All-Star Diyet Yarismasi...

Ve all starınız geldi 20180411_073753.jpg

A AklinYolu1
M e g g M e g g
TopraKahveBob TopraKahveBob
@_Makaron_
krizantem3 krizantem3
tulipa tulipa
N nscckts
Hannaz Hannaz
Spor yarışmasına çok sevilen direnç egzersizlerini de ekliyoruz kızlar şöyle ki

20 squat = 20 mekik = 20 sinav = 20 saniye plank = 20 ip atlama = 20 biceps = 20 ters mekik = 20 triceps dip, bir gunes yapıyor ,

10 gunes de bir yildiz.

Bildirim yaparken yine aynı kişiler etiketlenecek ve günlük bildirim yapılacak yani kardio egzersizi ile aynı şartlar
Biceps triceps dip ne olaki

Bunları mi yapacagiz hep birlikte.

Kizlar zumbayi 30 dk olarak degistirdim. Son hali bu ama ileride istege gore degistirebiliriz.

Ilk sayfaya ekliyorum TopraKahveBob TopraKahveBob Muttapa7555 Muttapa7555 N nscckts sen de bildirimleri toplamak konusunda, arkadaslara yardimci olur musun?

"Spor yarismamiz asagidaki gibidir. Baslangic tarihi ve sorumlu bakanlar yazilmistir. Lutfen gunluk sporunuzu yaptiktan sonra ilgili bakanlari etiketleyiniz."

Eki Görüntüle 2135201
Kızlar yalniz bu ramazana denk geliyor ramazanda oruç tutanları spor zorlar.Bir de benim gibi nöbetli çalışanı tarumar eder gibime geliyor.Ramazanda spor konusunda çoğu gun of olurum söyleyeyim.Suan bile zorlaniyorum da birlikte yaparsak ramazan haricinde yapılabilinir.Hem de guzel olur.Bir tek 24 saat çalıştığımda yapamam gibi o da ayda cok az
Ama sorun şu ki ramazanda zor.

Biceps triceps dip ne olaki

Bunları mi yapacagiz hep birlikte.
Canım ilk sayfaya bak ordaki spor yarışması tablosunda çeşitli sporlar var hangisini yada kaç tanesini ne kadar süre yapacağın sana kalmış. Listede alt sınırları ve ödülolarak yıldız ve güneş verdik. Amaç hareketi arttırıp kilo vermeyi hızlandırmak

Kızlar yalniz bu ramazana denk geliyor ramazanda oruç tutanları spor zorlar.Bir de benim gibi nöbetli çalışanı tarumar eder gibime geliyor.Ramazanda spor konusunda çoğu gun of olurum söyleyeyim.Suan bile zorlaniyorum da birlikte yaparsak ramazan haricinde yapılabilinir.Hem de guzel olur.Bir tek 24 saat çalıştığımda yapamam gibi o da ayda cok az
Ama sorun şu ki ramazanda zor.
Bu ilk yarışmada canım ramazana kadar bitecek

Luuuucccccyyyyyyyyy Lucy Lucy Lucy Lucy :halay:
Önce bi günaydın diyim :KK54:
Günaydın arkadaşlaaaaaarrrrr:KK36:
İşte bu işte bu :KK76:
Tartı resmi diye buna derim ben :KK71:
Bakııııın :rapci:
Eki Görüntüle 2135620
Kupamı verir misin Lucy 2 tane ver 3 tane ver hatta 4 de olabilir :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
A AklinYolu1
Tamam sen artık gider misin??????
Mezun olup git artık bak başardın alkışlar konfetiler:işsiz::işsiz::lülülü:
Hannazı uğurluyoruz kızlar toplanın:mapus:

Bak yemin ederim şurda bi sesli mesaj butonu olsaydı gülüşümü duysaydın keşke karnıma kramp girdi :KK70::KK70::KK70:
Luuuucccyyy beni meğzun ediyollaaaa sen ne diyooon , ben bilmem koçum bilir dedim :rapci:
Tamam sen artık gider misin??????
Mezun olup git artık bak başardın alkışlar konfetiler:işsiz::işsiz::lülülü:
Hannazı uğurluyoruz kızlar toplanın:mapus:

X