına oturmuştum.eğitim çıkıp 5 yıldızlıya gidince olanlar oldu
sabah 7 de kalkıp 1 saat yürüdüm 1 saat yüzdüm bazen akşamda yürüdüm sonuç artı 2 kilo

antalya nemli ya kesin ödemdir o ödemmm

64.9 dan 67.2 ye cikmissin. 64.8 e inebilirsin bu hafta. Cabuk gelen kilolar cabuk gidiyor.

yazmaya çalışayım ilgin için teşekkür ederim

Rica ederim onemli olan kilo vermen . Kilo aliyorsan da bunun sebeplerini arastiralim.
Fatma da sıkı tutuyor isi. 63 lere indi.:KK76: Olmaz olmaz yok yani.

Kızlar bugün kahvaltı yapmadım
Akşam 5 de 2 yemek kaşığı cevizli köfte
3 yemek kaşığı kereviz salatası
2 bardak ayran içtim

Bugünde böyle mide kapanışı oldu :)

5 ogunden 2 ogune simdi de tek ogune indin . Yuruuu be nisaaa. :halay:
Acikmiyorum kız bende normal insanlar gibi doymaya başladım :KK70:

Bundan sonra sadece sabah yerim akşam hiç yemem hiç acikmiyorum çünkü kahve bile içmedim :KK70:

Bı ucundan tadına bak onca yapmışsın dediler dedim diyetin ne anlamı kaldı ozaman ? Sadece su içtim birde çok hareket edince meşgul olunca aklına da gelmiyor yemek :)

Acikmiyorum kız bende normal insanlar gibi doymaya başladım :KK70:

Bundan sonra sadece sabah yerim akşam hiç yemem hiç acikmiyorum çünkü kahve bile içmedim :KK70:

Bı ucundan tadına bak onca yapmışsın dediler dedim diyetin ne anlamı kaldı ozaman ? Sadece su içtim birde çok hareket edince meşgul olunca aklına da gelmiyor yemek :)
Benim aklima geliyor ya. Chai latte ictigim zaman orada keklere nasil baktim bir gorsen, icim gitti :KK45:ama bazen de hic umrumda degil. :dondurma:

Mesela bugun seker orucuna basladim. Artik o kekler de umrumda degil. Muhim olan 59 lar simdi. :deli:

Ama iyi yapiyorsun valla boyle devam edersen yarisma sonunda belki 20 kilo vermis olacaksin. :halay:

Benim aklima geliyor ya. Chai latte ictigim zaman orada keklere nasil baktim bir gorsen, icim gitti :KK45:ama bazen de hic umrumda degil. :dondurma:

Mesela bugun seker orucuna basladim. Artik o kekler de umrumda degil. Muhim olan 59 lar simdi. :deli:

Ama iyi yapiyorsun valla boyle devam edersen yarisma sonunda belki 20 kilo vermis olacaksin. :halay:

Ya sen ne güzel söylüyorsun :) 20 kilo hayalim inşallah çok istiyorum

Latte de , uc kutunun ikisini sevmedigimden yolluyorlar. Geri gonderecegim. :spor:Gozunuz kaldi lattelerimde. :KK70:
Ne yalan söyleyeyim sevindim isabet olmuş :KK70: belki de bu bir işarettir :p

X