All-Star Diyet Yarismasi...

Gunaydin kizlar,

Ben bugun latteyle degil cayla basladim. Bu hafta 60 i gorur muyum gorurum belkim.
İçme latte al paketi karşına çay için karşılıklı.... ay ben bugün ki tartıdan memnunum. Yarın sabah sana günlüğü yollarım. Akşam kayınvalideye gideceğiz yemeğe Allah yardımcım olsun

Yok canim yaz yarin yine, carsamba gunu yollarsin.

Latte nin resmini yaptirip karsima koyucam.
Tamamdır çarşamba yollayayım bende salama aynı şeyi mi yapsam ay ben nohut yemeğini çok seviyorum ya uzun zamandır yapmıyordum çok yiyorum diye dün yaptım her öğün yesem mutlu olcam neyse ki 5 kaşıkla falan sınırlandırmaya çalışıyorum

Ay ben de cikolatayi yaptirayim, sonra yas pasta var, supangle var, pogaca varrr , sonra mocha laarim varr. Var da varrr.

Ben de seviyorum yemeyi kiz. Kasik filan kesmiyor beni , o yuzden tatli kasigina indirdim.

Ay ben de cikolatayi yaptirayim, sonra yas pasta var, supangle var, pogaca varrr , sonra mocha laarim varr. Var da varrr.

Ben de seviyorum yemeyi kiz. Kasik filan kesmiyor beni , o yuzden tatli kasigina indirdim.
Kendime minik tabak aldım bir kepçe de tıka basa doluyor gözümde gönlümde doyuyor bende işe yaradı tavsiye ederim yoksa ohoooo

Senin duvarlar doldu

Aynen artik boyle pratik davranmaliyiz. Yoksa isin ucu kacar canim. Sen de ben de 50 lileri gorecegiz burada.
Ay inşallah canım ya ay 60 olsam son 5 kilo kalacak gerçi 40larda ideal diyor senin hesaplama ama olamam ben ya çok çirkin oluyorum öyle kara kuru bişey sade basen kalıyor

Ay inşallah canım ya ay 60 olsam son 5 kilo kalacak gerçi 40larda ideal diyor senin hesaplama ama olamam ben ya çok çirkin oluyorum öyle kara kuru bişey sade bazen kalıyor

Hadi 50 lere inip dukkani kapatalim gidelim . Sıkıldım artik nankor ve iki yuzlu insanlardan. O yuzden yarisma sonrasi ben burada olmayacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…