All-Star Diyet Yarismasi...

Gold_Star_Avatar_by_NovaStarX.gif

Star imiz da yakiyor.

Muttapa7555 Muttapa7555 TopraKahveBob TopraKahveBob N nscckts sporrrr bakanlarimizzzz....:cool:

Mekik, ters mekik ,triceps dicep , biceps , squat, ip atlama bunlari da genel olarak ekleyelim mi.

45 dk uzerinden degil de sayi olarak.

Mesela kaca kac olabilir.Yarim star , 1/4 star olabilir mesela.

Bunlari da dusunelim bence. Talep var cunku. :KK73:

Bir de herkes spor bildirimini gunluk yapsin. Haftalik spor bildirimini toplayip sali gunu sonunda sizi etiketlesin. Size extra is cikmasin. :cool:

Oy o son cümleye bittim :) cok güzel

Kiz bu tembellikle kilo mu verilir :). Kalori yakma miktarlarını bulursan cok iyi olur. Böylece esitleme yapabiliriz.

Tembel oldugum dogrudur Ama ve lakin benim kiz hasta gece uyutmuyor gündüz dibimde. Kücük cocukla odaklanma problemi yasiyorum. Simdi anne bu ne yaşinda. Gece de ben uyutuyorum yanina uzanip. Öylece uyuyakaliyorum. Karistiracam diye korktum ne yalan söylim :KK70:

Tembel oldugum dogrudur Ama ve lakin benim kiz hasta gece uyutmuyor gündüz dibimde. Kücük cocukla odaklanma problemi yasiyorum. Simdi anne bu ne yaşinda. Gece de ben uyutuyorum yanina uzanip. Öylece uyuyakaliyorum. Karistiracam diye korktum ne yalan söylim :KK70:
Saka yaptım be tk alinma. Cok zorlaniyorsan sana baska bakanlık verelim. Sadece tarti için sali günü bizi etiketle yeter.

Kizlar sergiden ciktim coconut lattemle birlikte kitapciya gidiyorum. Butun gun orada olabilirim. Spor yarismasi için fatmanin ilk yazdığı geçerli. Zayıflama yarışması için yarın tarti resmi bildirim gunumuz. Yarin kilo vermis gormek istiyorum herkesi. Gorusuruz. :)

Temizlik yaptım , su üstüne su içtim :)
Bi ara temizliğe ara verip bdvye daldım ve durduk yere hiç yoktan hakarete uğradım .
Yarın tartı günü , pek umudum yok gibi , kupayı almamışsam haketmemişimdir .
Tüm hafta elimden geldiğince kendimi tutup yememeye çalıştım , hiç yemedim demiyorum tabiki de kaçamaklarım oldu .
Spor aktivitem şimdilik ip atlamak ve planktan ibaret arkadaşlar .
Hepinize iyi geceler diliyorum .
İnşAllah yarın bol eksili kilolarımız olur .

Muttapa7555 Muttapa7555 TopraKahveBob TopraKahveBob aklima soyle bir fikir geldi.

Bir alt limit koyalim squat , plank gibi kucuk hareketler icin. Sadece ornek , X adet squat , X sn plank gibi. Onlara bir adet gunes verelim.
latest

10 adet gunes de bir yildiz yapsin.

Cok calistim bugunnn cokkk.:KK45:

Iyi geceler kizlar. :KK53:

Ben transferi kabul etmedim Lucy baklavamı gönder bana :KK70:
A AklinYolu1
hannaz ben cikarken geldin, sohbet edemicigiz. :KK12:

Valla billa temizlik yaptım Lucy , 5 dakika kulübe gireyim dedim bdvde burnumdan geldi :bicak:
Muttapa7555 Muttapa7555 TopraKahveBob TopraKahveBob aklima soyle bir fikir geldi.

Bir alt limit koyalim squat , plank gibi kucuk hareketler icin. Sadece ornek , X adet squat , X sn plank gibi. Onlara bir adet gunes verelim.
latest

latest

Bende tam bu tarz birşey düşünmüştüm bu hafta eski sistem olsun da haftaya çarşamba ayarlayıp bunu da ekleyelim bence çok güzel

X