All-Star Diyet Yarismasi...

Pek bi karamsarsın.:/
Valla ben kilo veremiyorum aksine alıyorum hala da gitmiyorum bende yüzsüz çıktım:-)
Diğer kızlar karar versin ben uyarım ben pek diyet yapamıyorum yani yaza anca kilo veririm çünkü kendime diyet baskısı yapınca daha da çok yiyorum

Kilo meselesi degil , kilo verilir yahu. Bazi kurallari var uyarsan verilmeyecek kilo yok.

Ben gittim brokoli aldim bugun bayildigimdan mi hayir.

Ben topige yansitmamaya calisirken her sabah birinin gidiyorum demesini gormekten biktim.

Su an sinirli degil, uzgun bir sekilde yaziyorum.

Soru su ; bu 7 kisiden daha fire olacak mi?

Paylasim yapip yapmama meselesi degil bu. Isteyen yarisma sonuna kadar yazmasin .

Lucy yapma böyle , sen böyle yaparsan hepimizin de giresi gelmez , sen bize destek olacaksın sözde ...

Haksiz miyim hannaz. Sen olaylarin bitiminde geldin.Amacim baska bi seymis gibi saptiriliyor. Hirsizin sucu yok yani . Hep ben sucluyum. Ah bu kurallar , kurallar . Size 100 kirbac ceza vermisim sanki.

Kizlar dijital tartim geldi.Yogun bir nöbetten sonra tam 24 saat uyumuştum hic birseyden yemeden.Dijitalde bir tartıldım ki 62 800.Dedim o yanlis tartiyoemus bir de onda tartıldım.64 e yakin cıktı onda da.24 saat yemedim diye bunlar şaşkınım.

Olayların ne olduğunu valla bilmiyorum da kural tabiki her yarışmada vardır , misal dua topiğindeyim orda da kurallar var ilk kural " yarı yolda bırakmamak duaları vaktinde okuyup bildirim yapmak " , kuralsız olur mu ?
Kilo meselesi degil , kilo verilir yahu. Bazi kurallari var uyarsan verilmeyecek kilo yok.

Ben topige yansitmamaya calisirken her sabah birinin gidiyorum demesini gormekten biktim.

Paylasim yapip yapmama meselesi degil bu. Isteyen yarisma sonuna kadar yazmasin .

Haksiz miyim hannaz. Sen olaylarin bitiminde geldin.Amacim baska bi seymis gibi saptiriliyor. Hirsizin sucu yok yani . Hep ben sucluyum. Ah bu kurallar , kurallar . Size 100 kirbac ceza vermisim sanki.

Kim gitmis

Kizlar dijital tartim geldi.Yogun bir nöbetten sonra tam 24 saat uyumuştum hic birseyden yemeden.Dijitalde bir tartıldım ki 62 800.Dedim o yanlis tartiyoemus bir de onda tartıldım.64 e yakin cıktı onda da.24 saat yemedim diye bunlar şaşkınım.

Baskuller her zaman daha fazla tartar. Kilo oynamasinin sebebi bu. Kilo da vermissin, ne guzel. Grupta herkes kilo verdi bu hafta.

Isin kotusu buna sevinemiyorum artik.

Olayların ne olduğunu valla bilmiyorum da kural tabiki her yarışmada vardır , misal dua topiğindeyim orda da kurallar var ilk kural " yarı yolda bırakmamak duaları vaktinde okuyup bildirim yapmak " , kuralsız olur mu ?

Son hafta kilo alanlar cogaldi diye cikti o kurallar.

Ben de bayiliyorum zaten kim uymuyor bu kurallara da ben de gideyim kulagini cekeyim diyeyim . Hem de sanaldan yapiyorum bunu.

Dun biri gitti , bugun de baska biri. Etiketlemek istemiyorum onlari.

24saat kesintisiz mi uyudun:stop:

Hayır anlam veremediğim şu madem kurallar ağır geliyor katılma kardeşim kimseyi zorlamıyoruzki , yani zorlamıyorsunki Lucy .
A AklinYolu1

Kurallar sonradan cikmismis . Ondan sesler yukseldi. Kural dedigim de baska diyet topiginde yazmayacaksiniz . Bak bak nasil derim ben bunu, sen git orada, burada , her gordugun listede adini yazdir , buraya 2 kilo alarak gel. Ben de sesimi cikarmayayim, kural koymayayim.

Kupa da sonradan cikti. Kimsenin bir itirazi olmadi. Herkes isine gore... Yeter ki gider ayak grubun havasini bozalim amac buydu ve bozdular. Her gun biri gitmek istiyor.

Tekrar soruyorum , bu yedi kisiden fire olacak mi.

Valla benim neşem gayet güzel yerinde , benimkisini bozamadılar :halay:
Boşver Lucy eğer gitmişlerse gitmişlerdir , sağlamız tamamız okey bu kadar :KK76:
Kurallar sonradan cikmismis . Ondan sesler yukseldi. Kural dedigim de baska diyet topiginde yazmayacaksiniz . Bak bak nasil derim ben bunu, sen git orada, burada , her gordugun listede adini yazdir , buraya 2 kilo alarak gel. Ben de sesimi cikarmayayim, kural koymayayim.

Kupa da sonradan cikti. Kimsenin bir itirazi olmadi. Herkes isine gore... Yeter ki gider ayak grubun havasini bozalim amac buydu ve bozdular. Her gun biri gitmek istiyor.

Tekrar soruyorum , bu yedi kisiden fire olacak mi.

X