All-Star Diyet Yarismasi...

Lucy yağ eriten detoks biliyorum , akşamdan 2 litre suya bir salatalığı yuvarlak yuvarlak doğra , bir çay kaşığı toz zencefil at , yarım limonu da yuvarlak yuvarlak doğra at sürahiye , ertesi günü iç bitir , akşama yine aynı karışımı hazırla 10 güne gider yağlar .
Kendin niye denemiyon. :KK70:

Yi yi afiyit ılsın:KK70:

Afiyet olsun:)
Benimde 7 kilo:KK53:

Bu yaglar zor gider yahu. Moral sifira indi. :KK70:

images

Selam kızlar ben çok feci bozdum diyeti kayınvalideye yemeğe gittik onlarda lahmacun siparişi vermişler yedim mecbur 1 tane...
Gelelim menüye
Sabah
7.00 1 salatalık
9.00 1 kase yoğurtlu çorba
10.30 1 bardak yeşilçay
14.00 5yk nohut
17.00 1 bardak ayran
19.00 1 lahmacun 3 domates çeri olandan marul maydanoz yeşil biber ve 2 bardak tuzsuz şalgam
21.00 şekersiz 2 bardak çay
Su 2lt
Spor 3 saat yürüdüm koştur koştur çünkü eşim kpcaman adımlarla yürüyor bende boy kısa olunca küçük ve çabuk adımlarla dolaştım mecbur 10000 adım tamamlandı da geçti bence spor olarak yeterli.
Yarın telafi günü sıvı beslenip 17 de son yemek yiyeceğim A AklinYolu1 gizli diyet durumunu biliyorsun içim kan ağladı yerken:KK43::KK43::kızgın:

Selam kızlar ben çok feci bozdum diyeti kayınvalideye yemeğe gittik onlarda lahmacun siparişi vermişler yedim mecbur 1 tane...
Gelelim menüye
Sabah
7.00 1 salatalık
9.00 1 kase yoğurtlu çorba
10.30 1 bardak yeşilçay
14.00 5yk nohut
17.00 1 bardak ayran
19.00 1 lahmacun 3 domates çeri olandan marul maydanoz yeşil biber ve 2 bardak tuzsuz şalgam
21.00 şekersiz 2 bardak çay
Su 2lt
Spor 3 saat yürüdüm koştur koştur çünkü eşim kpcaman adımlarla yürüyor bende boy kısa olunca küçük ve çabuk adımlarla dolaştım mecbur 10000 adım tamamlandı da geçti bence spor olarak yeterli.
Yarın telafi günü sıvı beslenip 17 de son yemek yiyeceğim A AklinYolu1 gizli diyet durumunu biliyorsun içim kan ağladı yerken:KK43::KK43::kızgın:

Bahsettigin kadar feci degil fatma , arada olur boyle. Kendini yiyecegine yarin sivi diyeti yap gitsin .

Afiyet olsun ayrica. :KK51:

Bahsettigin kadar feci degil fatma , arada olur boyle. Kendini yiyecegine yarin sivi diyeti yap gitsin .

Afiyet olsun ayrica. :KK51:
Aynen bende onu planladım yarın sıvıyla besleneceğim kefir süt ayran çprba ve bitki çaylarıyla... Birde çarşamba öğleye kadar yemeyip tartılırsam inşallah 63lü bişey çıkarım.

Bir profiterol, bir mocha ve 2 kasik bal :)))))))))

Ellerin sistigine gore sen de gluten alerjisi olabilir.
Ay glüten alejisi napar ki bi araştırayım belirti var mı varsa bi test ettirem. Profiterol benim canımdı bir zamanlar artık yemiyorum. Her tatlı onun gibi olsun isterdim pastası dondurması kendine has çikolatası ay neyse diyetteyiz şurda tatlıya şiir yazdıracaksınız bana :)))

X