All-Star Diyet Yarismasi...

kızlar galıba tasınıcam :KK43:
kıralık ev arıyorum suan evı kıraya verıp onun gelırıyle kırayı karsılıcam satmayı bekleyemem
ılaclama sırketı 2 haftada bır ılaclatmanız gerek 4 gunde evden dısarda kalmanız gerek cunku zehırlı 4-5 ay bu sekılde gıder dedı

baska yere sorduk oda aynı seyı dedı
bocegın resmını cekmıstım gosterdım gumuş bocegı dıye gecıyormus fare olsa daha kolay bu cok lanet bırsey dedı tum apt ılaclanmalıymıs apartman ıcınden gelıyormus
apartman ılaclamaya heveslı degıl bırde buna mı para vercez dıyorlar bızım evde yok dıyorlar :KK43:

ev arıyorum haldır haldır

tasınalı 1-2 ay olmustu onca emek onca masraf :KK43:
Hay Allah ya böcek işleri çok sıkıntı tün apartman ilaçlanmalı malesef 4 5 ay sürme dönemi de yumurtaların canlanmasını önlemek için 1 böcek 1 gecede tüm siteyi dılanıp gelebilecek kapasitede oluyormuş. İnternetten araştırsana farklı yada doğal çözümler var mı diye

Kız diyet topiğimi yemek tarif sayfasımı naptınız... bende diyeti bozdum bugün biri kafamı koparsın ama önce ben kocanınki kopartim kanıma girdi
Gel sarılayım :KK19::KK53:
Sen yanlış yapmadın harap etme kendini
Kalk bi tatlı ye hayat güzel:KK45::KK45:

2 kgmi :olamaz: soz vermiyeyim deneyeyim hic bisey yemiyim carsambaya kadar :!+?:
Canım hoşgeldin seni gördüğüme cookkk sevindim :)

Kalbimi okudun :)

:KK43:
Aşkolsun sana üzüyorsun ama bizi
Hosbuldum canim sizler varsiniz diye takilayim buralarda dedim ama henuz baslayamadim diyete :))

Bahsettigim karikatur buydu. Sapkasi yokmus. :KK53:

upload_2018-4-9_18-18-32.jpeg

Kız diyet topiğimi yemek tarif sayfasımı naptınız... bende diyeti bozdum bugün biri kafamı koparsın ama önce ben kocanınki kopartim kanıma girdi
Naptin fatma pazartesi bugun. Carsamba gunu maaslari kupa olarak alacagiz. :KK53:

2 kgmi :olamaz: soz vermiyeyim deneyeyim hic bisey yemiyim carsambaya kadar :!+?:

Hosbuldum canim sizler varsiniz diye takilayim buralarda dedim ama henuz baslayamadim diyete :))
Sen diyete baslamazsan diyet sana baslar hic affetmez. :halay:

Biz de isterdik zayif olalim , bu topikler yerine BDV de dolasalim ammaa olmuyir iste. :KK53:

Hayatının hatasını yaptın şu an:p :KK70:

Benim bildigim hannaz bu lafin altinda kalmaz. :dondurma:

M e g g M e g g ve Hannaz Hannaz motivasyondan ve eglenceden sorumlu bakanlar .

Muttapa7555 Muttapa7555 genel duzenden sorumlu bakan .

N nscckts menulerden sorumlu bakan

_Makaron_ _Makaron_ hesaplamalardan sorumlu bakan

@tulipa kacamaklardan sorumlu bakan

@TopraKahveBob tarti resimlerinden sorumlu bakan.

@Sarellam korumalardan sorumlu bakan. Hedef kilosuna ulasti ve koruyor.

Ve artik baska topiklerde takilanlar icin yarisma disi secenegi de kalkmis bulunmaktadir. Liste ona gore duzenlendi.
Pampa ne hesaplıyorduk şimdi bana bı arttırırken not alayım :))

X