All-Star Diyet Yarismasi...

Bak yemin ederim şurda bi sesli mesaj butonu olsaydı gülüşümü duysaydın keşke karnıma kramp girdi :KK70::KK70::KK70:
Luuuucccyyy beni meğzun ediyollaaaa sen ne diyooon , ben bilmem koçum bilir dedim :rapci:
:p :p
Neden bu kadar çok kilo verdin ki?
Pattisli börekler ağliyy şu an
Mutlu musunEn Büyük KKEn Büyük KK:duduk::63::KK12:

Screenshot_2018-04-11-09-45-58.png

A AklinYolu1

Iyi bari -200 le kapatmissin. :KK66:

Bu yıldız ve güneşlerden seç beğen al mi yapacaz.

@fatma7454 un dedigi gibi olacak tulipa.

Spor yarismasi mecburi degil. O yuzden ramazanda yapmak isteyemeyen yapmaz tulipcim ya da yarismayi ikiye boleriz 4 X 2 hafta yapariz.

Eki Görüntüle 2135652
Şoktayım:KK70:
Bi kahvaltı yapayım geçer heralde:KK70:
Çünküm camış gibi yediydim:dondurma:
Tartı mı bozuldu acaba:deli:

Iste buuu superrr ama kotu haber bu hafta siralamaya giremiyorsun ama gelecek hafta girebiliyorsun canim.. Haydi devamm. :cool:

Luuuucccccyyyyyyyyy Lucy Lucy Lucy Lucy :halay:
Önce bi günaydın diyim :KK54:
Günaydın arkadaşlaaaaaarrrrr:KK36:
İşte bu işte bu :KK76:
Tartı resmi diye buna derim ben :KK71:
Bakııııın :rapci:
Eki Görüntüle 2135620
Kupamı verir misin Lucy 2 tane ver 3 tane ver hatta 4 de olabilir :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
A AklinYolu1

Hannaz ben sana sasirmadim ama sen sasirabilirsin. Biliyordum kupa icin kilo verecegini. :KK70: SUpperr devammm . :cool:

Son düzenleme:
1: N nscckts ---------------> Yuzdesi : 1.22 :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
2: Hannaz Hannaz ---------------> Yuzdesi : 1.20 :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
3: A AklinYolu1 -----------------> Yuzdesi : 0.49 :sampiyon::sampiyon::sampiyon:
4: TopraKahveBob TopraKahveBob ---------------> Yuzdesi : 0.42 :sampiyon::sampiyon:
5: @fatma7454 ---------------> Yuzdesi : 0.31 :sampiyon:

M e g g M e g g ---------------> Yuzdesi : 2.30 :sampiyon: canim sen sadece tek kupa aliyorsun ama haftaya siralama girebilirsin.

krizantem3 krizantem3 ---------------> Yuzdesi : Hesaplanamadi cunku gecen hafta tarti resmi bildirimi yapmadi.

tulipa tulipa ---------------> Yuzdesi : 0

_Makaron_ _Makaron_ ---------------> Yuzdesi : -1.32 Makaroncum sen de haftaya siralamaya giremiyorsun , ancak 75.9 a inersen oteki hafta siralamaya girebilirsin.

TopraKahveBob TopraKahveBob seni baslangic kilon 72 .0 den, 1 kilo eksik yazdim.

Kilo verenleri , kupa alanlari tebrik ediyorum. 1. Yarismanin sonlanmasina 4 hafta kaldi. Spor yarismamiz da bugun basliyor. :cool:

Grup ortalamasi bu hafta 0.58 ama gelecek hafta daha iyi olacagina inaniyorum.

Spor yarismamiz bugun basliyor ALL-STARLAR ,

Gunluk olarak sporunuzu yapip ilgili bakanlari : @fatma7454 TopraKahveBob TopraKahveBob N nscckts yi etiketleyeceksiniz.

Sonra sali gunleri yaptiginiz sporlari asagidaki tabloya gore toplayip , haftalik toplu spor bildirimi yapacaksiniz. Tekrar ilgili bakanlari etiketleyiniz.:cool:

10 gunes, bir yildizdir. Yildiz ve gunesler ertesi haftaya aktarilmaz. O yuzden yarim olan guneslerinizi yildiza tamamlamaniz siddetle tavsiye olunur. :confused:

upload_2018-4-10_23-11-49-png.2135555

X