All-Star Diyet Yarismasi...

24saat kesintisiz mi uyudun:stop:
Aynen nobet çıkışı yatmıştim cok yogun gecmisti yorulmusum oldukca ;ertesi sabah bugun 07 de uyandim.Sonra yatak keyfi derken 10 da kalktim.Izin günümdü işlerimi yaptim.Yani kilo farkına da şaşkınım.Son nöbette cok az yemiştim.Sonra 24 saat aç bugun de gaza gelip cok az yedim.Insan yenmedikçe yemiyor galiba.Ama bu farka şaşırdım.

Kurallar sonradan cikmismis . Ondan sesler yukseldi. Kural dedigim de baska diyet topiginde yazmayacaksiniz . Bak bak nasil derim ben bunu, sen git orada, burada , her gordugun listede adini yazdir , buraya 2 kilo alarak gel. Ben de sesimi cikarmayayim, kural koymayayim.

Kupa da sonradan cikti. Kimsenin bir itirazi olmadi. Herkes isine gore... Yeter ki gider ayak grubun havasini bozalim amac buydu ve bozdular. Her gun biri gitmek istiyor.

Tekrar soruyorum , bu yedi kisiden fire olacak mi.

Canını sıkma sen esnetecegini soyledin zaten.Kimisi alıngan iste.Boyle yarışmaların zaten kuralları olur.
Ben sonuna kadar burdayim:KK50:

Orası öyle de herkesin keyfi bilir.
Başlanılan birşeyin bırakılmama iradesi, kilo verme iradesinden daha önemli. Herkes başaramıyor malesef.
Kesinlikle katılıyorum sana sins

Luky ben sana bugün onca sesli mesajı boşuna mı bıraktım ne konuştum senle ?
Burda gerçekten kilo verenlerin kalması gruba yeter bence . Sohbeti güzel arkadaşların olması yeter bence . Biz bize yeteriz bence
kimin motivesi bozulmuş hani ? Motivesi bozulan yazsın bakım kiminki bozulmuş . Boşuna üzülüyorsun arkadasim

Kizlar dijital tartim geldi.Yogun bir nöbetten sonra tam 24 saat uyumuştum hic birseyden yemeden.Dijitalde bir tartıldım ki 62 800.Dedim o yanlis tartiyoemus bir de onda tartıldım.64 e yakin cıktı onda da.24 saat yemedim diye bunlar şaşkınım.
İki tartı arasında fark oluyor
Birde günlük odemde bile değişiyor
Mesela ben haftasonu tartıda 88 gördüm kilomu gittim eczaneye 89 gördüm dedim oh süper feci kilo vermişim bugün bı tartildim sok 91 kiloyum :KK70:

Halbuki 2/3 gündür aşırı az yiyorum tam tersi

Oluyor yani

Kesinlikle katılıyorum sana sins

Luky ben sana bugün onca sesli mesajı boşuna mı bıraktım ne konuştum senle ?
Burda gerçekten kilo verenlerin kalması gruba yeter bence . Sohbeti güzel arkadaşların olması yeter bence . Biz bize yeteriz bence
kimin motivesi bozulmuş hani ? Motivesi bozulan yazsın bakım kiminki bozulmuş . Boşuna üzülüyorsun arkadasim

Benim bozuldu ortmenim. :işsiz:

@_SinsireLLa_ cogunluga uyarim dedi.
tulipa tulipa sonuna kadar buradayim dedi
Hannaz Hannaz kupami ver dedi
krizantem3 krizantem3 Simdi egitimde.

Benim bozuldu ortmenim. :işsiz:

@_SinsireLLa_ cogunluga uyarim dedi.
tulipa tulipa sonuna kadar buradayim dedi
Hannaz Hannaz kupami ver dedi
krizantem3 krizantem3 Simdi egitimde.
Senin motiven bozuldu diye herkesin bozuldu sanıyorsun aksine böyle senin pes ettiğini görünce bizim motivemiz bozulur
Oturdun açık oylamayla grubu napalım diye mi düşünüyorsun aşkolsun sana

Biz buradayız giden gitti giden gitsin zaten biri gidince gruba birşey olmaz ki

X